Şimdi Ara

k750i mi 6680 mi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMA HALA K750 NİN NE OLDUĞUNU KİMSE BİLMİYOR TELEFONCULAR BUGÜN SİRİNEVLER CİVARI DOLAŞTIM KİMSE O HANGİ MODEL DİYOR HABERLERİ YOK DAHA
  • quote:

Orjinalden alıntı: realgs

quote:

Orjinalden alıntı: buzkan

quote:

Orjinalden alıntı: enginerdi

zaten n serisinle k750 nin arasında bi fark yok gibi 2mp kameraları var vs vs
    sonuçta nokia dan tiksinmeye başladım k750 ccd kameralı gelsin hemen alıcam

biz ccd camarayı çoktan kullanıyoruz heheh

ama 1,3 Mpsini.K750i 2 MP.
    Sagem MX8'e lafım yok,güzel tel ama K750i'nin asla eşdeğeri olamaz.

eşdeğer olurmu olmazmı bu iki tel yanyana gelince anlaşılır
  • evet k750
    tek rakibi THY

• quote:

Orjinalden alıntı: enginerdi

W800 ÇIKTIMI DOĞUBANKTA
    AMA HALA K750 NİN NE OLDUĞUNU KİMSE BİLMİYOR TELEFONCULAR BUGÜN SİRİNEVLER CİVARI DOLAŞTIM KİMSE O HANGİ MODEL DİYOR HABERLERİ YOK DAHA

w800i avrupada çıkmadığı için doğubanka gelemezk750i doğubankta var ama ben bursada olduğumdan doğubank van hoıjdonk iyi bilir oda k750i alacakmış
  • bır nokia 6630 kullanıcısıydım ama artık kesınlıkle K750İ BASKASINI TANIMAM bu boyutta bu ses bu sıstem dehset derım bugün aldım dogubanktan 660 mıo
  • cenky menü türkçemi ve de aldığın yerde telefona uyan memory stick duo varmı öeneğin 512 lik ???
  • cenky cvplarnı bekliyorum ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenky

bır nokia 6630 kullanıcısıydım ama artık kesınlıkle K750İ BASKASINI TANIMAM bu boyutta bu ses bu sıstem dehset derım bugün aldım dogubanktan 660 mıo

hayırlı olsun
  • EN DOĞRUSUNU YAPMIŞŞIN HAYIRLI OLSUN
  • ben bütün nokia modellerini kullanmış biri olarak söylüyorum....kesinlikle k750i ...kendiniz karşılaştırın
  • doğu bankta tonla...telefoncuların çoğunun nokiadan başka telefondan haberi yok ..milete aynı telefonlaı ...kabını değiştirip...veriyolar
  • bunu söylemek kolaydır ama anlatmak zordur
    quote:

Orjinalden alıntı: desinatör

ben bütün nokia modellerini kullanmış biri olarak söylüyorum....kesinlikle k750i ...kendiniz karşılaştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 29 Haziran 2005, 14:04:52 >
  • 6680 3g bir telefon yani k750 ile sadece telefon özellikleri olarak kıyaslanamayacak kadar iyi telefon..

bence amacınız iyi bir telefon almaksa 6680 olmalı
    yok eğer ben hepsinden azıcık koklatılmış çok yönlü bişiy düşünüyorum diyorsanız k750 omalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx

6680 3g bir telefon yani k750 ile sadece telefon özellikleri olarak kıyaslanamayacak kadar iyi telefon..

bence amacınız iyi bir telefon almaksa 6680 olmalı
    yok eğer ben hepsinden azıcık koklatılmış çok yönlü bişiy düşünüyorum diyorsanız k750 omalı

3g yokki trde
  • Olduğu zaman da şöyle dicez
    "3g yok ki k750 de "
  • cmos ile ccd arasında kalite farkını göremezsiniz.ccd daha az enerji tüketir,daha az yer kaplar,hafiftir,ama kalite farkı yok bildiğim kadarı ile.
  • ccd ile cmos arasında kalite farkının olmadığını canon un d1s mark II modelinde cmos kullanması yeterince izah eder sanırım fiyatı 8000$ bu modelin...
  • ya ben k750 aldım ama samsung d600 almadığıma pişman oldum açıkçası. acaba k 750 ye nekadar verirler 2. elde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthavc -- 30 Temmuz 2005, 23:12:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıcestar

ya ben k750 aldım ama samsung d600 almadığıma pişman oldum açıkçası. acaba k 750 ye nekadar verirler 2. elde

500-550 kaat verirler belki.
    O da garantiliyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: tamtamam

cmos ile ccd arasında kalite farkını göremezsiniz.ccd daha az enerji tüketir,daha az yer kaplar,hafiftir,ama kalite farkı yok bildiğim kadarı ile.

yanlışlık olmasın.cmos daha az enerji tüketiyor.bi yerde okumuştum cmos az enerji tükettiği için yeniden yatırımlar cmosa yapılmaya başlanmış.ccd lensleri de cmosa göre daha büyük.onun için cep tellerinde cmos lens kullanılıyor.cepbulda ccd lenslerin konmasıyla k750 nin biraz kalınlaşabileceğini söylüyordu.kalite farkıda normalde ccd de daha iyidir ama son zamanlarda cmosa yapılan yatırımlarla yetişti galiba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.