Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.159
Cevap
275
Favori
3.120.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bana da ne deseler beğenirsiniz. TV'nizin arkası düz mü çıkıntılı mı.
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: lenovo1

Bir süre daha hd yayınları göstermezlerse hepimiz ayaklanalım derim ben .. e-mail, telefon yoluyla ...
  • Ben hergün arıza kaydı veriyorum.Hergün ekip geliyor .Çay içiyor.Meyve suyu ikram ediyorum .Gülüyorlar - gidiyorlar.Bunu düzelene kadar hergün yapacagım.
    Arıza kaydı için sıra beklemeye gerek yok. 4440126-1-2 tuşladıktan sonra direk abone nosunu giriyorsunuz robota.
  • 4440126 ses getirmiyor.Cevap veremiyor.Sadece geçiştiriyor.
    Merkez numaraları
    TEL:0 312 615 3000
    FAX:0 312 499 5115
    iletişim Formu:http://www.turksat.com.tr/iletisim/-turksat-iletisim.html

e-mail:info@turksat.com.tr
  • Yarısı düz yarısı çıkıntılı de, bakalım ne yapacaklar...
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmetglr

Ya bana da ne deseler beğenirsiniz. TV'nizin arkası düz mü çıkıntılı mı.
  • banada bugun servıs geldı kartın ve kutunun numarasını almak ıcın sormak ıstedıgınız bısı warmı dedı otur abı sole dedım adama :D show star kanal d bunlarda sureklı takılıyo dedım actım gosterdım ındı asagıya kabloları actı kutudan falan daha da beter ettı bazı kanalları sonra geldı bunu sokaktakınden bakmamız lazım dedı onun ıcınde bı alet war su an yanımda degıl yarın bakarım dedı gıttı. Sadece guzel ızleyebıldıgım atv ve euros hd war baska bısı yok es hd de de ses sorunun war her kanalı degıstırdıgımde kumandadan ses ayarı yapıyorum turkceyı secıyom secerken goruntu kayıyo takılıyo falan sonradan acılıyo yanı kısacası keske bıraz daha bekleseydım daha ılk oldugu ıcın adamlarda bısı bılmıyolar deneye deneye yapmaya calısıyolar
  • Neredesiniz?

quote:

Orjinalden alıntı: asoyuerel

banada bugun servıs geldı kartın ve kutunun numarasını almak ıcın sormak ıstedıgınız bısı warmı dedı otur abı sole dedım adama :D show star kanal d bunlarda sureklı takılıyo dedım actım gosterdım ındı asagıya kabloları actı kutudan falan daha da beter ettı bazı kanalları sonra geldı bunu sokaktakınden bakmamız lazım dedı onun ıcınde bı alet war su an yanımda degıl yarın bakarım dedı gıttı. Sadece guzel ızleyebıldıgım atv ve euros hd war baska bısı yok es hd de de ses sorunun war her kanalı degıstırdıgımde kumandadan ses ayarı yapıyorum turkceyı secıyom secerken goruntu kayıyo takılıyo falan sonradan acılıyo yanı kısacası keske bıraz daha bekleseydım daha ılk oldugu ıcın adamlarda bısı bılmıyolar deneye deneye yapmaya calısıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: incele

Saat 15.30 itibarı ile Set Top Box kurulumu yapıldı.Ancak HD ayınları yapılmadıgı bir aralıga denk geldiği için HD ler hakkında birşey döyliyemeyeceğim.Diğer kanallar uydudan farklı değil.Cihazın kanal geçişleri cok hızlı.Kartın tanımı henüz yapılmadıgı için(nedense) var veya yok zaten farketmiyor su anda.

kanal geçişleri hızlı demişsin
    Tv ne marka ?
    Normal kablo tv ile kutu takılmadan önce kanal geçişleri daha mı ağırdı ?
  • Şu an itibariye İstanbul Avrupa da HD yayın yok.
    1 Kasım itibariyle dijital yayın başlamasıyla birlikte eski olan analog santral yeni dijital santrale geçti.yani hem analog kanallar hem dijital kanallar yeni kurulun santraller üzerinden veriliyor.dolayısıyla yapılan çalışmalarda hem analog hem dijital yayınlar aynıanda kesilebiliyor.
    şu an görebildiğim kadarıyla kanal listesinde eurosport hd ingilizce ve eurosport hd türkçe olarak duruyor.
  • izmir karsıyaka
  • arkadaşlar demin gelir kurdular kafama takılan bir soru var urosport hd yi izleyebiliorum hemde 16:9 oluyor cidden 1080i yazıyor tuhaflık şurdaki scarttan bağlı ? birde arada kanallar arası geçerken parazitlenme oluyor çizgisel birkaç gün içinde düzeleceğini söylediler.arkadaşlar bu arada ben anadolu yakasında oturuorum kurcalıyorum aleti geldiğinden beri gram takılma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zilgar -- 6 Kasım 2008; 12:11:36 >
  • Eurosport hd yayını geldi fakat ses te problem var.çalışmalar devam ediyor....
  • Ekranın altında sagda yazan 1080 iyi kasdediyorsanız,O yayından gelen bilgi notu.Gerçekleşen yayın cözünürlüğü ise panelinizin diğer yayınlarda gösterdiği bölgede göerebilirsiz.Genelde ekranın en üst bandında bulunuyor.ES HD görüntü var ses yok henüz.
    quote:

