Şimdi Ara

JVC 4K(uhd) 55'(140cm) Smart Led TV 2399 TL !!! (carrefoursa) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
5
Favori
53.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu bildirimini kapatmayınca ve konuya yeni mesaj gelince yeniden indirime girdi sandım. bu vesileyle aklıma gelmişken televizyonu alan arkadaşlar için konu sahibi olarak bir bilgilendirme yapayım ;

tavsiyeforumu.com adresinde tvye ait güncel yazılımları bulabilirsiniz. tv seri numarası ile en uygun yazılımı forumdaki eski/yeni vestel personeli arkadaşlar gönüllülük esasıyla paylaşıyor, aklınızda bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    evet hocam 2400 e almıştım.digitürk ve mi box s var.ölü piksel testi yaptırdım herhangi bir sorun çıkmadı.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    hocam tam link atabilir misin ben konuyu bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

hocam tam link atabilir misin ben konuyu bulamadım
    https://tavsiyeforumu.com/forum/tv-yazilim.184/

bu bölüm altında tvnizin anakart numarasına göre yazılıma bakabilirsiniz, yada yazılım talep konusundan tvnizin seri numarasını paylaşıp full ve çekirdek yazılımını isteyebilirsiniz.

full yazılım ; tvnizde gömülü olan yazılımdır, olası bir sorunda (çökme gibi) mutlaka yedekte full yazılım bulundurmanızı tavsiye ederim.

çekirdek yazılım ; ses renk mevcut olan özelliklerin üretici firma tarafından güncellenmiş ayarlarının olduğu yazılımdır bir nevi telefonlara gelen güncelleme gibi düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

evet hocam 2400 e almıştım.digitürk ve mi box s var.ölü piksel testi yaptırdım herhangi bir sorun çıkmadı.
    Güle güle kullanın

• Selamlar arkadaşlar konuyu uplamış gibi olacağım ama. En iyi renk ayarlarını nasıl yaparız bu tv de.

Şuan kırmızılar pembeye kaçıyor bende biraz..

Birde tv arada sapıtıyor. Kumanda islemiyor , fişten çekip takıyorum düzeliyor.. arada trt 4k da ses gidiyor.. yeniden kurulum yapıyorum düzeliyor.. sonra kanalların tamamında görüntü gidiyor menüler var tekrar kuruyordum düzeliyor..

En son servisi aradım anakart değişimi yaptılar. Düzeldi. Şimdi tekrar başladı bir kaçı..

Kronik sorun gibi.

Bu fiyata idare edeceğiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Selamlar arkadaşlar konuyu uplamış gibi olacağım ama. En iyi renk ayarlarını nasıl yaparız bu tv de.

Birde tv arada sapıtıyor. Kumanda islemiyor , fişten çekip takıyorum düzeliyor.. arada trt 4k da ses gidiyor.. yeniden kurulum yapıyorum düzeliyor.. sonra kanalların tamamında görüntü gidiyor menüler var tekrar kuruyordum düzeliyor..

En son servisi aradım anakart değişimi yaptılar. Düzeldi. Şimdi tekrar başladı bir kaçı..

Kronik sorun gibi.

hocam tavsiyeforumu.com adresinde bu televizyonla alakalı hem kullanıcı tecrübeleri , hem yazılım, hemde usta arkadaşlarımızın desteğini alabilirsiniz, bir göz atın derim

• quote:

Selamlar arkadaşlar konuyu uplamış gibi olacağım ama. En iyi renk ayarlarını nasıl yaparız bu tv de.

Kronik sorun gibi.

hocam tavsiyeforumu.com adresinde bu televizyonla alakalı hem kullanıcı tecrübeleri , hem yazılım, hemde usta arkadaşlarımızın desteğini alabilirsiniz, bir göz atın derim

• quote:

Kronik sorun gibi.

Hocam ben de renk ayarını bilmiyorum ama bulursanız en iyi ayarı alıntılarsanız sevinirim.

• Bu tv 13 kasımda çıkanla aynı tv mi? Alan var mıdır sipariş geçeceğim kararsızım..?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkagul

Bu tv 13 kasımda çıkanla aynı tv mi? Alan var mıdır sipariş geçeceğim kararsızım..?
    13 kasımdaki tv hangisi hocam nerede hangi fiyata satıldı ?

• 13 aralık yanlış yazmışım...
    JVC 4K(uhd) 55"(140cm) Smart Led TV 2399 TL !!! (carrefoursa)

• jvc 55vu6905t modelini kullanan var mı acaba?
  • berkagul B kullanıcısına yanıt
    kullanan var mı bu modeli?
  • eediz kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum.
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    memnun musunuz? bimde bir şubede stok kalmış 2999 tl dediler. Ne dersiniz? Eskidi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ben gayet memnunum. renk ayarlarını falan yapınca muazzam oldu. daha önce tv izlemiyormuşum.
    5.1 ses sistemi de bağladım, netflixte filmler hem dolby vision hem de dolby atmos ile çok keyifli izleniyor.
    ben istanbuldaki bir bim şubesinden 2399 TL ye aldım.
    evet bir dönem öyle satılmış ama şuan o fiyata bulmak imkansız. menü geçişleri netflix spotify filan nasıl? dahili uydu alıcı var mıydı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    spotify üzerinde gelen uygulamalarda yok, kullanmadığım için de bilmiyorum nasıldır.
    ancak appstore kısmında birçok uygulama var.
    netflix geçişi gayet hızlı, youtube biraz geç açılıyor, kanal geçişleri de 1-2 saniye falan sürüyor bazen.
    dahili uydu alıcısı ve karasal yayın için çıkış mevcut.
    Çok teşekkürler yanıt için. Spotify yüklenmiyormuş galiba. 2999 Tl vermeye değer mi bilemedim. Bir kaç ay sonra TV fiyatları düşer diyorlar yeni modeller geleceği için.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.