Şimdi Ara

K-POP DİNLİYORUM DENİLMEYEN ŞEY BIRAKILMADI !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar k-pop dinliyorum (evet eskiden bende ıyyy ,öyk felan diyordum ama sona bir dinleyeyim dedim ve hoşuma gitti) bana denilmeyen şey bırakılmadı valla bu cahil halk beni çıldırtacak söylenilen şeyler.

Iyy o ne ?!?!!?

Gay misin sen ? (Ne alakası var allah aşkına)

Ve dahası bunlara herkesin zevki farklıdır desem gene aynı şeyleri diyorlar.Şarkı aklıma takılıyor söylüyorum bir kısmını sessizce (zaten bağırmaya neden cesaret ediyim ? Bu kişiliksizlerin içinde) söylüyorum.Ya gidermisin şurdan vs. Kendisi başka bir sanatçıyı dinliyor ben ona bir şey demiyorum ama herkes üstüme gidiyor yeter artık.

Bir de ben herkese kibar davranan biriyimdir ve gene diyorlarki gayler gibi yapmasana yeter artık.

Salın lan beni !

Mobilden hızlıca yazdım yanlış olursa kusura bakmayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABCEFCF5 -- 16 Ekim 2019; 12:44:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnsanların görüşlerini kale aldığın sürece işin zor. Sen kendin için varsın.
  • Biri bana GAY mısın diye sorsa, "Sana ÇAKACAK adam mı arıyorsun?" derim.

Saldırıya SALDIRIYLA cevap vermek en İYİ savunmadır.
  • türkçe arabeskten hallice şarkı bile denilemeyecek şeyleri dinleyenleri mi takıyon boşver hocam bende sadece fransızca dinlerim

• Bazı görüş ayrılıklarında insanlar karşı tarafın görüşünü tartışmasız yanlış buluyor ve döndüremiyorsunuz.

A Partisi, B partisi
    Artık biraz eskide kaldı ama yine de sayılır futbolda A takımı B takımı
    Anime izleyen-izlemeyen
    Androidci, iPhonecu
    AMD-NVIDIA
    Pop müzik dinleyen-dinlemeyen
    LOL oynayan-DOTA oynayan
    ... böyle gider

Ve insanlar bir şeye katlanamadıklarında, sinir olduklarında yalan yanlış argümanlar ortaya atıyorlar. Buna ben de dahilim sen de dahilsin.
  • Hocam o degil de harbiden gay misin?

• Boşver aşkım, dinleme sen onları.

• neden gay benzetmesi yapılınca insanlar bi alınıyor ve savunma gereği duyuyor?

öyle birşey dediğinde "gayim ben" de, bırak onlar dumur olsun kıvırmaya çalışsın.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Ben bunu yapmak istemiyorum işte o zaman onların seviyesine düşüyorum.

En ağrıma giden cümle de gay misin idi.

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    Aynısını yaptım ama herkese söylüyorlar gay bu ya fln

• Dr. Doctor kullanıcısına yanıt
    Yok değilim.Neden sordunuz ?

• Oh be moral gelmeye başladı biraz sonunda.

• Reborned kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra öyle yapacağım zaten ne halleri varsa görsünler.

• Materia01 kullanıcısına yanıt
    Aşkım ?

• K POPTA DİNLEMEZSİN AGA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rezil bir herifsin ve herkesin senden iğrenmesi tamamen doğal nerdeyse animeciler kadar düşük bir insan türüsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Ekim 2019; 9:34:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istedigini dinle , takma kimseyi , yas 50 ye geliyor , dinledigim hiphop ve electro tarzi , Kim ne derse desin , benim zevkim bu .
    Hele 80-90 lardan kalan Old School olayina bitiyorum . Millet uzayli gormus gibi bakiyor :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 16 Ekim 2019; 9:36:58 >
  • Metal ve Pink Floyd türlerini dinler zevk alırım. Lisede satanist diye çağırırdı elemanlar. Mason diyen oldu Akşam kedi kesiyor muyuz falan

Ne oldu? Geçti gitti. Umursamamak lazım. Onu okuyorsun, bunu izliyorsun, şunu dinliyorsun bu beni seni ilgilendirmez. Herkes ben sen olmak zorunda değil. Bizim ve ergen toplumun genelinde bu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Metal ve Pink Floyd türlerini dinler zevk alırım. Lisede satanist diye çağırırdı elemanlar. Mason diyen oldu Akşam kedi kesiyor muyuz falan

Ne oldu? Geçti gitti. Umursamamak lazım. Onu okuyorsun, bunu izliyorsun, şunu dinliyorsun bu beni seni ilgilendirmez. Herkes ben sen olmak zorunda değil. Bizim ve ergen toplumun genelinde bu var.
    Pink Floyd turu? Yani progressive psychedelic rock mi?
    Ayrica metal derken hangi tur metal?

Muzigi turu sevdigin icin degil de cool gorunmek icin dinliyor havasi sezdim sende nedense gencligin %93.7’si gibi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.