Şimdi Ara

Kablo Saklama Delikleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimde görünen siyah kablo saklama deliğindeki plastiğin adı nedir? nereden bulunur? belli ebatları varmıdır?

Kablo Saklama Delikleri?

• Türkiye'de bulman zor olabilir diye düşünüyorum. Yurtdışından getirme olanağın varsa aşağıdaki bağlantı gibi siteleri araştırabilirsin.

CORSAIR 10 adet büyük 3 adet küçük lastik 15$... Yuh...

Bir diğer yöntem de eline bir örnek alıp (MUTLAKA!) sanayi sitesinin yolunu tutmak. Gördüğün en büyük nalbura girmek ve sormak. Bizde yok derlerse nerede bulurum diye sorguya çekmek. Ben öyle yapıyorum genelde de buluyorum..

Son çare de kendin imal etmek. Çok zor bir iş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

Türkiye'de bulman zor olabilir diye düşünüyorum. Yurtdışından getirme olanağın varsa aşağıdaki bağlantı gibi siteleri araştırabilirsin.

CORSAIR 10 adet büyük 3 adet küçük lastik 15$... Yuh...

Bir diğer yöntem de eline bir örnek alıp (MUTLAKA!) sanayi sitesinin yolunu tutmak. Gördüğün en büyük nalbura girmek ve sormak. Bizde yok derlerse nerede bulurum diye sorguya çekmek. Ben öyle yapıyorum genelde de buluyorum..

Son çare de kendin imal etmek. Çok zor bir iş değil.

Teşekkür ederim dostum verdiğin linkten yola çıkarak o plastiklerin isimlerinin "GROMMET" olduğunu öğrendim ve isimden yola çıkarak şu sonuca ulaştım..

PC Yuvarlak Grommet

Yukarıdaki linkten bakabilirsiniz 10 tanesi 6.79 dolar 30mm çapında yanılmıyorsam..

• Yaşa! Çok kişinin işine yarayacağından eminim. Senin gösterdiklerin yuvarlak. İlk mesajda gösterdiklerin dikdörtgen şeklindeydi. Yuvarlak çok var da dikdörtgen sadece CORSAIR'de bulabildim. Grommet ne ola ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderwatcher -- 15 Aralık 2013; 18:43:07 >
  • Hocam bu şekil arkaya saklayabilirsin
     Kablo Saklama Delikleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

Hocam bu şekil arkaya saklayabilirsin
     Kablo Saklama Delikleri?

Konuyla ne alaka kablo saklamak için kullanılan deliklerdeki plastik kısmı sorduk..konuyu okumadan cevap vermeyelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Stone_TR

quote:

Kablo Saklama Delikleri?

Konuyla ne alaka kablo saklamak için kullanılan deliklerdeki plastik kısmı sorduk..konuyu okumadan cevap vermeyelim..

Şaka maksatlı atmıştımda sizde anlayış yokmuş

• quote:

quote:

quote:

Kablo Saklama Delikleri?

Şaka maksatlı atmıştımda sizde anlayış yokmuş

• quote:

Kablo Saklama Delikleri?

şaka anlayışınıza hayran kaldım doğrusu "Hocam bu şekil arkaya saklayabilirsin " şeklinde bir yazı ve sinsi bir gülüş..en azından sonunda bi hahahaha deseydiniz o bile kafiydi..insan ister istemez ciddiye alıyor.

• quote:

quote:

Kablo Saklama Delikleri?

şaka anlayışınıza hayran kaldım doğrusu "Hocam bu şekil arkaya saklayabilirsin " şeklinde bir yazı ve sinsi bir gülüş..en azından sonunda bi hahahaha deseydiniz o bile kafiydi..insan ister istemez ciddiye alıyor.

neyse hahaha diyeyim ozaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.