Orjinalden alıntı: zilgar

arkadaşlar demin gelir kurdular kafama takılan bir soru var urosport hd yi izleyebiliorum hemde 16:9 oluyor cidden 1080i yazıyor tuhaflık şurdaki scarttan bağlı ? birde arada kanallar arası geçerken parazitlenme oluyor çizgisel birkaç gün içinde düzeleceğini söylediler.arkadaşlar bu arada ben anadolu yakasında oturuorum kurcalıyorum aleti geldiğinden beri gram takılma yok
  • hmm evet onu kastediyorum diğerine bakamadım hd girişleri kullanılmadıkça 570i 1080i fln verip vermediğini göstermiyor lcd gidip hama marka bir kablo alacağım şimdi umarım şu çizgisel kaymalarda düzeltecekler
  • STP nin kumandasındaki en sol üsttedi tuş çözünürlüğü degiştiriyor.Secenekler : 576 P ,760P ,1080i ,Automatic

quote:

Orjinalden alıntı: zilgar

hmm evet onu kastediyorum diğerine bakamadım hd girişleri kullanılmadıkça 570i 1080i fln verip vermediğini göstermiyor lcd gidip hama marka bir kablo alacağım şimdi umarım şu çizgisel kaymalarda düzeltecekler
  • Phillips 5532
    Hızlı derken uydu receiverla kıyasladım.Kablolu analog yayında dogal olarak hız sorunu yoktu.

quote:

Orjinalden alıntı: cese

quote:

Orjinalden alıntı: incele

Saat 15.30 itibarı ile Set Top Box kurulumu yapıldı.Ancak HD ayınları yapılmadıgı bir aralıga denk geldiği için HD ler hakkında birşey döyliyemeyeceğim.Diğer kanallar uydudan farklı değil.Cihazın kanal geçişleri cok hızlı.Kartın tanımı henüz yapılmadıgı için(nedense) var veya yok zaten farketmiyor su anda.

kanal geçişleri hızlı demişsin
    Tv ne marka ?
    Normal kablo tv ile kutu takılmadan önce kanal geçişleri daha mı ağırdı ?

• Aynen eurosport hd de görüntü var ama ses yok.. 60. kanaldaki esp hd turk'ten geliyo sesi türkçe olarak tabi bi faydası yok
  • STB olmadan DVB-C tunerli TV ile suan itibari ile HD yayin ve ATV, Show, TRT1 izleyebilen var mi?

Ben DVB-C tv ile 31 ekim ve 1 Kasim tarihlerinde HD yayin alabilmistim, suan ESP HD kanalinda sadece ses var, goruntu yok.

Altunizade-Istanbul
  • quote:

Orjinalden alıntı: CompassTR

STB olmadan DVB-C tunerli TV ile suan itibari ile HD yayin ve ATV, Show, TRT1 izleyebilen var mi?

Ben DVB-C tv ile 31 ekim ve 1 Kasim tarihlerinde HD yayin alabilmistim, suan ESP HD kanalinda sadece ses var, goruntu yok.

Altunizade-Istanbul

Tv nizin modeli nedir?Eğer TV nizin DVB-C tuneri Mgeg4 çözebiliyorsa HD yayın alırsınız.Test yayınında Show ve ATV yok HD kanallar da ama kayıt olursanız kanallar gelecektir.

Biz Burda Turksat ın dijitale geçmesiniz konuşuyoruz adamlar ABD'de CNN TV
    35 HD kamera kullanarak Chicago daki muhabirinin 3B hologramını New York stüdyosuna yolluyor. Düşünü bu Tüm kanallar HD olana kadar neler olur ABD'de?Videoyu izlmek isteyen için linkhttp://haber.mynet.com/videosayfali/dis-haber/TV-muhabiri-isinlandi-/06Kasim2008/X1225973633156/mms%253A%252F%252Fhaberav%252Emynet%252Ecom%252Fhv%252Fcnn3d65%252Ewmv/1
  • Arkadaşlar sizin kutular çok kibar duruyor.Teledünyanın sitesinde var bir tane görüntü rezalet itici iğrenç bir settopbox ben onu hayatta alıp PS3 ün yanına koymam.Sizin kutular güzelmiş.Umarım Harddisklileri çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.