Şimdi Ara

K.kartsız, taksitli telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
35.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ideos x5 almak istiyorum.

Kredi kartı yok.

Taksitle bu telefonu almak istiyorum.

Hangi firmalar senetle telefon satıyor ? Nerden alabilirim ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• evkur kredi kartsiz senetle satıyor.
  • Evkuru biliyorum. Başka varmı acaba senet yapan firmalar

Birde ürünün fiyatı 570 lira evkurda taksitle ne kadar olur acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcassin

Evkuru biliyorum. Başka varmı acaba senet yapan firmalar

abartmıyorum 800 olur evkur resmen sizin gibi kredi kartı kullanmayıp taksit ihtiyacı olanlardan faydalanmaya calısan bir zihniyete sahip benım görüşüm bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

abartmıyorum 800 olur evkur resmen sizin gibi kredi kartı kullanmayıp taksit ihtiyacı olanlardan faydalanmaya calısan bir zihniyete sahip benım görüşüm bu

vaov ben 700 falan beklerdim en fazlada 800 ne öyle 800 kendim biriktirip tek ödemede daha üstün telefon alırım
  • quote:

quote:

quote:

vaov ben 700 falan beklerdim en fazlada 800 ne öyle 800 kendim biriktirip tek ödemede daha üstün telefon alırım

yaw benim söylediğim rakamı reel olarak baz almayın ben tahmın ettim sadece cünkü anormal vade farkı koyuyolar kaldıki bence 700 olsa bile almayın kesinlikle gerekirse biriktirin bekleyin parayı; yazık degmez bosa bu fiyat farkını ödemeye çünkü
  • quote:

Merhaba arkadaşlar ideos x5 almak istiyorum.

Kredi kartı yok.

Taksitle bu telefonu almak istiyorum.

Hangi firmalar senetle telefon satıyor ? Nerden alabilirim ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

senin için en kolay bence bi arkadaşının kredi kartını kullanmak olur yakın bi arkadaşına rica et her ay arkadaşına ödersin sonuçta kaçacak halin yok =)
  • quote:

yaw benim söylediğim rakamı reel olarak baz almayın ben tahmın ettim sadece cünkü anormal vade farkı koyuyolar kaldıki bence 700 olsa bile almayın kesinlikle gerekirse biriktirin bekleyin parayı; yazık degmez bosa bu fiyat farkını ödemeye çünkü

Arkadaş ordan c7 aldı senetle 1200 geldi telefon dediğiniz kadar vardır genede

quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

senin için en kolay bence bi arkadaşının kredi kartını kullanmak olur yakın bi arkadaşına rica et her ay arkadaşına ödersin sonuçta kaçacak halin yok =)

Kredi kartı kullanmıyorum öğrenciyiz :)

Başka çare kalmadı para biriktirmek

Her ay köşeye 70 atsam 8 ayda anca
  • evkurdan almada nerden alırsan al
  • BEN SANA Bİ ÖRNEK VEREYİM SEN GERİSİNİ ANLA doğum günüme 1 hafta kala bundan baya çnce yani nokia n86 daha 15 günlük cihazken yani yeni çıkmışken eşim almış haberim olmadan fiyatı yazıyorum dudağın uçuklucak geri vermek istedik ama almadılar yani sadece satışı yapılmıştı daha onay gelmeden geri verecektik nese piyasa fiyatı 1250-1300 telefonculardaki fiyatı evkur 1640 tl ye sattı internette 1150 bile bulunabiliyodu umarım bişiyler çıkarmışındır dediklerimden SAYGILAR
  • evkurdan bişey alınır mı yaa

bizim komşu vardı gitmiş samsung star almış bi de yanında tahminimce çin malı hani mp4 playerler oluyo ya o tarz bişi vermişler 800 küsür fiyat çıkarmışlar

fiyatı 2 ye katlıyolar
  • evkurdan alabilirsin ancak. ama o da arkadaşların dediği gibi felaket fark koyuyor üzerine. o yüzden ya kredi kartı bulup başka biyerden kredi kartına taksitle al yada peşin al.
  • Evkur verirde onların şartlarınıda hiç sevmiyorum arkadas, adamlar peşin fiyatına vermeyiz diyolar..
  • Evkurda ideos x5 satlıyor mu ki
  • birincisi evkurda ideos x6 yok!
    ikincisi 10 ayda 1.20 15 ayda 1.40 24 ayda 1.60'a kadar fiat cıkıp
    örnegin 500 liralık bir ürünü 24 ay taksitle almaya kalkarsan
    500x1.60 800 tl fiyat cıkartırlar sana.
    ki bagzen cok tutulan piyasası cok güclü telefonlarda bu oran 1.75'lere kadar cıkıyor.
    örneğin suanda galaxy tab 3g 1600 civarında var sen hesap et :)
  • Bu gün sordumda evkurda ideos x5 satılmıyor 10 ayda bitirmek istiyorum işi tel 600 ise 720 yapıyor eğer arkadaşın dediği oranlar doğru ise.
    K.kartım yok bulmamda zor mecburen böyle almak zorundayım arkadaşlar

Ideos x5 olmadığı için en fazla 600 liraya x5 gibi bir telefon arıyorum
  • quote:

Bu gün sordumda evkurda ideos x5 satılmıyor 10 ayda bitirmek istiyorum işi tel 600 ise 720 yapıyor eğer arkadaşın dediği oranlar doğru ise.
    K.kartım yok bulmamda zor mecburen böyle almak zorundayım arkadaşlar

Ideos x5 olmadığı için en fazla 600 liraya x5 gibi bir telefon arıyorum

dostum kredi kartsiz evkur disinda biyer yok benim bildigim evkurda dolandirici resmen dedigimiz gibi ayrica ideos x5 ile ayni ozellikleri tasiyan 600 tl ye kadar bir cihaz yok piyasada.kartsiz taksit olayinida yakin tanidigin akraban vs. bir telefoncu var ise onlar yapar nazini gecircek bi tanididgin varsa yani ama onlarda elden anca 4 5 aya falan boler yani...600 liraya kadar galaxy gio bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Power 

evkurdan almada nerden alırsan al

Tamamen katılıyorum
  • Yapıcak birşey yok o zaman desenize kazık yemektense para biriktirip alayım daha iyi
  • arkadaşlar 24 taksite telefon satan yer varmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.