Şimdi Ara

k700i vs. e398

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kara veremiyorum. bi de nokia 6230 var ama onu hiç katmayın, ekran küçük, yoksa iyi telefon 6230.

• herkez diğer topic de K700i dedi niye karar veremedin?

K700i al.
  • belleği problem ama, bu 41 mb ın ne kadarını kullanabileceğim.
  • e398 de iyi telefon bence..
  • kullanan bir tanıdığın var mı [tanak] nasıl memnun mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3rcarlos

belleği problem ama, bu 41 mb ın ne kadarını kullanabileceğim.

31 yada 32Mb olması lazım
  • ya fiyatı yuksek oldugundan ben dusunmedim almayı. ama inceledigim kadarıyla iyi. yalnız ona bu fiyatı verceeme (k700i de dahil buna) başka bişey dusunurdum herhalde.. kullanan birisini bulursam senin yerine bi soracam bakalım dusuncesi ne...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sca®fa©e

quote:

Orjinalden alıntı: 3rcarlos

belleği problem ama, bu 41 mb ın ne kadarını kullanabileceğim.

31 yada 32Mb olması lazım

fazla değil
    ama bilmiyorum e398 ve k700 kullanmış birilerinin tavsiyeleri çok işime yarar.
  • evet fazla değil o yüzden sana 6230 tavsiye ederim ama sen istemiyorsun başka diyecek birşey kalmıyor sen bilirsin.
  • 6230 un belleği ne kadar. artırılabiliyor sanırım.
  • 6 mb dahili + arttırılabilir bellek 3 ay kullandım telefonunun herşeyinden memnundum. Gerisi sana kalmış 6230 alıpta pişman olmuş göremezsin kolay kolay alıpta satan da.
  • bu ikisini almaktansa 6230 iyi alman iyi olur.
  • 6230 çocuk oyuncağı gibi
    K700i 41 MB ve 550 fiyatı
  • 6230 ekranı olayı bitiriyor çok küçük ve kalitesiz
  • kesinlikle öyle, 6230 ekranı küçük, k700i belleği az, e398 en ideali ama bi türlü e398 kullanmış birinin yorumunu öğrenemedim.
  • minicik ekranı var. yoksa süper telefon. bence kesinlikle K700i al. Süper bir telefon.
  • video oynatma süresi nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: [emk]mycomputer

minicik ekranı var. yoksa süper telefon. bence kesinlikle K700i al. Süper bir telefon.

Bir mp3 kaç mb, megapixel resim kaç kb, video kaç mb, HAFIZA KAÇ MB. ya arkadaşım 8 mp3 koysan hafıza bitiyo ve hiç resim fln olmicak telefonda biraz mantığınızı kullanın ya etmeyin..
  • valla ben k700i ye 10 tane mp3 yükledim. 5 mb boş yer var hala. ve 5 mb yere yaklaşık 80 tane resim yükleyebilirsiniz. ekranındada öyle yazıyor zaten. 50 tane mp3 ü yanımda taşıyıp ne yapacağımki. 10 tane yetipde artıyor bile.günlük değiştiriyorum sorun olmuyor. bu telefonun ekranı sadece diğerlerine 5 basar. ekran iyi olmadıktan sonra resmi ne yapacaksın. pc için alacaksan zaten telefon kamerası yaramaz. telefon için kamera özelliği arıyorsan kaliteli ekranıda arayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 10 Ekim 2004, 13:47:41 >
  • eğer symbiana bakmıosan e398 derim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.