Şimdi Ara

k750i mi 6680 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben 6680 kullanıyorum arkadaşım telefon alacak 6680 i tavsiye ettim ama k750i de 6680 den daha üstün gibi görünüyor bunların arasındaki farklar ne acaba bi yardımcı olurmusunuz.

• K750i --> 2.0 MP CCD kamera ( 1600x1400 ) - Stereo 20 kanal hafızalı RDS radyo - Stereo MP3 çalar - Auto Focus - Macro çekim - MegaBass - Çift led flaş - 176x220 Pixel ekran - 252 K renkli ekran - Java - EDGE - Kamera koruma kapağı - Arttırılabilir hafıza - Memory Stick Duo hafıza kartı yuvası ( MSD )

6680 --> 1.3 MP CMOS kamera ( 1280x960 ) - Stereo MP3 çalar - Tek led flaş - 176x208 Pixel ekran - 252 K renkli ekran - Symbian işletim sistemi - EDGE - 3G - Kamera koruma kapağı - Arttırılabilir hafıza - DV RS-MMC hafıza kartı yuvası - Çift kamera

MegaBass : Sony ' nin tescilli markasıdır, normal bass dan farkedilebilir şekilde bass vurmasıdır.

3G : Video calling ( Görüntülü konuşma )

EDGE : Hızlı GPRS denilebilir.

CCD & CMOS : İki kamera sensörü vardır bunlar CCD & CMOS ' dur. Dijital foto. mak. lerde kullanılan kamera sensörleri CCD ' dir. CCD kamera sensörü en iyi sensördür. CMOS kamera sensörünün kalitesi ise CCD kamera sensörünün yarısı kadardır.

Auto Focus : Otomatik odaklama

Macro çekim : Yakındaki cismi daha netleştirir, uzaktakini iyicene kalitesiz kılar.

RDS radyo : Sanal radyo ( Visual radio )

Seçim sizin.

K750 her halükarda önde ( Symbian ve 3G dışında )

• bence daha önce symbian kullanmadıysa 6680 alsın yoksa sıkıldıysa k750 alsın genede bana sorarsan s700i derim ben
  • peki bu auto fokus makro çekim ne oluyor bilen varmı
  • Symbiansiz bir telefon dusunemiyyorum bence 6680

Tek yonlu bir ozelligi olsabile herseye degisirim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginerdi

peki bu auto fokus makro çekim ne oluyor bilen varmı

Yukarıya açıklamalarını yazdım, okursan anlarsın
  • symbian düşünenler bu kaliteden mahrum kalır yazık derim.ne varki symbiandı modası geçti onun artık cep.....video kamera+kaliteli mp3 çalar+rds radyo .. bunlar önemli..ama simbianla idare edin bakalım siz
  • tamam arkadaşıma k750i dedim ama bu telefonun zumu video çekimi nokia kadar iyi mi nokia gibi yakınlaştırıyormu eğer bu kadar güzel bir cihazsa ben bile değiştirmeyi düşünüyorum
  • kamera deyince senin aklına nokiamı sony mi gelir..k750i resimleri ve video örnekleri için k750i w800i topiğine bak derim.
    k750i...2mp kmr,otofocus,256k renk 176x220 piksel,tam ekran video,mms video
    6680...1.3mp kmr,256krenlk,176x208pik ekran,flaş
    haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 1 Haziran 2005, 23:42:36 >
  • olurmu 6680 de 256k renk var o önemli değil k750i nin kamerasının yakınlaştırması hakkında bi bilgim yok onu sormuştum
  • K750 DERİM BEN

ÇOK GÜZEL TELEFON BENCE GÖRÜNTÜ OLARAK
  • quote:

olurmu 6680 de 256k renk var o önemli değil k750i nin kamerasının yakınlaştırması hakkında bi bilgim yok onu sormuştum

bütün macro çekim,oto focus k750i tyopiğinde var
  • c şıkkı yokmu... hiç biri...
    Yazık kardeşim ne veriyonuz o kadar parayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

K750i --> 2.0 MP CCD kamera ( 1600x1400 ) - Stereo 20 kanal hafızalı RDS radyo - Stereo MP3 çalar - Auto Focus - Macro çekim - MegaBass - Çift led flaş - 176x220 Pixel ekran - 252 K renkli ekran - Java - EDGE - Kamera koruma kapağı - Arttırılabilir hafıza - Memory Stick Duo hafıza kartı yuvası ( MSD )

6680 --> 1.3 MP CMOS kamera ( 1280x960 ) - Stereo MP3 çalar - Tek led flaş - 176x208 Pixel ekran - 252 K renkli ekran - Symbian işletim sistemi - EDGE - 3G - Kamera koruma kapağı - Arttırılabilir hafıza - DV RS-MMC hafıza kartı yuvası - Çift kamera

MegaBass : Sony ' nin tescilli markasıdır, normal bass dan farkedilebilir şekilde bass vurmasıdır.

CCD & CMOS : İki kamera sensörü vardır bunlar CCD & CMOS ' dur. Dijital foto. mak. lerde kullanılan kamera sensörleri CCD ' dir. CCD kamera sensörü en iyi sensördür. CMOS kamera sensörünün kalitesi ise CCD kamera sensörünün yarısı kadardır.

Macro çekim : Yakındaki cismi daha netleştirir, uzaktakini iyicene kalitesiz kılar.

Seçim sizin.

valla süper bi post, müthiş açıklayıcı, ellerine sağlık

• Rica ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kcin

quote:

Orjinalden alıntı: aTTra

K750i --> 2.0 MP CCD kamera ( 1600x1400 ) - Stereo 20 kanal hafızalı RDS radyo - Stereo MP3 çalar - Auto Focus - Macro çekim - MegaBass - Çift led flaş - 176x220 Pixel ekran - 252 K renkli ekran - Java - EDGE - Kamera koruma kapağı - Arttırılabilir hafıza - Memory Stick Duo hafıza kartı yuvası ( MSD )

Seçim sizin.

valla süper bi post, müthiş açıklayıcı, ellerine sağlık

+10000000000000000

• teşekkür ederim arkadaşlar zaten k750 almış bugün şaştım kaldım telefonu görünce benim 6680 onun yanında 000000 sıfır kalır ne biçim ses veriyor bu telefon kamerası mükemmel
    telefon zaten bir başka güzel acaba bende mi 6680 i verip k750i alsam diye düşünmeye başladım
  • K750 CCD değil,CMOS kullanıyor.
  • evet bende öyle yapıcam kahrolsun nokia 6680 i verip k750i alıcam 6680 in radyosuda yok
  • en doğrusu
    quote:

evet bende öyle yapıcam kahrolsun nokia 6680 i verip k750i alıcam 6680 in radyosuda yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.