Şimdi Ara

k5 note sıvı teması çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler az önce lenovo k5 note telefonumu yanlışlıkla suladım, hani bildiğiniz hortumla su tuttum üzerine bir kaç saniye, o sırada müzik çalıyordu ve sustu. Şuan zil seslerini çalabiliyorum ayarlar kısmından ama video ve müziklerde ses vermiyor. Telefonu yeniden başlattım, dokunmatiktr veya tuşlarda hiçbir sıkıntı yok ancak dediğim gibi medya oynatırken ses vermiyor.

Biliyorsunuz bu telefonun da hoparlörü büyük ve mazgallı şekilde yapılmış. Servise göndermeden çözmenin bi yolu var mı ?

Telefonu alırken trkno garanti yaptırmıştım, herhangi bir masrafım olmaz ama haftasonu şehir dışına çıkıcam ve telefon lazım o yüzden şuan gönderemem

Not: Lenovo help adlı programdaki donanım testinde de ses verdi telefon ama hâla müzik veya videolarda ses vermiyor

2.Not : Az önce test ettim ve oyunların seslerini de sorunsuz veriyor ancak hâlen müzik ve videolarda ses vermiyor

Çözüldü: biraz güneşte bıraktıktan sonra telefon görüşmesi yapıp hoparlöre çevirdim konuşmayı ve normal bi şekilde çalışı, sonrasında ise shazam'de bir video oynatmayı deneyince de olumlu sonuç aldım ve an itibariyle tamamen düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 1 Ağustos 2017; 10:44:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.