Şimdi Ara

Kablo nereye takılacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kondisyon bisikletinin gostergesindeki kablo çıkmış .

Bisikletten gösterge paneline gelen kablo bu. Ama nereye takacagimi bulamadım. İki adet kart var yardımcı olursanız sevinirim.
    Kablo nereye takılacak?
    Kablo nereye takılacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sn vcc yazan yerden sanki kablo kopmuş gibi ama emin olamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünüşe göre, set ve reset kablosu yok, aynı şekilde, set ve reset arasına kablo bağlantısı yapılması gerekiyor.
    set - set.
    reset - reset
  • Bisikletten gelip bu kutuya giren kablo kopmuş. Ama kendi içinde set ve resetten birbirine giden kablodan haberimiz yok. Müdahale etmedikki sanırım baştan beri yoktu o zaman.

Sn vcc kısmınin arkasına falan bakınca çok düzgün lehim var hiç oradan bişey kopmuş gibi değil ama ben hiç anlamadigimdan bu işten yorum yapamıyorum.

• Tamam düzgün lehim varsa kablolar zaten önden giriyor.O görünen kablo parçaları kopunca kalan parçalar olabilir.Diğer set reset boş zaten hiç kullanmamış.O değil.

sn vcc nin arka tarafınında resmini çekermisin.

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz doğru ozaman, set reset boş ise,, kablo kopan girişin arkasında yada içinde tel vardır, vida çıkmış olan yerin arkasında mutlaka cıvata olduğu gibi

• teşekkür ederim. o zaman sc vcc yazan yere lehimlemem gerekecek sanırım. lehim aleti bulup öyle deneyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.