Şimdi Ara

k700i pc uzaktan kumanda(Çözüldü:içerde) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yardimci04

Athlon ilk önce telefonunda Bluetooth -> Uzaktan kumanda seçeneğine bak. Burada Presenter, Desktop ve Media Player diye seçenek varmı? Bunlar yoksa o zaman bunları yüklemen lazım. PC'ye Bluetooth kurulumunla ilgisi yok. HID profilleri telefonda yüklü. Bilgisayara yüklenmiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: athloon

deneyecem saolun...

işte bende uzaktan kumanda seçeneği yok zıçtıkmı yani kısacası ayrıca tel o2
  • benim cihazda o2 bir an önce update etsek aslında makineleri ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Arkadaşlar bende çalıştı .. Süper bir özellik

Bir ara uzun uzun anlatırım size yapamazsanız..

Ayrıca telefonunuz O2 diye de olmuyor olabilir misal ..

uzun uzun anlatmaya başla nega diğer arkadaşlar bana akıl verirlerse sevinirim nerde benim uzaktan kumanda seçeneklerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....

acaba fabrika ayarlarına döndürsem yermi nedersiniz.....
  • kendimiz update edebiliyormuyuz telleri ama kablo ile değil misal bt ile *.??? uzantlılı bir dosya mesela yeni fw bunu bt ile atacaz tele o açacak yapacak update ini varmı bole bişi....
  • Bir dakika aklıma birşey geldi (benim XP ingilizce):
    Massaüstündeki "My Bluetooth Places" klasörünü aç. Burada soldaki menüde "Bluetooth Setup Wizard" seçeneği var. Bunu seç.
    Açılan pencerede (Bluetooth Setup) ilk seçeneği (I know the services to use, vs) seç ve "Next" de. Buradan en altta olan "Human Interface Device"ı seç.
    Ve next de. Sonraki pencerede sağda "Show all devices" seç ve telefonun pencerede görünürse ona tıkla ve next de. Burada pc'nin HID'yi desteklemesini sağlarsın.
  • dostum yaptım dediğini tel de de uyarı verdi uzaktan kumanda başlasın mı diye buraya kadar okey ancak uzaktan kumanda seçeneğini seçtiğimde "başka dosya yok" diye beni kıl ve bir o kadar sinir eden msj veriyor telefon n yapacam şimdi....
  • Update sadece internetten DSS-20 veya DSS-25 senkronizasyon istasyonlarıyla yapılıyor. Başka hiçbirşey çalışmıyor!
    quote:

kendimiz update edebiliyormuyuz telleri ama kablo ile değil misal bt ile *.??? uzantlılı bir dosya mesela yeni fw bunu bt ile atacaz tele o açacak yapacak update ini varmı bole bişi....

Athlon belliki senin tel'de HID profilleri yüklü değil. Sana kıyağım olsun. HID dosyalarını athloon@gmail.com adresine mail'ledim. Dosyaları Bluetooth ile tel'e at, o kendisi doğru yere koyar. İlave olarak birde Explorer profilini attım.
    quote:

dostum yaptım dediğini tel de de uyarı verdi uzaktan kumanda başlasın mı diye buraya kadar okey ancak uzaktan kumanda seçeneğini seçtiğimde "başka dosya yok" diye beni kıl ve bir o kadar sinir eden msj veriyor telefon n yapacam şimdi....

• kardeşimsin,hemen deniyorum ,dönüyorum buraya...
  • dostum süper çok ama çok saol dediklerini yaptım gece yarısı nasıl hayır dumaı aldın bilemezsin,ayrıca sitenin en fanatik takipçisiyim bunu da belirteyim(yalakalık değil :) )

bu arada bu profillerden kendimiz yapabiliyormuyuz yada winamp için olan profil varmı teşekkürler
  • Winamp profilide var. Üstelik yapmak için küçük bir programda var. Ancak programın kullanım klavuzunu Türkçe'ye çevirdikten sonra siteme koyacağım.
    Winamp profili mailinde.
    quote:

dostum süper çok ama çok saol dediklerini yaptım gece yarısı nasıl hayır dumaı aldın bilemezsin,ayrıca sitenin en fanatik takipçisiyim bunu da belirteyim(yalakalık değil :) )

bu arada bu profillerden kendimiz yapabiliyormuyuz yada winamp için olan profil varmı teşekkürler
  • hocam çok ama çok saol bende eksikmiş senin gonderdiklerin bu kıyak unutulmaz,bu arada sitende down bolumune giriş yaptığımda kullanıcı adım ve şifrem bi işe yaramıyor bakabilmen mümkünmü sana zahmet username aynı burdaki ile

hımm k700 için ilginç bişiler uygulamalar eklyecemisin bu arada siteye...
  • Mailine bak. K700i için çok program yok. Daha çok tema var. CepBul.com'daki bilgisayar temaları altında bulunan Windows XP 1 temasını tavsiye ederim. Ekranı parlatıyor.
    quote:

hocam çok ama çok saol bende eksikmiş senin gonderdiklerin bu kıyak unutulmaz,bu arada sitende down bolumune giriş yaptığımda kullanıcı adım ve şifrem bi işe yaramıyor bakabilmen mümkünmü sana zahmet username aynı burdaki ile

hımm k700 için ilginç bişiler uygulamalar eklyecemisin bu arada siteye...
  • hocam bakıyorum maile ama şu an için gelen giden yok bekliyorum yorduk seni bu saatte kusra bakma...
  • saloasın username ve pass için bu arda cepbul.com da ki maile temalar attım umarım işine yarar kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloon -- 25 Ekim 2004, 1:13:03 >
  • adamlar yapmıs abi aslında bi yazılımla yapılabicek bi olay bence ..... symbian sx1 de wardı diilmi hade sx1 ciler
  • Yok
  • beyler çok sağolun bun bende denemiştim hata çakmıştı şimdi yapınca oldu
  • Sen nasıl hallettin mert ?

Arkadaşın yolladıgı dosyalarla mı ?

Alla alla bende ilk aldıgım gün direk çalıştı..
    Telefonun O2 olması ile Hıd profillerinin yüklenmemiş olması olasılıgı var o zaman, benimki O2 değil çünkü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Arkadaşlar bende çalıştı .. Süper bir özellik

Bir ara uzun uzun anlatırım size yapamazsanız..

Ayrıca telefonunuz O2 diye de olmuyor olabilir misal ..

ne
  • eheheh saolsun yardımcı01 baya bir sorun giderdi arkadaşlar...
    şimdi elinde hid olan ve gondermek isteyenler mailim altta bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.