Şimdi Ara

Kabininde en çok takırtı-cızırtı-ses olan otomobiller (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
4.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kahraman202

Doğrudur ama konu sahibi "tikirti, ses, titreşim" diyerek daha çok iç trim seslerini kast etti diye düşünüyorum

O zaman tercihim yine Yeti hocam
  • Ayrıca iç trim sesi konusunda maalesef Giulietta başarısız :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar getz de çok fazla tıkırtı olmaz.fakat izolasyonu zayıftır biraz yol sesi çok alır.ama arkadaşın pejo 308 e binmiştim tıkırtı gelmeyen cıvatası yoktu sanki...
  • Mitsubishi lancer 1.6 invite
    Motor sesini hacmine göre en çok içeriye veren araç

• Skoda ile ilgili forumda cok duyuyoruz " tikirti" yaptığını. Özellikle Superb ile ilgili. Zamanında kaymakam arkadaşımın makam aracıydi Superb(2005 tam full). Gorev, tören vs. nedeniyle kötü yol koşullarında (köy yolları vs) biniyorduk ama araba öyle buyuk bir tikirti problemi yaşatmıyordu. Belki de o araca mahsus birseydi. Fakat yeni kasalar bu konuda pek başarılı degil sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 10 Ekim 2013; 16:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Skoda Yeti Kendi iç mekan tıkırtılarını geçtim yalıtım berbat hadi onuda geçtim DSG tıkırtısı beni benden alıyor (3.nesil kavrama)

Bulasmayin usta vw grubuna sizide japon grubuna davet ediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

quote:

Skoda Yeti Kendi iç mekan tıkırtılarını geçtim yalıtım berbat hadi onuda geçtim DSG tıkırtısı beni benden alıyor (3.nesil kavrama)

Aslında aklımda bir model var ama hem motor hacmi bize uymuyor hemde 4 yıl beklemem gerekiyor

• 99 yılında 94 model Tipo 1.6S almıştım.
    Ön konsoldan bazen gıcırtılar geliyordu.

Sonra Tipo 2.0,e 16V almıştım, onda tık yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Skoda ile ilgili forumda cok duyuyoruz " tikirti" yaptığını. Özellikle Superb ile ilgili. Zamanında kaymakam arkadaşımın makam aracıydi Superb(2005 tam full). Gorev, tören vs. nedeniyle kötü yol koşullarında (köy yolları vs) biniyorduk ama araba öyle buyuk bir tikirti problemi yaşatmıyordu. Belki de o araca mahsus birseydi. Fakat yeni kasalar bu konuda pek başarılı degil sanki

Hocam şirketimize ait birde 1.6 TDI Superb var o da aynı.Tıkırtı had safhada bir de anlamadığım kendi aracımda ön torpidoda bir ses mevcut gıcırtı şeklinde srvis komple sökmemiz gerekiyor diyince alıştım
  • Bende getz var tek sevmediğim yönü bu, bozuk yollarda konsola vurasım geliyor.Parasına göre araç sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biricikömer -- 10 Ekim 2013; 16:32:23 >
  • Tabiki Clio.
  • Megane II
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

quote:

İşte bu

• quote:

Orijinalden alıntı: volkman

Avrupa araçlar arasında değişir. Ama Japon ve Kore araçları teker kısmından ses alır. Adamların yalıtıma ihtiyacı yok, cillop gibi yolları var. Türkiye şartlarındaki asfaltı hesaba katmıyorlar haliyle.

Bunun dışında aracımdan hiç kabin içi ses duymadım.Duyunca buraya yazarım.

Rüzgar sesi alıyor hızlıyken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravaman

Peugeot partner tepee hem de 2013 model

sonra ben forumda desem ki peugeotun 80 bin liralık arabası bile ötüyor araç benim ne hikmetse kötülüyormuşum karım ne zararım ne? ben derim sonra iki üç tane peugeot sahibi yediremez ben kötü olurum yalancı olurum buyrun işte
  • b5.5 passat kendi aracım
    Belkide normal kullanılan bir b5.5 de ses yoktur ama benim araç 270 bine geliyor benden önceki sahibide hep hor kullandı bende çok hor kullanıyorum
  • Bence tıkırdamayan arabaları yazsak daha kolay olacak

Normal binek araçlar içinde ülkemizin güzel yollarında tıkırdamayan gıcırdamayan araba bulmak biraz zor gibi

Bu konuda hala sahibi olduğum 307 berbattı. Berbattı diyorum çünkü ilginç bir şekilde ilk zamanlarda ses yapan yerler zamanla sessizleşti, araba zamanla kendi kendine yerine oturuyor sanırım Bagaj kapağı ve pandizotta bir iki yere de ben müdahale edip sesi kestim. Şimdi güzel güzel geçiniyoruz. Şu arka düzen derin çukurlarda gümlemese çok daha güzel olacak ama ona çare yok

Önceki arabam da Hyundai Getz idi, onda fazla tıkırtı sesi falan yoktu ama onun dışında istemediğiniz kadar ses vardı (yol, motor, rüzgar)

• renault express
  • 2008 corolla... Arabadan çok memnundum fakat e.kemeri tokası ile ön kol dayamanın cızırtısı hiç bitmedi...
  • Focus 2 ve aynı kasa cmax ön göğüsten ve kapı içlerinden cok tikirti sesi çıkıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.