Şimdi Ara

Kabız olan eşine hortumla müdahale edince öldürdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde, E.Y. (85) iddiaya göre, kabız olan eşi H.Y.'nin (78) rahatsızlığını gidermek için makatına hortum sokup su verdi. Tazyikli su ile bağırsakları hasar gören kadın, hastanede hayatını kaybetti

Olay, geçen cumartesi günü, Çayırova'da meydana geldi. E.Y., kabız olan eşi H.Y.'nin rahatsızlığını gidermek için, kadının makatına çeşmeye bağlı bahçe hortumunu sokarak su verdi. Su tazyikli gelince H.Y. rahatsızlandı.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kadının bağırsaklarının hasar gördüğü belirlendi. Durumu ağırlaşan H.Y., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

Polis tarafından gözaltına alınan E.Y. ifadesinde aynı rahatsızlığı yaşadığında kendisine de aynı yöntemi uyguladığını söyledi. Şüpheli, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Savcılık, E.Y. hakkında soruşturma başlattı.

http://m.bursadabugun.com/haber/kabiz-olan-esine-hortumla-mudahale-edince-oldurdu-926468.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklıma direk bu haberi getirdi

http://www.hurriyet.com.tr/havali-kompresor-tabancasi-ile-saka-hastanede-bitti-28760995

Olaylardan hiç ders almıyoruz

• Güler misin ağlar mısın...

Eşini kaybettiği yetmiyor gibi bir de belki ceza alacak amca.
  • makatına hortum sokup su verdi.
    makatına hortum sokup su verdi.
    makatına hortum sokup su verdi.
  • eczanede lavman diye birşey satılıyor öküz herif
  • Gunun mali

• quote:

Orijinalden alıntı: Brent

eczanede lavman diye birşey satılıyor öküz herif

Ülkede kondomdan bi haber insanlar yaşıyor, sen lavman diyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omg

• ulan hepsini bırak, aile hekimine gitsen anlatsan, o seni yönlendirecek eczanede lavman var diye. neyse; darwin ödülleri...
  • Ulan bi cahiliye dönemini atlatamadık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brent

eczanede lavman diye birşey satılıyor öküz herif

Adam 85 yaşında.

• hortumla şaka olmayacağını anlamıştır. parmağını biraz soksa açılırmış kabızlığı. hortum ve kürek bedenle temas etmemeli demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scooting2563 -- 20 Şubat 2018; 5:41:37 >
  • Kızıyorsunuz ama aslında adam 50 sene evelinde çok kullanılan bir metodu denemiş. Ben avrupada bile bu metodun hala kullanıldığını biliyorum. Adam sadece suyun tazziğini fazla vermiş. Tabiki saçma ama bilesiniz diye yazdım
  • Kabız olan eşine hortumla müdahale edince öldürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 20 Şubat 2018; 13:46:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.