Şimdi Ara

Juventus vs Real Madrid Yarı Final & JUVE FİNALDE. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
1
Favori
4.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Pogba show bekliyoruz
  • İnşallah bu sene juve finale çıkar ve kupayı alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez33

Arkadaşlar yabancı memleketlerin takımı yüzünden kavga etmeyi kesin normal insan gibi adam akıllı tartışalım lütfen

Bu arada maçı bize aktaran kişi Murat Kosova gayet iyi ve yerinde konuşmalar yaptı bazen kötü yanları oldu ama bu iş zordur canlı yayında yarı final maçı anlatmak

Bana kalırsa Türkiye'de en iyi sunucu veya spikerlerden biri Ercan Taner diğeri ise Murat Kosova olmalıdır kesin ve net

Ertem Şener abimizide unutmuyalım. Eskiden her çarşamba akşamı starda o maç sunardı, hey gidi günler özledim o günleri.

• maçların hd kanalda yayınlanmamasını skandal olarak nitelendiriyorum :)
  • zeki_ist kullanıcısına yanıt
    ben de ntv nin yıl 2015 olup da hd ye geçmemesini

• quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

Spiker harika maç anlattı ya

Reallilerle dalga geçti resmen :D

Carvahal sari yedikten sonra dediklerine kahkaha attim

• quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

quote:

quote:

2-1'lik skor Juve'ye değil, Real'e yarar. Juveliler boşuna sevinmesin. Bu yüzden ne derseniz deyin; geriye yatmayacaksın.

Bunu iç sahada Bayernden 6 yiyen takımın taraftarı mı söylüyor? Sen Roma mı zannettin Juventus'u. Geçen sene en iyi futbolunu oynarken 2-1 zor yendi Real Juve'yi, bu sene nereye turu geçiyor?

7 yediğimiz takım Parma değil, Bayern Münih. Önce bunu hatırlayın. Bayern Münih şuan dünyanın en iyi takımı kim ne derse desin. İyi ki bi 7 gol yedik. Sanki Parma'dan Sassuolo'dan yedik. Dilinize pelesenk olmuş ve tek savunmanız bu aylardır. İstediğin kadar iğnele, laf sok. Avantaj şuan Real'de. Real'den 6 yiyen GS'ye kendi sahanızda yenilip, elendiğinizi de hatırlıyoruz.

GS sizin yapamadığınızı yapıyor

Hocam onu bunu geçte bak tüm ciddiyetimle konuşuyorum, o 3 takıma en ters gelen takım Juventus, ilk sayfada bir yazı yazdım onu okumanı öneririm.

Ayrıca Ali Ece dahi avantajın Juventus'ta olduğunu söyledi

Ben skor ve saha avantajını düşünerek, Real'e avantajlı dedim. 1-0 bile yense, çıkıyor. Ötesi mi var hocam. Juve'nin en az 3 atması lazımdı kendi sahasında. Ama her zaman ki tipik İtalyan mantalitesi skor üstüne yatıldı. Bizde ligde çok yapıyoruz mesela bunu.

Hocam, Valenci-Juve-Espanyol maçları var Real'in ve mecbur hepsinde ilk 11 oynayacak önemli oyuncular. Bu sebeple bile Real daha avantajsız. Juventus'un lig derdi yok. Juve finale çok yakın. Nedense bu maç bana Juve-Dortmund eşleşmesini hatırlattı. Maç sonrası yapılan yorumlar dahi aynı.

juventus orada turu geçemez gibi çok zor . real sahasında çok baskın oynuyor en az 2 fark atacaklardır 3-1 ya da 4-1 biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2-1'lik skor Juve'ye değil, Real'e yarar. Juveliler boşuna sevinmesin. Bu yüzden ne derseniz deyin; geriye yatmayacaksın.

Bunu iç sahada Bayernden 6 yiyen takımın taraftarı mı söylüyor? Sen Roma mı zannettin Juventus'u. Geçen sene en iyi futbolunu oynarken 2-1 zor yendi Real Juve'yi, bu sene nereye turu geçiyor?

7 yediğimiz takım Parma değil, Bayern Münih. Önce bunu hatırlayın. Bayern Münih şuan dünyanın en iyi takımı kim ne derse desin. İyi ki bi 7 gol yedik. Sanki Parma'dan Sassuolo'dan yedik. Dilinize pelesenk olmuş ve tek savunmanız bu aylardır. İstediğin kadar iğnele, laf sok. Avantaj şuan Real'de. Real'den 6 yiyen GS'ye kendi sahanızda yenilip, elendiğinizi de hatırlıyoruz.

GS sizin yapamadığınızı yapıyor

Hocam onu bunu geçte bak tüm ciddiyetimle konuşuyorum, o 3 takıma en ters gelen takım Juventus, ilk sayfada bir yazı yazdım onu okumanı öneririm.

Ayrıca Ali Ece dahi avantajın Juventus'ta olduğunu söyledi

Ben skor ve saha avantajını düşünerek, Real'e avantajlı dedim. 1-0 bile yense, çıkıyor. Ötesi mi var hocam. Juve'nin en az 3 atması lazımdı kendi sahasında. Ama her zaman ki tipik İtalyan mantalitesi skor üstüne yatıldı. Bizde ligde çok yapıyoruz mesela bunu.

