Şimdi Ara

K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1 İNCİ MÜHT.BLG.K.LIĞI 14 ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI / TEKİRDAĞ ÇORLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar usta birliği buraya çıkan var mı ya da burada askerlik yapmış olan var mı ? İnternette burayla ilgili hiç açıklama yapanı görmedim. Nasıl bir yerdir ?

• bende merak ediyorum
  • Kardeşim 368 KD misin ve a grubu mu b grubu mu gidiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 369.kd b grubu olarak benimde esas birliğim burası, bilgilendirebilir misiniz ?
  • benimde usta birliği burası ama adres bile bulamadım ingternette

• beyler 367. Kd. olarak askerliğimi burada tamamlamış birisi olarak sorularınız varsa sorularınızı yanıtlayabilirim. Adres olarak bulamayabilirsiniz şöyle tarif edeyim. Bölük 105. Topçu Alayında yer almakta eğer otobüsle gidecekseniz İstanbul tarafından gelecekler için söylüyorum E5 üzerinden geliyor ve nizamiyenin orada inebilirsiniz. Bazı muavinler bilmeyebilir. Onlara şöyle tarif edin Gölbaşına gelmeden Havaalanının yanındaki askeri birlikte ineceğinizi söyleyin onlar size yardımcı olur.

• simsins S kullanıcısına yanıt
    Benim de usta birliğim aynı yere çıktı kısa dönem olarak simsins kardeşim 14. Mühimmatta askerlik nasıl geçiyor genel olarak bizleri bilgilendirebilir misin ? Ayrıca sınıf olarak bakım yazıyor orada ne yapıyoruz hala anlayamadım ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.