Şimdi Ara

k700i vs. e398 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya negative bi karar ver sana yetmez 41mb
    Ben de öyle yapacam heralde ama komplo teorim tutarsa (kısa zaman sonra se k700i benzeri ama mmcli bir telefonu yaklaşık aynı fiyata çıkarırsa) bileklerimi keserim suç donanımhaberin
    Yarın gidiyorum doğubanka.. Varsa istediğiniz özel bilgiler fiyatlar sorun öğrenip akşama yazarım...
  • o zaman kartlı olanlar 6230 veya p900-910
  • p serisi çok pahallı (900-910) 6230un da mp3 ve ekran kalitesi yetersiz
    Aşşa tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık ya da tam tersi
  • incelemelerde e398 in ekranı çok iyi diyorlardı. bugün bir arkadaşın çalıştığı dükkana gittim ve aklıma geldi e398 e bir göz attım. kesinlikle ekranı k700i den kötü. nasıl diyeyim bilmiyorum ama şöyle anlatayım. 6600 ın ekranından biraz daha iyi ama k700i deki gibi net ve temiz bir görüntü değil. birazda hantal gibi geldi bana. k700i den daha büyük bir telefon. tuş takımının kullanımı ise k700i ye göre daha iyi gibi geldi bana. kısaca bence k700i e398 e göre daha iyi.
  • negative yarın doğu banktayım baba k700 alıyorum görüşelim sende k700 alıyosun ya gönül rahatlığıyla alabilirim artık. bu aradada menüler çok hızlı telefonda her herhangi bir yavaşlık görmedim. ve arkasında ki ışık (flash niyetine kullanılan) oldukca güçlü. zifiri karanlık bir odada bi kitabın resmini çekip yazıllarını rahatlıkla okuyabildim. dikkatinizi çekerim zifiri karanlıkta.
  • e398 in radyasyonu çok fazla !!!
  • olaya hiç o açıdan bakmamıştım zaten cep partnerimizde var radyasyonsuz bişey almak lazım kanser olmayalım yani k700i :P
  • Yaw beni de gaza getirdiniz ben de alıyorum şu k700i denen mereti
    Yarın ben de ordayım anlaşıp gidersek sağlam indirim alabiliriz
  • napsak aarkadaşlar doğu bank'ın kapısının önünde buluşuıpmu gitsek. bakın ben bugün 3 gibi falan ordayım
  • gidin buluşun toptan alırsınız..
  • beni de bekleyinnnnnnnnnn demek isterdim ama param yok
  • Benim param var ama zamanım yok ve de sınavlarım var
  • Motorola E 398, yüklenirse Mpeg formatında video oynatıyor ama telefon kendisi video çekmiyor.Önemli bir eksiklik.
  • ne düşünüosn yahu k700 ün e398 den tek farkı radyosu onun haric e398 tabiki stereo ses hafıza kartı yandan süper işık aydınlarması ritme uyumlu ve bi çok şety daha bence e398 hem fiyatıda daha ucuz ben aldım çok memnunum
  • kaça alıyonuz bu k700i yi kapış kapış boyle ya
  • tek farkı radiosu değil malesef. e398 de video kaydı yok. ekranı k700i kadar iyi değil. hafızayı her şey için kullanamıyorsunuz v.s gibi şeyler e398 de eksik. e398 i bizzat telefoncuda inceledim. açıkçası tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. inceleme yapılan sitelerde ekranı k700i kadar iyi deniyordu ama alakası yok bence. k700i zaten bu özelliklere sahip olduğu için bu kadar populer oldu. symbian os kullanan telefonlardan bir eksiği yok yani. hafıza biraz daha büyük olsa çok daha iyi olurdu ama 41 mb da yeterli bence. sabahtan akşama kadar mp3 dinleyenlere bir şey diyemem ama bana yetiyorda artıyor bile. birde k700i nin hafızası dahili hafıza (yani ram) olduğu için alet hızlı çalışıyor. ses kalitesine kimse bir şey diyemez. ben böyle kaliteli bir sesi müzik setlerinde bile duymadım. 5+1 digital ses sistemim var ama k700i çok daha kaliteli ses veriyor. nereden bakarsanız bakın k700i standartları değiştiren sıradışı bir telefon. k700i cep telefonu piyasasını alt üst edecektir bence. nokia, siemens ve motorolanın işi artık çok zor bence. şu anda piyasada k700i nin rakibi yok malesef. tek rakibi bence se s700 ama oda çok pahalı. karar veremeyenler bence fazla düşünmesin. bu telefonu nokia çıkarsa 1 milyardan aşağı alamazdınız. haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 25 Ekim 2004, 19:53:00 >

• hay ağzınla bin yaşa be +1 burda telefon soran arkadaşlara diyorum zaten gidin kardeşim hiç denemeden görmeden k700 i alın bu olay bu kaar basit alınabilecek telefon yok başka şu an.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanak

kaça alıyonuz bu k700i yi kapış kapış boyle ya

500/550 arasında aksesuara göre fiyat...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.