Şimdi Ara

JVC 4K(uhd) 55'(140cm) Smart Led TV 2399 TL !!! (carrefoursa) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
5
Favori
53.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: newrophat

hocam tv kurulumu yapıldı. görüntü ses muazzam, kesinlikle harika bir tv, sadece trt 4k da sorun var sinyal yetersiz geliyor oda merkezi sistemden kaynaklı. bende hiremco harici uydu alıcısı var kanal geçişleri çok seriydi, bunun kendi uydu alıcısı hiremcodan daha seri. zenfone 2 telefonun ekran yansıtma özelliği sorunsuz anında bağlanıyor. almayı düşünsünlere bulabilenlere şiddetle tavsiye ederim.

Hangi Tv acaba? Hatlar karıştı jvc mi kargo dan gelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkay7

quote:

hocam tv kurulumu yapıldı. görüntü ses muazzam, kesinlikle harika bir tv, sadece trt 4k da sorun var sinyal yetersiz geliyor oda merkezi sistemden kaynaklı. bende hiremco harici uydu alıcısı var kanal geçişleri çok seriydi, bunun kendi uydu alıcısı hiremcodan daha seri. zenfone 2 telefonun ekran yansıtma özelliği sorunsuz anında bağlanıyor. almayı düşünsünlere bulabilenlere şiddetle tavsiye ederim.

Hangi Tv acaba? Hatlar karıştı jvc mi kargo dan gelen.

Alıntıları Göster
    yok dostum jvc bulamadım maalesef a101 den 50" uhd toshiba aldım bende. başka şehirde bir şubede buldum kargoyla gönderdiler sağolsunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız toshibanın kalınlığı nasıl. Biliyorum çok zor ama bende yarın bi soruşturayım bakayım kısmet artık.

• Oyun konsolunda deneyen varmı bu tv yi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    soulforever kullanıcısına yanıt
    Güncel fiyat ve model ve şehir nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Hocam aldığınız toshibanın kalınlığı nasıl. Biliyorum çok zor ama bende yarın bi soruşturayım bakayım kısmet artık.
    hocam slim model değil ama ben zaten slim kasayı pek tercih etmiyorum, panel biraz nefes alsın ama eski lcdler gibi kalında değil kibar hoş bir kasası var. bu arada tv ayakları ve standby/power ışığı çok şık, tvyi duvara asmak istemiyorum bu yüzden. :)

JVC 4K(uhd) 55"(140cm) Smart Led TV 2399 TL !!! (carrefoursa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 11 Eylül 2018; 1:18:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

Güncel fiyat ve model ve şehir nedir acaba?
    tam model ; toshiba 50u5863dat.

a101 eski insert ürünü , 2018 üretimi, bulunduğunuz şehirdeki a101lere ürünü sorduracaksınız. gidip herhangi bir mağaza sorumlusundan rica edin 50" toshiba uhd tv istiyorum deyin yakınlarda varsa bulup getiriyorlar.

Ben pazarlıkla 2250 lira ödedim ama faturada 2500 lira yazıyor, muhtemelen güncel fiyat budur ama pazarlık yapın benim gibi, o kısım mağaza müdürlerinin insiyatifinde.

• Ben Isparta' dan aldım ürünü. Bölgede bir tane kaldığını söyledi. 55' olandan 3 tane vardı ama. Pazarlık yapılabildiğini bilmiyordum. Telefonda mağaza müdürü ile görüştüğümde Temmuz ayında 2.399 TL den satılmış ve stoklarda olan bir ürün için neden zam yaptınız dedim. O da Dolar kuruna falan bağladı. Konuşmanın ayrıntılarına girmeyeyim. Aslında ben tam alıcı gibi de durmadım. 2 gün bekledim TV' yi almak için. Beni arayıp gel o fiyattan verelim diyebilirdi. Ben Flash bellekten 4K TV izleme performansını merak ediyorum şimdi. Bunun için yüksek kapasiteli flash bellek almak lazım. Acaba okuma hızı, yazma hızı gibi değerlere dikkat etmek gerekli mi flash belleğin. Ya da Pc' ye indirdiğimiz 4K filmi TV' ye bağlayıp ordan açacağız. Youtube dan izlediğim 4K videolar çok net geldi bana ve baya hoşuma gitti. Bilgilendirme için teşekkürler newrophat

• quote:

