Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: panasonicman Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
40.164
Cevap
243
Favori
2.603.636
Tıklama
Giriş
    5105 Mesaj

Benimki de lg evet izlenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cevatay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    modül işi nasıl oluyor, Turksat ücretsiz mi veriyor yoksa piyasadan biz kendimiz mi alıyoruz. 4K tv var salonda uydu takılı belki oraya bağlarım teledünyayı da.

Gerçi TRT 4K nın gelmesi de iyi olurdu o konuda bilgi yok değil mi ?

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    4117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UnemployedTR

merhaba, İyi akşamlar serdar_ ayberk fun box ,kanalını ,izleyememekteyiz? bir kaç arkadaş izlemekte? settab box hd kutumuz var, modül yok lcd tv'de. yayın nası izlenecek 4k kutu ,yok tv desteklemıyor? Sizce çözüm nası olacak.

Merhabalar iyi geceler. Bende modül var. Televizyon 4K 'yı desteklemediği sizin gibi yalnızca ses alabiliyorum. Şu anda yayınları izleyebilmek için 4K televizyon ve modül sahibi olmak gerekiyor. İleride Turksat 4K setboxlar çıkarırsa 4K televizyon olmadan da izlenebilir. Görüntü kalitesi olarak da televizyonunuz full hd ise full hd kalitesinde yayını izleyebilirsiniz. 4K kalitesinde izlemek için 4K televizyona ihtiyaç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 4 Ocak 2017; 0:22:4 >

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Filmbox Turkey kanalında bende de mozaiklenme var. Yer: Ankara. Sanırım genel bir problem mevcut. Bakalım ne zaman düzelecek.

Eurosport 2 HD ve BBC Earth mutlaka gelmeli. Milli maçlar için de TV 8,5 olabilir.

Evet Ankara'da mozaiklenme problemi var. Ben Turksat'a sorunu ilettim. Sizde sorunu iletin. Sorunu ileten çok sayıda abone olursa sorun daha çabuk çözülür. Yayınları benim gibi modülle mi yoksa SetBox alıcı ile mi izliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 4 Ocak 2017; 0:23:32 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnemployedTR -- 4 Ocak 2017; 0:19:9 >
    |
    |

O konuda net bilgi yok. Piyasadan kendiniz alabilirsiniz. Alırken garantili bir yerden alın. Sahte olup olmadığına dikkat edin. Garantili olduktan sonra markanın bir önemi yok. En ucuz bulduğunuz modülü alabilirsiniz. Turksat modül satışına başlamadı. Forumda Turksat çalışanı modül satışı başlanacak dedi. Beklerseniz Turksat'ta da alabilirsiniz. Turksat toptan alım yapacağı için daha ucuza satabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 4 Ocak 2017; 0:26:0 >
    |
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önemli değil.
    |
    |
    UnemployedTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Sorunu bildireceğim. Neta 8800 ile izliyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    Conax modul ile lg 4 k tvde kablotv kullaniyorum.. Kanal listesini siralamasini kaydetmem mumkunku? Yada frekans ile kanal ekleyebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 4 Ocak 2017; 7:19:53 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

Orijinalden alıntı: UnemployedTR

merhaba, İyi akşamlar serdar_ ayberk fun box ,kanalını ,izleyememekteyiz? bir kaç arkadaş izlemekte? settab box hd kutumuz var, modül yok lcd tv'de. yayın nası izlenecek 4k kutu ,yok tv desteklemıyor? Sizce çözüm nası olacak.

Merhabalar iyi geceler. Bende modül var. Televizyon 4K 'yı desteklemediği sizin gibi yalnızca ses alabiliyorum. Şu anda yayınları izleyebilmek için 4K televizyon ve modül sahibi olmak gerekiyor. İleride Turksat 4K setboxlar çıkarırsa 4K televizyon olmadan da izlenebilir. Görüntü kalitesi olarak da televizyonunuz full hd ise full hd kalitesinde yayını izleyebilirsiniz. 4K kalitesinde izlemek için 4K televizyona ihtiyaç var.

Televizyon 4k desteklemediği içinmi sadece ses var o zaman Bende dün akşam bekliyorum sadece ses var radyo gibi ses simgesi çıkıyor görüntü yok
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion

• Yüzbaşı
    533 Mesaj
    FUNBOX UHD i kanal listesinde göremiyorsanız zaten tv ya da kutunuz desteklemiyor demektir.Direkt radyo kanalları arasında görünür.
    |
    |
    4K yayınları UHD destekli DVB-C alıcısı olan TV ler ile izleyebilirsiniz. Bazı eski 4K TV ler HDMI girişinden sadece UHD desteklemektedir.
    |
    |

Görüntü televizyon desteklemediği için çözemiyor :) radyo yayını gibi alabiliyoruz.
    |
    |
    xmxksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mozaiklenme sorunu giderilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 4 Ocak 2017; 13:2:40 >
    |
    |
    FormuLAkers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar...ülkemizin dijital kablo tv şebekesine dünyaca meşhur spi paketinin filmbox,arthouse,docubox,tunebox,fightbox,fastfunbox ve funbox 4 k şifreli kanalları eklendiğine göre şimdi paketin diğer kanalları gametoon,naturevision ve fashionbox yayınlarınla anlaşma sağlanmalarınımı bekleyeceğiz?...
    |
    |
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Beyler teledünya'ya fightbox diye bir kanal eklenmişti şifresizdi ama şimdi şifreliye geçmiş nasıl açtırılır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Üst paket abonesi olursanız açılır.
    |
    |
    Thorondor1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım 4K bizi aşar o zaman HD ile devam Teşekkürler
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.