Şimdi Ara

Kabadayı kimler izledi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
2.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eşkkiya filminin değişik versiyonu olmuş gibi geldi banada
  • abadayıyı seyrettim oyunsulara bakınca ağır bir film bekliyordum ama komedi çıktı yinede güzel bir filimdi
  • Filmi az once izledim ve begendim.Sener Sen yine dokturmus ve Rasim Öztekinde çok iyiydi.Kenan İmirzalıoglu ise ilk defa kötü rolle karsımıza cıktı ve bayada iyi is cıkarmıs
  • Filmi hiç beğenmedim konusu sıradan ve saçma..Zorlama olaylarla ve klişelerle örülmüş hayatlar..Oyunculuklar kötü..Vakit kaybı kısacası..
  • Bence film uzun zamandır izlediğim en iyi film. Oyunculuklar çok iyiydi. Biçok kişi Kenan'ı beğense de ben Kenan'ın oynadığı karakteri oyunculuğundan çok beğendim. Şener Şen bence her zamanki gibi müthişti zaten. Rasim Öztekin'e bayılırım normalde de ama bu kadar iyi eşcinsel taklidi yapabileceği hiç aklıma gelmemişti Yani oyunculuklar genel olarak iyiydi ama bi iki müzik üzerine bi kaç sahneyi yerleştirmişler o çok kötü olmuş. Kızı gördün mü başlıyor aaaaah diye bi müzik :D Bi de çok hata vardı sanki. İki kere izledim, filmi izlerken hepsi çok göze batıyor da sonra hep unutuyorum. Mesela son sahnede çocuğun adamın elinden silahı alması gerekirken ona daha uzak olan Kenan'ın güle oynaya gidip alması bence saçmaydı. Yok o anki ruh hali falan da değil bence, o anda beni soğuttu her türlü

• Aslı Tandoğan.
  • Valla ben henüz izleyemedim ama kimse sevmemiş galiba gidipte para bayılmayalım boşuna :D zaten türkler ancak karamurat'ı çevirirler :D
  • güzel bi filmdi
  • Öyle'ki şener şeni bile gölgede bırakacak kadar iyi ve kötü kavramı altüst olmuş.

quote:

Orjinalden alıntı: comennias
    Kenan İmirzalıoğlu hayatının oyunculuğunu yapmış böyle bir psikopat olamaz.
  • Bence Kenan İmirzalıoğlu'na kötü adam rolü yakışmış
    Şener Şen ustayı kaç filmde daha izleriz bilinmez :<
    Konu bayat, pek akıcı olmayan uzun sahneler içeren bir film olsa da, oyuncu kadrosu bile 10 üzerinden 7.5 alır derim
  • bence film cok güzel rasim öztekin ve şener şen döktürmüşler.

benim en cok hosuma giden sahnesi ali osman depo basınca devran buna ateş ediyor ama devam edıyor yüremesine benim cok hosuma gitti.
  • Biraz önce izledim, tek kelimeyle mükemmeldi. Oyunculuklar zaten süperdi.
  • dördünüzü toplasan bir sürmeli etmezsiniz diyor ya, fena koyuyor lafı
  • [font="Comic Sans MS"]Arkadaşlarımla beraber gittim ertesi gün babamın arkadaşları gidicekti benide götürdüler ondan sonraki gün babamında gidesi tuttu bir filme 3 kez gittim ve çok hoş bir 3 kez daha giderim o kadar güzel sürmelinin lafı çok manyaktı. devranında"karaca kendine yeni erkekler arıcak" lafına çok gülmüştüm ve en görkemli bulduğum sahne şener şen'in " ßu alemde ali osmana meydan okuyacaksan onun kaç tabanca taşıdığını bileceksin " lafının geçtiği sahne olmuştu.
  • son yıllarda izlediğim en iyi Türk filmlerinden biriydi

en sonda kenan ın rulet sahnesi ve ondan sonra vurulma sahnesinde söledikleri bitirdi beni
  • [font="Comic Sans MS"]Biliyormusun ben hastayım bu bir çeşit unutkanlık hastalığı...herşeyi herkesi unutuyorsun bütün yakınlarını 0 oluyorsun bir anda.. peki bu ne demek biliyormusun? bu şu demek seni şuracıkda gebertsem zerre kadar vicdanım sızlamayacak çünkü seni unutacam yeminimi unutacam silahı kafana nasıl dayadığımı tetiği nasıl çektiğimi o sefil beyninin nasıl dağaldığını unutacam yani artık benim açımdan yemin diye bir sorun kalmadı.....
  • çok güzel bir filmdi

Şener Şen

Hiç biriniz bir sürmeli etmezsiniz
  • izledim ama öyle çok güzel falan diyemiycem böyle iki üç sahneye çok güzeldi diyebiliyorum

Sürmeli: "sizde bendeki kadar ..t yok"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 19 Ocak 2008; 13:32:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^Chatlak^^

[font="Comic Sans MS"]Biliyormusun ben hastayım bu bir çeşit unutkanlık hastalığı...herşeyi herkesi unutuyorsun bütün yakınlarını 0 oluyorsun bir anda.. peki bu ne demek biliyormusun? bu şu demek seni şuracıkda gebertsem zerre kadar vicdanım sızlamayacak çünkü seni unutacam yeminimi unutacam silahı kafana nasıl dayadığımı tetiği nasıl çektiğimi o sefil beyninin nasıl dağaldığını unutacam yani artık benim açımdan yemin diye bir sorun kalmadı.....

bu laf süperdi. sürmelide süperdi. ama hikaye o kadar güzel değildi.

• ya film harbiden çok hoş=)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.