Şimdi Ara

k.o bitmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün indirdim 2 3 saat civarı oynadım 37 level çar kastım. oyun değişmiş. en son 6 yıl önce oynamıştım. trade açamıyorsunuz trade için hesap onayı lazım, hesap onayı için ise 22 liralık npoint istiyor. baştan sona para oyununa dönmüş. indirdiğim gibi sildim.

• kopazar gibi sitelerde 18 tl 400 cash, 18tl nin hepsini trade için istemiyor. onay için sadece 5 cash veriyorsun geri kalan 395 cash pustan istediğini alabilirsin. hangi online oyun olursa olsun para vermeden zevk alamazsın zaten illaki para atman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper881

kopazar gibi sitelerde 18 tl 400 cash, 18tl nin hepsini trade için istemiyor. onay için sadece 5 cash veriyorsun geri kalan 395 cash pustan istediğini alabilirsin. hangi online oyun olursa olsun para vermeden zevk alamazsın zaten illaki para atman lazım.

CS GO, Lol, hatta Metin2'de bile para bu kadar aktif rol oynamıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

kopazar gibi sitelerde 18 tl 400 cash, 18tl nin hepsini trade için istemiyor. onay için sadece 5 cash veriyorsun geri kalan 395 cash pustan istediğini alabilirsin. hangi online oyun olursa olsun para vermeden zevk alamazsın zaten illaki para atman lazım.

CS GO, Lol, hatta Metin2'de bile para bu kadar aktif rol oynamıyor hocam.

Knight'ın P2W olduğunu zaten bilmiyor muydunuz? Neden indirdiniz o zaman
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    olur mu mesala Lol oynadığım için biliyorum lol de yeni başladığın zaman eğer dereceli oynuyorsan rp çekip rün ve şampiyon havuzu yapman lazım.
    aynı şeklide cs: go da insanlar binlerce tl yatıryor oyuna skin için

bende 10 yıl önce oynadım bu oyunu bende şuanda diezde hesap açtım . priemumsuz 2 haftada 74 lvl oldum. itemde diziyorum yavaş yavaş oyanabiliyor sonucta.knigt onlideki ticaret, pvp, expi tadı hiç bir oyunda yok malesef.. ben ne kadar para vermeyeyim desemde içimden para vermek geliyor oyuna :D

ya birde şöyle düşünmek lazım adamlar bu oyunları para kazanmak için yapıyorlar zaten. zevk almak istiyorsan parana kıyacaksın hocam
  • quote:

olur mu mesala Lol oynadığım için biliyorum lol de yeni başladığın zaman eğer dereceli oynuyorsan rp çekip rün ve şampiyon havuzu yapman lazım.
    aynı şeklide cs: go da insanlar binlerce tl yatıryor oyuna skin için

bende 10 yıl önce oynadım bu oyunu bende şuanda diezde hesap açtım . priemumsuz 2 haftada 74 lvl oldum. itemde diziyorum yavaş yavaş oyanabiliyor sonucta.knigt onlideki ticaret, pvp, expi tadı hiç bir oyunda yok malesef.. ben ne kadar para vermeyeyim desemde içimden para vermek geliyor oyuna :D

ya birde şöyle düşünmek lazım adamlar bu oyunları para kazanmak için yapıyorlar zaten. zevk almak istiyorsan parana kıyacaksın hocam

Cs Go da skin cekince ne oluyor daha mi fazla vuruyor ornek vermişsinde? Gorunus disinda baska artisi yok. Knightta nasil peki? Bakiyorsun 30-40 bin basan adamlar var. Direk oyunun kaderini etkiliyor. Konuyu acan arkadas lol, cs devam etsin bende oyle yapiyorum. Knight oleli cok oldu. Adamlar 30 40 char ile tren yapiyor bizimkiler hala oynuyor. Yabancilar birakip gitti baska oyunlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    etki açısından para kıyaslaması yapmadım hocam, oyun para yatırma açısından demiştim.

CS GO oynamadım yayıncılarını izlerim. Lol 1 sene oynadım kanser oldum bıraktım. başladım gene knigth'a tmm pvp olarak çok para isteyebilir ben zaten pvp olarak oynamıyorum. exp, pazar için oynuyorum. burdada çok iyi arkadaş buluyorsun. lol de 1 maç kaybetsen adam seni hemen arkadaşlıktan çıkartıyor. LOL ü kesinlik tavsiye etmiyorum. çoluk çocuk dolu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.