Şimdi Ara

k700 vs 6670 ; stereo vs mono

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iki telefon arasinda kararsiz kaldim.

Mp3 benim icin onemli.Iki telefonda da mp3 dinleyen varsa stereo ve mono arasinda ciddi hissedilir bir fark var mi? Gerci k700 hafiza kisitli ama ciddi bir fark varsa sil tekrar yukleye degebilir mi?

Onun disinda sarj suresi de onemli kriter ama okudugum yorumlardan ikisi de normal kullanimda 2 gun deniyor.Yani one cikan yok.

Onun disinda kamera k700 vga olmasina ragmen geri kalmiyor deniyor.ama kamera cok onemli degil benim icin.iyi bir kameram var.

Kararsizligimi gidermek konusunda yardimlarinizi bekliyorum.Ozellikle iki telefondada mp3 dinleyen arkadaslardan......

• k700i mp3 player kalitesinde mp3 çalabiliyor. nokia modeli ile müzik dinlemedim onu dinelemediğim için ne desem yalan olur

ama eğer monoysa. çok fark vardır.
  • evt k700ün kamerası vga ama 1 mp tel gibi çekiyor

mp3 ses kalitesi ise sadece muhteşem. 6670le kıyaslanmaz bile.çünkü k700 stereo
    667 ise mono olduğu için kötü
  • ewt dogru
  • k700i süper yani....
  • k700 de kullandim ama satip 6670 aldim enson . Mp3 dinleme tabiki k700 de cok iyi radyoda oyle 6670 de mono ses ve okadar guzel degil sarj suresi k700 un cok az 6670 in cok daha iyi gittigini soyleyebilirim .Kamerasi tartisilmaz bile 6670 in her yonuyle cok ustun. K700 un 1mp e cektigi fotolari cevirme ozelligi kalitesi cok kotu deneme hic daha iyi. Basta bende k700 un mp3 kalitesi ve radyosu ile beni tatmin edebilecegini sanarak almistim ama 40 mb mem. olmasi beni cok rahatsiz etti ve satip 6670 aldim, bu arada benim dijital bir kameram olmadigi icinde 6670 tercih sebeplerimden onde geleniydi.
  • 6630 al 6670 le fazla fiyat farki yok hafiza sinirlamasi yok
    mp3 stereo cok
    kalite
  • 6630 u mono diye biliyordum....
  • medcezir 6630 mp3 mono dur stereo deil
  • quote:

Orjinalden alıntı: playmakers

medcezir 6630 mp3 mono dur stereo deil

evet arkadas haklı basit bir NOKIA aldatmacası daha.. Reklamlarda falan Stereo MP3 yazior ama bi dinliyorsun, muzikten soguyorsun...
  • Ses önemliyse K700 derim.
  • Arkadaslar malesef kararsizligimi giderebilmis degilim.....

Bir sorum daha olacak k700 ve 6670 le ilgili......

Her ikisinde de mp3 zil sesi yapilabiliyor mu?
  • KARDES SEN MP3 DİNLEMEK İSTİYORSAN TEK ADRESİN SONY ERICSSON Pxxx SERİSİDİR BANA GORE

AMA KALBIN WARSA TABİ DİKKAT ET. ISTEDIGIN MODELI OLABLİR..

P800,P900,P910i

KESENE GORE YANI.....
  • Kulaklık ile dinleyeceğin için Stereo ve Mono bayağı farkedecektir..Ancak harici hoparlörden dinleyecek olsaydın o zaman çok problem olmazdı...Stereo olanı tercih et derim...Ancak K700'e kaç tane mp3 sığdırabilirsin onu düşün..Hafızası çok yetersiz bir telefon bana göre...
  • evet arkadasim zaten hafiza sorunu olmazsa k700 un hic dusunmezdim....zaten o zaman bu paraya da vermezlerdi..
    her ikisinde de mp3 zil sesi yapilabiliyor mu???
  • arkadaslar yanit alamadim.....

her ikisinde de mp3 zil sesi yapilabiliyor mu?
  • bence soru yanlis.. 41MB vs 64Mb-1GB olmalıydı.. Ama ses kalitesi olarak K700 gercekten harikadir.. 6670 onun yanina bile yaklasamaz ama K700i'ye en fazla 10 tane MP3 yuklersin.. buda kotu tarafı...
  • bende K700 kullanıcısıyım mp3 kalitesi gerçekten harika muazzam bir ses veriyor hafıza ise benim için önemli değil telefonumu öyle gereksiz şeylerle doldurmuyorum.mp3 koyuyorum bir kaç tane kalan açığı radyo kapatıyor.kamerayı eleştirenlere verecek en güzel cevabım ise eğer kamera diyorsanız gidin dijital fotoğraf makinesi alın. hiç bir telefon çok fotoğraf çekimi yapamıyor.mutlaka kusurları var.şu anda piysadaki fiyatından üstün özellikler veren bir telefon.
  • sana bi tercih daha sunayıım kısıtlama kendini : SAMSUNG D500 - 1-2 haftaya kalmaz doğu bankta 500 milyon cavarında satılacak. haberin olsun..!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: souza1907

arkadaslar yanit alamadim.....

her ikisinde de mp3 zil sesi yapilabiliyor mu?

K700 de yapıyorsun süper oluyor ama 6670 de olmuyor ..

Bu arada tercihin müzik ise SOny, => K700i olmalıdır ..
    Ayrıca radyosu bile var, ses olarak baya bir güzel.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.