Şimdi Ara

k 750-6600-razr v3-mpx 220

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon piyasasindan uzun bir süredir uzak kaldim.ilk çıktıklarinda t610-3660 falan kullandiktan sonra uzun bir süredir t68i kullaniyordum.deli etmeye başladi.ilk olü pixellerden sonra şimdi kafasina gore kapaniyor.bazen alarm falan kuruyorşimdi telefon almayi düşünüyordum.
    k750( k750 ile k750i arasinda ne fark var?)
    6630
    razr v3
    mpx 220
    bunlarin garantili ve spot fiyatlarini bilen biri yazabilirmi.
    birde bilen bir arkadaş varsa ABD de hangi marka daha ucuzdur?

teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mboyaci -- 9 Ağustos 2005, 1:37:02 >

• kimse sallamiyor yahu
  • Ben mpx ve v3 kullandım.
    Sadece konusmak ıcın alıyorsan kesınlıkle v3 o kadar rahat bır telefon kı anlatamam
    Ama bana dıger ozellıklerde lazım oldugu ıcın su an mpx deyım, pılı buyuk dert ama
    6630 ıyı bır telefona benzıyor ama bana buyuk gelıyor
    K750 de kuzenımde var fotograg olayı baya ıyı telefonda.
    Ihtıyaclarını belırlersen daha kolay olur secmen..
    Kaan
  • ben sallıyorum..ama tatilde yazliktaydim.. bizde abime tel alcaktık.. s700 v3 vardı aklında.. v3 ün hafızası 5mb.. kamerası 0.3 mp ye yakın..mpx220 hakkında yorum yapamicam gormedim.. ama 6630a gelince 6630u biz k750i le falan hiç karşılaştırmadık zaten büyük ve k750 nin arayüzü BNCE 6630 u ikiye katlar 4 le böler.. şimdi v3 ve k740 ye gelincede v3; özellik olmasada olur şık olsun estetik olsun diyene bire bir.. ama eğer ben hafıza isterim mp3 dinlicvem falan diye düşünürsen k750i harika bi telefon.. tavsiyemdir.. ama sen genede telefoncuda dene.. ondan sonra al..
    Saygılar..
  • K750 ile K750i aynı şey.Millety üşeniyor "i" diye yazmaktan. (Bende dahil)
    Amerikada tabii ki en ucuz Motorola olur.
    Bunların arasından alınacak tel K750'dir.V3 şık,karizmatik ama 5 MB arttırılmayan hafıza var.
    Sadce 1 tane MP3 atabilirsin mesela.
    MPX220 iyi teldir ama foto ve pil ömrü kötü.
    6600 bunlarla karşılaştırmaman gereken birkaç gömlek düşük bir segmentteki tel.
    K750 bu dörtlü arasında en iyisidir bence.
  • teşşekkürler

peki bunlarin fiyatlari nasil?
    spot ve garantili fiyatlari ne civarda?
  • fiyatları bilmiyorum.
    K750i --- Nakit 750 YTLye piyasada garantilisi. Spotu 570 YTl idi galiba.
    diğerleri için ;
    www.hepsiburda.com
    www.bascuda.com
    www.genpatech.com.tr
    www.kvk.com.tr
    adreslerine bak.

• imzama bi bak istersen
  • eğer smartphone olarak düşünürsen 6630 derim. yok sadece tel açıyım msg atıyım arada bir resim çekerim dersen v3 iyidir ama tel olarak k750i daha iyidir.

Kısaca tercihlerin 6630 yada k750i arasında olmalı derim.
  • ya bu arada ben de delirmek üzereyim tel alıcam bi aydır düşünüyorum benimde istediğim özellikler aynı aslında benim istediğim tam olarak k750nin symbianlısı gibi bişey çok şeymi istiyorum acaba??..
    n serisini düşünüyorum ama 1700ytl fln biraz aşıyo beni onun dışında da symbianlı en iyi özelliklere sahip tel sanıırım 6630
  • mpx220 veya k750i al
    k750i nin symbianlısı nserisi olur 6680 veya 6630 değil
  • peki spot fiyatlarini bilen bir arkadaş varmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.