Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1009. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha Star Ücretsiz HD yayın yapacağını da söylemişti asla şifreli de olmayacaktı, hatta söylentiler çıktığında asla böyle bişey olmadığını inanmayın demişti müşteri hizmetleri.

Sonra gün geldi 1 ekimde 12 den sonra pat diye şifrelendi.

İnanmayın yani, bu şifreli olacağını söyleyen de Teledünya ilgili bilgileri içerden alan bir kişi. Umarım yanlış bilgidir ama pek sanmıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar. Gold'dan 2 sene önce almış olduğum Neotion Conax modülüm arızalandı. Tam 2 sene doldu ve bozuldu :( Gitronik'e de ulaşamıyorum. Tamiri gibi bir durum söz konusu mu acaba arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Vallaha Star Ücretsiz HD yayın yapacağını da söylemişti asla şifreli de olmayacaktı, hatta söylentiler çıktığında asla böyle bişey olmadığını inanmayın demişti müşteri hizmetleri.

Sonra gün geldi 1 ekimde 12 den sonra pat diye şifrelendi.

İnanmayın yani, bu şifreli olacağını söyleyen de Teledünya ilgili bilgileri içerden alan bir kişi. Umarım yanlış bilgidir ama pek sanmıyorum.

Hem Teledünya hemde kanal yönetimi insanları yanlış yönlendiriyorsa büyük bir prestij kaybı olacaktır, bir HD kanal için buna değer mi bilemiyorum. 2 ekim'e 2 gün kaldı en mantıklısı bekleyip görmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaslan76

quote:

Orijinalden alıntı: kompozer

quote:

Orijinalden alıntı: mabeth

Star HD 2 Kasım 2014 tarihi itibariyle Teledünya'da yayınını sonlandırıyor. (Başka bir forumdan alıntı)

Kaynak TF mi?

Facebook'dan Star'a yazdım böyle bir planları olmadığını söylediler. Türksat kablo da bilgiyi doğrulamadı. Gerçekten anlaşmasını sonlandırabilir ama bu işlerin öyle bir anda olması zor görünüyor. Anlaşmaları yıllık veya birkaç yıllık olarak yapıyorlar. Yapılmış bir anlaşmayı kanalın bozmadı demek cezai şartlara katlanması demek ki amacı para olan kanalların cezai şartlara katlanacağını sanmıyorum. Tabi burası Türkiye olduğu için bir platform al sana şu kadar para, git Teledünya ile olan anlaşmanı fes et bana gel diyebilir, kanalda o zaman ceza ödemeye razı olabilir.

TF forumda yanlış bilgi maalesef çok fazla. Askerlik 6 aya düştü... Şu gün bilmem kaç şiddetinde şu kadar deprem olacak.. Tanidigimiz bir arkadasimiz bunu dedi misali...!

O yüzden o forumdaki üyeliğimi bu nedenlerle sonlandirdim.

Bir taş atiyorlar kuyuya 1000 kişi cikarsin..

kaynak sağlam arkadaşlar. 2 kasımda sonlanıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kompozer

quote:

Star HD 2 Kasım 2014 tarihi itibariyle Teledünya'da yayınını sonlandırıyor. (Başka bir forumdan alıntı)

Kaynak TF mi?

Facebook'dan Star'a yazdım böyle bir planları olmadığını söylediler. Türksat kablo da bilgiyi doğrulamadı. Gerçekten anlaşmasını sonlandırabilir ama bu işlerin öyle bir anda olması zor görünüyor. Anlaşmaları yıllık veya birkaç yıllık olarak yapıyorlar. Yapılmış bir anlaşmayı kanalın bozmadı demek cezai şartlara katlanması demek ki amacı para olan kanalların cezai şartlara katlanacağını sanmıyorum. Tabi burası Türkiye olduğu için bir platform al sana şu kadar para, git Teledünya ile olan anlaşmanı fes et bana gel diyebilir, kanalda o zaman ceza ödemeye razı olabilir.

TF forumda yanlış bilgi maalesef çok fazla. Askerlik 6 aya düştü... Şu gün bilmem kaç şiddetinde şu kadar deprem olacak.. Tanidigimiz bir arkadasimiz bunu dedi misali...!

O yüzden o forumdaki üyeliğimi bu nedenlerle sonlandirdim.

Bir taş atiyorlar kuyuya 1000 kişi cikarsin..

kaynak sağlam arkadaşlar. 2 kasımda sonlanıyor.

Kesin bilgiyi almak isteyenler bu numarayi arayabilir 02123350000 (Doğuş Yayin Grubu)

Gerçi çok arayan olmuş, biraz sitemli cevap verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesin bilgiyi almak isteyenler bu numarayi arayabilir 02123350000 (Doğuş Yayin Grubu)

Gerçi çok arayan olmuş, biraz sitemli cevap verdiler

Size ne cevap verdiler?
  • Arkadaslar biraz önce aradım soz konusu olmadıgı cevabi aldım.Yukarıda tel azılmiş...0212335-00-00.. sızler arayın ve sıze ne cevap verdıgıni bizlerle paylasın?

• 2 kasima bir sey kalmadi. Gelsin goruruz ne olacagini.

Telefona da cok guvenmemek lazim aradigimizda Turksat'ta da sifresiz olacaklarini soyluyorlardi israrla. Cart diye sifrelediler uyduda.

