Şimdi Ara

k700i pc uzaktan kumanda(Çözüldü:içerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • athloon (18 mesaj) yardimci04 (9 mesaj) Salleen (5 mesaj) Negative (4 mesaj) ist (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> k700i pc uzaktan kumanda(Çözüldü:içerde)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    nasıl,hangi prg ile ne şeklide...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloon -- 25 Ekim 2004, 0:49:48 >

|
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Bluetooth menüsünde uzaktan kumanda seçeneği var.
    Burada Presenter (Power Point için), Desktop, ve Media Player için Bluetooth üzerinden uzaktan kumanda seçenekleri var.
    Bunlar HID profilleri ve ilk olarak K700i bu Bluetooth profilini destekliyor.
    Kendinde HID profilleri yaratıp telefona yükleyebilirsin ve böylece başka programlar için kullanabilirsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1930 Mesaj
    bluetooth kuruluysa bir şey gerekmiyor. bluetooth üzerinden mause gibi çalışıyor.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    çok iyi be oda var demek
    |
    |
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bt açık pc de telden uzaktan kumandaya geliyorum başka dosya yok die bir ekran çıkıyor,çalışmıyor..
    |
    |
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bt den hangi seçenekleri seçecez neaıl olcak beyler,help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
    |
    |
  • Binbaşı
    1930 Mesaj
    pc ye bluetooth cihazının driverlarını yüklüyorsun. yüklendikten sonra my bluetooth pleace yi girip bütün servisleri aktif hale getirin yeter. gerisini telefondan hallediyorsunuz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: athloon

bt açık pc de telden uzaktan kumandaya geliyorum başka dosya yok die bir ekran çıkıyor,çalışmıyor..

olmuyor aynı mesajı veriyor...
    |
    |
  • Binbaşı
    1930 Mesaj
    bence her şeyi yeniden yükle. telefondanda bluetooth cihazlarını sil ve yeniden yükle.
    |
    |
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    deneyecem saolun...
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Athlon ilk önce telefonunda Bluetooth -> Uzaktan kumanda seçeneğine bak. Burada Presenter, Desktop ve Media Player diye seçenek varmı? Bunlar yoksa o zaman bunları yüklemen lazım. PC'ye Bluetooth kurulumunla ilgisi yok. HID profilleri telefonda yüklü. Bilgisayara yüklenmiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: athloon

deneyecem saolun...
    |
    |
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    beyler destopu seciyorum aranıyor diyor home diyor sec diyorum uzaktan bağlanıyor diyor sonrada hoop bluetooth bağlantı basarısız diyor kafayı yiyeycem
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    peki tv kumanda varmı bu alette
    |
    |
  • Binbaşı
    1692 Mesaj
    Zannetmiyorum..
    |
    |
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    "beyler destopu seciyorum aranıyor diyor home diyor sec diyorum uzaktan bağlanıyor diyor sonrada hoop bluetooth bağlantı basarısız diyor kafayı yiyeycem " yokmu cewap
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    TV kumanda yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: nakka

peki tv kumanda varmı bu alette
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Tel ile PC arası normal Bluetooth bağlantı yapabiliyormusun?
    Bağlanmıyorsa Bluetooth sürücüsünde sorun olabilir.
    Bluetooth ne marka ve bilgisayarım, özellikler, donanım, aygıt yöneticisinde aynı markamı yazıyor? Yada Microsoft'un sürücüsümü var?
    Bende başlangıçta bu sorun vardı
    quote:

Orjinalden alıntı: mobiletechtr

"beyler destopu seciyorum aranıyor diyor home diyor sec diyorum uzaktan bağlanıyor diyor sonrada hoop bluetooth bağlantı basarısız diyor kafayı yiyeycem " yokmu cewap
    |
    |
  • Yarbay
    10619 Mesaj
    Arkadaşlar bende çalıştı .. Süper bir özellik

Bir ara uzun uzun anlatırım size yapamazsanız..

Ayrıca telefonunuz O2 diye de olmuyor olabilir misal ..
    |
    |
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    marka biilliton bilgisayarım, özellikler, donanım, aygıt yöneticisinde de aynı yazıyor.
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Benimkide O2 sorunsuz çalışıyor. Burada tek sorun bluetooth bağlantısı olabilir.
    quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Ayrıca telefonunuz O2 diye de olmuyor olabilir misal ..

Benimkide Billionton sorunsuz çalışıyor. Bluetooth'u açmadan Bluetooth seçeneklerine gir ve buradan uzaktan kumandayı seç. Bluetooth önceden açık olmasın! Normal dosya alıp gönderebiliyormusun PC'ye?
    quote:

marka biilliton bilgisayarım, özellikler, donanım, aygıt yöneticisinde de aynı yazıyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.