Orijinalden alıntı: soulforever

Ben Isparta' dan aldım ürünü. Bölgede bir tane kaldığını söyledi. 55' olandan 3 tane vardı ama. Pazarlık yapılabildiğini bilmiyordum. Telefonda mağaza müdürü ile görüştüğümde Temmuz ayında 2.399 TL den satılmış ve stoklarda olan bir ürün için neden zam yaptınız dedim. O da Dolar kuruna falan bağladı. Konuşmanın ayrıntılarına girmeyeyim. Aslında ben tam alıcı gibi de durmadım. 2 gün bekledim TV' yi almak için. Beni arayıp gel o fiyattan verelim diyebilirdi. Ben Flash bellekten 4K TV izleme performansını merak ediyorum şimdi. Bunun için yüksek kapasiteli flash bellek almak lazım. Acaba okuma hızı, yazma hızı gibi değerlere dikkat etmek gerekli mi flash belleğin. Ya da Pc' ye indirdiğimiz 4K filmi TV' ye bağlayıp ordan açacağız. Youtube dan izlediğim 4K videolar çok net geldi bana ve baya hoşuma gitti. Bilgilendirme için teşekkürler newrophat
    hocam bizimkisi biraz extrem bir alışveriş oldu o yüzden aldığım fiyatla karşılaştırıp ben kazılandım yada daha çok para verdim diye düşünmeyin. ürünün fatura bedeli 2499 lira, dolar o günkü kurun neredeyse 2 katına çıkmış, o yüzden bu tv bu paraya şu anda bedavadır. 4k performansı muazzam hd kanallarda çok iyi, usbde sorun çıkmaz ama bir film en az 70-80 gb boyutunda, usb yerine hdd daha sağlıklı olur, hemde enerjiyi harici çektiği için o boyutta bir dosya tvye ek yük olmaz diye düşünüyorum.

aklınızı hiç bulandırmayın hocam harika bir tvye sahipsiniz, güzel günlerde kullanın.

taksitle alabiliyormuyuz?
  • konu çok karmaşık olmuş :d hala bulma şansım var mı bu tv den. ya da yakın alternatifleri de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

taksitle alabiliyormuyuz?
    hiç bilgim yok onu tvyi bulduğunuz mağazadan öğrenebilirsiniz ama devlet 3 taksit sınırı getirdi zaten, yaparlarsada 3 taksit olur sanırım

• quote:

hocam bizimkisi biraz extrem bir alışveriş oldu o yüzden aldığım fiyatla karşılaştırıp ben kazılandım yada daha çok para verdim diye düşünmeyin. ürünün fatura bedeli 2499 lira, dolar o günkü kurun neredeyse 2 katına çıkmış, o yüzden bu tv bu paraya şu anda bedavadır. 4k performansı muazzam hd kanallarda çok iyi, usbde sorun çıkmaz ama bir film en az 70-80 gb boyutunda, usb yerine hdd daha sağlıklı olur, hemde enerjiyi harici çektiği için o boyutta bir dosya tvye ek yük olmaz diye düşünüyorum.

aklınızı hiç bulandırmayın hocam harika bir tvye sahipsiniz, güzel günlerde kullanın.

Alıntıları Göster
    Birader sırf son cümlen için alıntılayıp +1 ledim. Keşke senin benim gibi üyelerin sayısı artsa..

• Bugün kurulumu yaptırdım. Gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaOcHe -- 12 Eylül 2018; 22:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaOcHe

Bugün kurulumu yaptırdım. Gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim bilgilendirme için.
    fırsat bulunca birkaç resim eklerseniz tvyi arayan arkadaşlar için en azından fikir verir.

güzel günlerde kullanın hocam

• Hala satılıyor mu, nereden bulabiliriz acaba?
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugün tv yi açtığımızda uyduda ses vardı görüntü yoktu.. hdmi ile bağlandığımız herhangi birşeyi n görüntüsünü alıyoruz.. ama dahili uydu alıcısına bağlayınca görüntü yok.

Kabloyu başka tvde denedim görüntü var.

Herşey normalken bir anda bu sorunla karşılaştım daha 1 hafta olmadı.. uydu alıcısı bozulmuş olabilir mi?? Varmı böyle bir sorun yaşayan??

• Senceru kullanıcısına yanıt
    Uyduda görüntü yokken menü görüntüsü geliyor mu

• JVC denmi bahsediliyor Toshiba mı?
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    konu jvcye ait ama tv sahipleri isterse tv kullanıcıları olarak ayrı bir konu açsın.

bu arada bu tvnin (55" jvc)www.tavsiyeforumu.com adresinde güncel yazılımları mevcut, kullanıcı arkadaşlara duyurulur. en son yayınlanan yazılımında birçok bug düzelmiş diye yorumlar vardı, bir bakın bakalım.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.