Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mc Kennienin evinde Dybala ve Arthurunda katildiği bir parti verilmiş. Juventus, 3 oyuncuya da ceza vermeyi düşünüyor. Dybala, özür dilemiş. Parti değilmiş, poker yemeğiymiş.

• Boatengi isteyen takimlar, Psg, Milan, Juve, United, Chelsea, H.Berlin.

Boateng çöpünün bu kadar piyasi olmasi şaşirtti.Bosman, düşük maaşla rotasyona istiyorlardir heralde.

• Juventusun ilk 4 e girmesi bile şüpheli hale gelidğine göre. Ronaldo çoktan başka takımlarla görümeye başlamıştır.Bakalım nereye gidecek.

• Tanrı’nın laneti sizinle olsun. #Agnelli #Pirlo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CL için transferi başarıyı geçelim Juventus böyle giderse gelecek sezon Avrupa Ligi'nde devam edecek! Kral buraya gelerek büyük hata yaptı. Bu rezil yönetimin sözlerine güvenmemeliydi. Sezonu en iyi şekilde bitirip daha sonra nereye gitmesi gerektiğini çok iyi düşünmesi lazım. Kral için çok kritik bir karar olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 7 Nisan 2021; 18:34:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milan: Kessie - Tonali - Hakan - Ibrahimovic

Inter: Barella - Brozovic - Eriksen - Lukaku - Martinez

Lazio: Lucas - Savic - Luis Alberto - Immobile

Juventus: Rabiot - Bentancur - Ramsey - Ronaldo - Morata

Yıllardır şampiyon olup da kadroyu bu şekilde geriye götürmek de bir başarı. Rabiot, Ramsey, Bentancur'un Juventus'tan sonra nereye gideceklerini çok merak ediyorum. Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• 

• Ölücülük juve yi bu hale soktu. Bonservis yok diye Rabiot,ramsey, emre can vs.. alıp alıp yüksek kontratlara bağladılar. Sonra kadro mükemmelmiş gibi ronaldoya bir dünya para verip ellerindeki parayı bitirdiler.Şimdi maaşları bile ödeyemiyolar, oyunculardan ödemelerinin ertelemelerini istemiş. Ha birde pirlonun futbolculuğu hariç td kariyerinde düşük iq profili ayrı parantez konusu.

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

Bir GS yi 2 Juveyi izlerken kanser oluyorum dün ikiside şampiyonluğa havlu attı ne diyebilirim ki?

Avatarında ki takıma gitmeli bence ManU uzun yıllar ligi ve CL yi domine edebilecek bir kadroya sahip üzerine Ronaldo eklenirse uçuşa geçer tıpkı Ferguson zamanı.

Dünkü maç Torino derbisiydi ve Torino düşme hattında Juve mağlup bile olabilirdi lakin maça biraz baktım abi birbirinin kopyası oyuncular maça etki etcek oyuncu yok me orta saha ne kanat ne bekler Juve CL istiyorsa en az 4-5 oyuncu almalı ki bunlar nokta atışı olmalı.

Allegriyi mumla arıyor Juve taraftarı şuan.

• Forvete inşallah gidipte icardiyi almazlar.Juve dahil italyan kulüpleriyle görüştüğü haberleri var. Wanda Naranin günde 12 kez sex yapiyoruz açiklamasindan sonra icardinin dikiş tutturamayacağini anlamak zor değil. Günde 12 kez ne demek.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    12 kez mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chiesa'dan harika asist.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

12 kez mi?

Alet değil Abbas Ağa çeşmesi mübarek.

• Pirlo ve Agnelli, sizin ben hayat damarınızı seveyim(!)
    Allah belanızı versin şeref yoksunları. Elendiğiniz Porto dün Chelsea tarafından kendi evinde şamar oğlanı gibi edilmiş.

Özellikle o Agnelli denen iş bilmez, basiretsiz müptezele lanet olsun. 9 senedir ligi domine eden takım her yıl yarım adım da olsa ileri gitmesi gerekirken sürekli geriye gitti. 2021 yılında hâlâ; Rabiot, Bentancur, Ramsey gibilerle oynuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 8 Nisan 2021; 14:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Pirlo ve Agnelli, sizin ben hayat damarınızı seveyim(!)
    Allah belanızı versin şeref yoksunları. Elendiğiniz Porto dün Chelsea tarafından kendi evinde şamar oğlanı gibi edilmiş.

Özellikle o Agnelli denen iş bilmez, basiretsiz müptezele lanet olsun. 9 senedir ligi domine eden takım her yıl yarım adım da olsa ileri gitmesi gerekirken sürekli geriye gitti. 2021 yılında hâlâ; Rabiot, Bentancur, Ramsey gibilerle oynuyoruz.

Hocam malesef gitmezlerde yönetimden çünkü babadan oğula geçip duruyor adamlar Torinonun italyanın en buyuklerınden. Aslında yönetim olarak çok iyilerdi ne zaman G. Marotta ile Allegri ile ters düştüler herşey tepe taklak geldi.

• icardi-Dybala takasi konuşuluyor. Donnarumma ismi gündemde.

Beleşe Donnarumma kaçirilmaz.Dybalanin 10-11 milyon net maaşa ikna edileceği yoksa icardiye karşilik Psgye teklif edileceği söyleniyor.

• Ortasaha seneye yenileniyor, Kulusevski, Mckennie ve Chiesa hariç herkes gidiyor, Locatelli, Rovella vs isimler gündemde ama malesef gene aynı şey olacak. Ramsey hariç gelen oyuncularda bu reputasyona sahipti. Chiesa alındı tamam dedik bu adam iş yapar ve yaptı, diğerleri malesef, gelecekler de malesef.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt

İcardi mi aman ne yapıyorsa hak ediyor bu juve

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

icardi-Dybala takasi konuşuluyor. Donnarumma ismi gündemde.

Beleşe Donnarumma kaçirilmaz.Dybalanin 10-11 milyon net maaşa ikna edileceği yoksa icardiye karşilik Psgye teklif edileceği söyleniyor.

Bence yalan, Messi dybalayı pariste istemeyecektir.Hatta icardi bile gider messi geldikten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bence yalan, Messi dybalayı pariste istemeyecektir.Hatta icardi bile gider messi geldikten sonra.

Alıntıları Göster

icardinin gideceği kesin.Maaşlari da düşürmek zorundalar Messiye yer açmak için. Şimdiden Roma ve Juveye önermişler.Tuttosport, Ronaldo için en iyi tercih Psg demeye başladi. İcardi-Ronaldo takasi olabileceğini söylüyorlar.

Ronaldo, Psg için Messiden daha cazip. Mbappe de idolüyle oynamak için sözleşme yeniler. Ortasahaya fizikli bir oyuncu ve sağ beke Emerson da alindi mi, Ronaldoyla Psg ŞLyi kazanabilir.icardinin maaşindan kurtulup 10-15 fazla maaş vererek Ronaldoyu getirirler. O paranin fazlasini sponsorluklardan kazandirir. Risk düşük. Ronaldonun fiziği hala üst düzey. Messiye göre en büyük avantaji bu ve maaşinin çok daha az olmasi. Messi Neymara ya Psgye beni aldir ya da Barçaya gel diye baski kurmaya başlamiş.Anlaşilan Ronaldonun olasi Psg transferi Messiyi korkutmaya başlamiş.

• 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.