Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

k700 vs 6670 ; stereo vs mono

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> k700 vs 6670 ; stereo vs mono
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    436 Mesaj
    su an samsung x100 kullaniyorum....8 aydir.....ama bir turlu menusune alismadim.....profil filan da yok...ne bilim sessiz,tek bip filan......d500 u anons edildiginden beri takip ediyorum.....genel anlamda samsung markasina kendimi cok yakin hissetdigimden...monitor,harddisk,tv im hep samsung.....ama bir turlu samsung menusune alismadim...belki de bundan once hep nokia kullanmamdan......ayrica gsmarenada d500 bazi sorunlari oldugu ifade edilmis...restart atmasi,arka planda mp3 calamamasi ve bluetooth baglanti sorunu gibi....

yalniz bu nokianin anlayamadigim bi cekiciligi var....hafiza disinda k700 un cok daha iyi bir multimedya telefonu oldugunu bilmeme ragmen hep nokia bi kosede durup adama goz kirpiyo ve nedenini anlamayamadigim bir etkiyle insanlari kendisine cekiyor....

simdilik kararsizligimi muhafaza ediyorum....:)
    |
    |
    |
    |
    hoperlör den cikan ses az mono saniyo herkes.. ama kulakligi takin bakalim, ne bicim ses geliyo..
    LÜTFEN ILK ÖNCE TECRÜBE EDIN ONDAN SONRA MONO DIYIN..
    |
    |

Lord BryOn !
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    sallıyolar ıste 6630 ve 6670 ve 7610 stereo k700i mono si.inizden atmayın
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Yapayalnız yürüdüğümüz sonsuzluk yolculuğunda kendimize ömrümüzün hangi saniyelerinin kaldığını sayıyoruz hayatımız işgal edilmiş,onurumuz ele geçirilmiş,organlarımız paylaşılmıştır,ruhumuz kıyma makinesinden geçirilmiş,herbir parçası değersiz oyunun lokması olmuştur...
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Arkadaslar hala secimimi yapamadim.....

Bu arada mp3 kriterini bir kenara koyuyorum onu uygun fiyatli bir playerle cozmeyi dusunuyorum.....

bu durumda....

sizce k700 (bluetooth kulaklikli 550 milyon) mu.....

yoksa 6670 (660 milyon) mu.......

yoksa 3230 mu beklenmeli....

bu arada bence 3230 un fiyati ciktigi tarihten 2 ay sonrasina kadar 800 un altina dusmicek.....bu da mayis ayina falan gelir tahminim.....

ama ufak bir ihtimal de olsa daha uygun fiyatli gelirse pismanlik olabilir...sizce beklemeye deger mi.......

yorumlarinizi bekliyorum.....
    |
    |

Orjinalden alıntı: dark devil

sallıyolar ıste 6630 ve 6670 ve 7610 stereo k700i mono si.inizden atmayın

sen nerenden uydurdun merak ettim hiç güleceğim yoktu. Oha oldım yani..
    |
    |
  • Yarbay
    3485 Mesaj
    Al bence bişeyler bekleme. Her zaman daha yenisi gelecektir. Ayrıca 6670 mono değil. Bi dinleyin öyle konuşun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17egemen -- 26 Şubat 2005, 20:52:02 >
    |
    |
    k700= gerçek stereo, 3d oyun (bağımlı ediyor DİKKAT!!!), Bluetooth + bluetooth kulaklık- car100, megabixel camera+ radyo+176*220 ekran (kalitesi tartışılmaz),karizmatik görünüş, paraya göre iyi bir hafıza (mp3 ler radyo ile müzik zevki fazlası ile yetiyor), bluetooth ile mükenbel k700 le bilgisayar kullanımı ve daha bi sürü şey
    |
    |

kıbrıslıyık biz... molehiya nedir bilin be gomma?
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SonyEricsson Via

k700= gerçek stereo, 3d oyun (bağımlı ediyor DİKKAT!!!), Bluetooth + bluetooth kulaklık- car100, megabixel camera+ radyo+176*220 ekran (kalitesi tartışılmaz),karizmatik görünüş, paraya göre iyi bir hafıza (mp3 ler radyo ile müzik zevki fazlası ile yetiyor), bluetooth ile mükenbel k700 le bilgisayar kullanımı ve daha bi sürü şey

çok haklısın dostum
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.