• Benim anlamadığım biz fox grubu kanallarını viasat kanallarını rtl falan bunları izleyebiliyoruz. Ama ne kadar gariptir ki kendi ulusal kanalımızı izleyemiyoruz. Yok bunu yabancı birisine sölesen valla güler. Yaw hangi dünyadayız. Şuan izlediğimiz kanalların yayınları görüntü olarak daha kaliteli, hem de içerik olarak adamlarda yok yok. Ey star senin görüntün berbat. Bide kendi vatandaşına beni izlemek ekstra platforma üye olman lazım, para harcaman lazım. Bu sistemi bize zorla kabul ettirenlere doğuş grubuna Allah cez... Versin diyorum.
  • bugün kanallar iyice zıvanadan çıktı, bir kısmı yok bazıları cak-cuk edip duruyor çizik vcd-dvd gibi...
    birkaç defa fabrika ayarlarına döndürdüm tabii bütün favorilerim ve kanal sıralamalar gitti, kanal aramada bazı frekanslar "hatalı" olarak çıkıyor...

cihazın açılma süresi de uzadı, otc güncelleme yazısı çıktıktan sonra tam 1 dak. bekliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

bugün kanallar iyice zıvanadan çıktı, bir kısmı yok bazıları cak-cuk edip duruyor çizik vcd-dvd gibi...
    birkaç defa fabrika ayarlarına döndürdüm tabii bütün favorilerim ve kanal sıralamalar gitti, kanal aramada bazı frekanslar "hatalı" olarak çıkıyor...

cihazın açılma süresi de uzadı, otc güncelleme yazısı çıktıktan sonra tam 1 dak. bekliyor...

son zamanlarda çok sıkıntı çıkarmaya başladı teledünya.6 yıldır kullanıyorum,son bir kaç aydaki kadar sorun hiç yaşamadım.
    salona yeni tv aldım,uydu alıcılı,uyduyu bağladımda rahatladım.kullanmıyorum şimdi teledünyayı.uydu çok daha rahat,kullanışlı,hızlı.
    teledünyanın hiçbir özelliği kalmadı artık,uydu yetiyor artıyor bile.
  • Bu gidişle teledünyanın yılbaşı bombası dediği şey yakında yazan kanalları eklemeleri olacak.
  • star hd nin teledünya'dan gideceği dedikoduları ile aslında bize bir mesaj veriliyor;
    siz ulusal hd kanallar gelsin diye isyan ediyorsunuz ama elinizdekinden de olacaksnız haberiniz yok..

ne yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

quote:

bugün kanallar iyice zıvanadan çıktı, bir kısmı yok bazıları cak-cuk edip duruyor çizik vcd-dvd gibi...

son zamanlarda çok sıkıntı çıkarmaya başladı teledünya.6 yıldır kullanıyorum,son bir kaç aydaki kadar sorun hiç yaşamadım.
    salona yeni tv aldım,uydu alıcılı,uyduyu bağladımda rahatladım.kullanmıyorum şimdi teledünyayı.uydu çok daha rahat,kullanışlı,hızlı.

eurosportlar, planetler, nat. geo. ların ve trt'lerin bir kısmı yok...
    bazıları varla yok arası mozaikli...
    açılış süresi çok uzun, problem nerede anlamıyorum, cihaz mı sorunlu teledünya mı?..
    tarama yapıyorum bazı frekanslar hala hatalı diyor...

diğer odada 55 ekran tüplü tv var, 2 gündür normal çanaktan onu izliyorum...mesele yağmur olsaydı bunun da göstermemesi gerekirdi ama demek ki mesele başka...
  • Merhaba,

Bu sabah uydunetin yanında teledünya aldım, hdbox vardı teledünyanın bir önceki modeli. Bunu normal scart girişli tvye takınca görüntü alabiliyorum. Ama full hd monitörüme hdmi ile bağlayınca asus marka monitörümde "aralık dışında" uyarısı alıyorum. direk hdmi ile çalıştırması gerekmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowfex

Merhaba,

Bu sabah uydunetin yanında teledünya aldım, hdbox vardı teledünyanın bir önceki modeli. Bunu normal scart girişli tvye takınca görüntü alabiliyorum. Ama full hd monitörüme hdmi ile bağlayınca asus marka monitörümde "aralık dışında" uyarısı alıyorum. direk hdmi ile çalıştırması gerekmez mi?

Monitör çözünürlüğünü düşürüp deneyiniz..

• Tv8 hd var mi ben bulamadim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

quote:

eurosportlar, planetler, nat. geo. ların ve trt'lerin bir kısmı yok...
    bazıları varla yok arası mozaikli...
    açılış süresi çok uzun, problem nerede anlamıyorum, cihaz mı sorunlu teledünya mı?..
    tarama yapıyorum bazı frekanslar hala hatalı diyor...

diğer odada 55 ekran tüplü tv var, 2 gündür normal çanaktan onu izliyorum...mesele yağmur olsaydı bunun da göstermemesi gerekirdi ama demek ki mesele başka...

Hepsinde görüntü var, herhangi bir sorun yok. İstanbul Bakirkoy.. (Bağlantılari kontrol ediniz, veya servis cagirin sinyalinizi kontrol etsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaslan76 -- 1 Kasım 2014; 18:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

Tv8 hd var mi ben bulamadim

Tv8 HD sadece Digiturk platformunda Teledunyada yok. Olmayacakta...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadowfex

Merhaba,

Ayni anda hem scart tan hem monitorden yayin almak istiyor iseniz olmayabilir. Ayri ayri deniyor iseniz, monitör çözünürlük ayarlari ile oynamanizi tavsiye ederim..

• 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.