Hocam, Valenci-Juve-Espanyol maçları var Real'in ve mecbur hepsinde ilk 11 oynayacak önemli oyuncular. Bu sebeple bile Real daha avantajsız. Juventus'un lig derdi yok. Juve finale çok yakın. Nedense bu maç bana Juve-Dortmund eşleşmesini hatırlattı. Maç sonrası yapılan yorumlar dahi aynı.

juventus orada turu geçemez gibi çok zor . real sahasında çok baskın oynuyor en az 2 fark atacaklardır 3-1 ya da 4-1 biter

Biz en son 4 golü hatta 3 golü ne zaman yedik hatırlamıyorum epeyce oldu. max yiyeceğimiz gol 2 ha karşılıgında gol atabilir miyiz orası muamma.

• Şunu açık ve net söylüyorum Juventus'un sonuna kadar hakkı turu geçmek. Ama şunu da açık ve net olarak söylüyorum, defans yapan kapanan, skora yatan takımlardan oldum olası nefret etmişimdir. Juventus, Atletico Madrid, Chelsea vs vs hiçbir zaman başarılı olmalarını istemiyorum futbolu iğrençleştiriyor bu takımlar

o yüzden Real inşallah 2. maçta 4-5 tane atar juventus'a. Ki zor bir şey değil boş laf yapmayın burada, real dünki maçta hiç oynamadı, ne zaman gol yedi ondan sonraki 10 dakika bastırdı juve'nin feleğini şaşırttı. Son 10-15 dakika yedek kulubesiyle, taraftarıyla birlikte defans yapan juve de oldukça komikti

• Bu İtalyanlar tam çılgın

Juve kupayı alsın da adamlar ekonomik krizden çıksın.
  • 2 ayakli eleme maçlarınin daha 1.ayaginda "a takimi turu hakettiği" diye yorum yapanlar neyin kafasını yaşıyor. Ha şunu diyebilirsin ; schalke turu geçmeyi haketti,gerçekten de öyle olmuştu.

• gorduk ronaldoyu baleyi pes mi sandiniz olum siz bu ligi

• seneye inşallah hd olarak izlicez maçları trt saolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Şunu açık ve net söylüyorum Juventus'un sonuna kadar hakkı turu geçmek. Ama şunu da açık ve net olarak söylüyorum, defans yapan kapanan, skora yatan takımlardan oldum olası nefret etmişimdir. Juventus, Atletico Madrid, Chelsea vs vs hiçbir zaman başarılı olmalarını istemiyorum futbolu iğrençleştiriyor bu takımlar

o yüzden Real inşallah 2. maçta 4-5 tane atar juventus'a. Ki zor bir şey değil boş laf yapmayın burada, real dünki maçta hiç oynamadı, ne zaman gol yedi ondan sonraki 10 dakika bastırdı juve'nin feleğini şaşırttı. Son 10-15 dakika yedek kulubesiyle, taraftarıyla birlikte defans yapan juve de oldukça komikti

Neden hep boyle mantik cercevesini sinirlarini bile kabul etmeyen yorum yapanlar italyan futbolunu sevmez yasasin anlayabilmek yorum yapabilmek yasasin italyan futbolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacksoftblocker -- 6 Mayıs 2015; 13:34:07 >

• gördük bayern münihe 3 tane atan portoyuda.. final bayern münih real madrid olacak ilerleyen günlerde görüşürüz

• ufukvenom kullanıcısına yanıt
    adamın koyduğu videoya bak bide show bekliyoruz demiş o videoda ne var acaba ? real madrid turu geçecek

• quote:

Şunu açık ve net söylüyorum Juventus'un sonuna kadar hakkı turu geçmek. Ama şunu da açık ve net olarak söylüyorum, defans yapan kapanan, skora yatan takımlardan oldum olası nefret etmişimdir. Juventus, Atletico Madrid, Chelsea vs vs hiçbir zaman başarılı olmalarını istemiyorum futbolu iğrençleştiriyor bu takımlar

Neyin kafasını yaşıyorsun defans yapan juve nin net pozisyonları daha çok Real'den.
    Napıcaktı 2'yi buldu 3-4-5'i bulayım diye şuursuzca saldıracakmıydı.Karşıdaki de son şampiyon zenit değil.

Real oynamamış tabi al buyur Juve sen oyna dedi.Oynamadı değil oynatılmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Neyin kafasını yaşıyorsun defans yapan juve nin net pozisyonları daha çok Real'den.
    Napıcaktı 2'yi buldu 3-4-5'i bulayım diye şuursuzca saldıracakmıydı.Karşıdaki de son şampiyon zenit değil.

Real oynamamış tabi al buyur Juve sen oyna dedi.Oynamadı değil oynatılmadı

Hocam yorma kendini yetmiyor .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacksoftblocker -- 6 Mayıs 2015; 14:14:01 >

• Hatırlasaydım eklerdim umarım o iyidir

• Madrid de de juve kazanır.Sıkılmadınız mı hep real hep barça.Juve 2m'ye pogbayı alır adamı uçurur butun kulupler adamı ister.Real 100M'e baleyi alır adam balon olur. Juve ve Real arasındaki fark bu.Juve'de realde olan para olsaydı oohoo juve 5-6 lardı real'i
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.