Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (906. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.626
Cevap
35
Favori
471.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 904905906907908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar ard arta 7 sezondur şampiyondu gelmeden önce,şimdi lig gitti.

İtalya kupasını 4 kere kazanmışlar ard arta, ronaldodan sonra seri bozulmuş.

Bu seriler ronaldo yüzünden bozuldu demiyorum ama bir şekilde ronaldonun gelişinden sonra juventusun hiç ilerlemediği hatta kendi seviyesine göre gerilediği ortada

Daha fazla boş yapmaya gerek yok.Sen burada ronaldonun her başarısızlığı için kendisi hariç herkesi suçlamaya devam et.Yarın manuya gitse o başlıkta manunun 3 cl si var ronaldonun 5 tane len diye konuşur sabah akşam pogbaya,soljskajer e falan sallarsın.Senin şu malum siyasi tayfadan hiçbir farkın yok, malum şahıs olunca gılışdar ssk badırdı diyenler gibisin o hariç herkes kusurlu .CL muhabbetine hiç girmiyorum bile senin gibi bir futbolcuya takılıp futbolseverim diyenle bu kadar konuşmak bile boş iş

pretz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeraltofRiviaCiri16 -- 23 Mart 2021; 23:22:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRiviaCiri16

Adamlar ard arta 7 sezondur şampiyondu gelmeden önce,şimdi lig gitti.

Bu seriler ronaldo yüzünden bozuldu demiyorum ama bir şekilde ronaldonun gelişinden sonra juventusun hiç ilerlemediği hatta kendi seviyesine göre gerilediği ortada

Daha fazla boş yapmaya gerek yok.Sen burada ronaldonun her başarısızlığı için kendisi hariç herkesi suçlamaya devam et.Yarın manuya gitse o başlıkta manunun 3 cl si var ronaldonun 5 tane len diye konuşur sabah akşam pogbaya,soljskajer e falan sallarsın.Senin şu malum siyasi tayfadan hiçbir farkın yok, malum şahıs olunca gılışdar ssk badırdı diyenler gibisin o hariç herkes kusurlu .CL muhabbetine hiç girmiyorum bile senin gibi bir futbolcuya takılıp futbolseverim diyenle bu kadar konuşmak bile boş iş

pretz

Banlanan Barcelonalılar yine fake açmaya başlamış anlaşılan  

Ronaldo 3 sene üst üste Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olarak geldi, Juventus ise en son 25 sene önce kazanmış. Juventus'un ne başarısı vardı da Ronaldo geldikten sonra bu başarıları sekteye uğradı? Geldiğinden beri 2 sezondur ligde zaten şampiyon oluyorlar. Bu sürede Juventus'un kadrosu gittikçe rezilleşirken, İnter ve Milan güçlendi.

18-19 Sezonu

Son 16'da 2-0 rövanşında Atletico Madrid'i Ronaldo'nun attığı 3 gol ile geçtiler

Çeyrek finalde Ajax'a Ronaldo'nun iki maçta da attığı birer gole rağmen elendiler

Gruptan sonraki 4 maçta Ronaldo hariç gol atan olmamış

Ronaldo sezonu 28 golle tamamlamış, ondan sonra en çok gol atanlar 10'ar gol ile Dybala ve Mandzukic, 7 gol ile Kean

19-20 Sezonu

Son 16'da Lyon'a 2 gol attı, elendiler. Yine Ronaldo'dan başka gol atan yok

Ronaldo sezonu 37 golle tamamlamış, ondan sonra en çok gol atanlar 17 gol Dybala, 11 gol Higuain, 4 gol ile Bonucci

Görüldüğü gibi 2 sezondur 34 ve 35 yaşındaki Ronaldo'nun sırtına alıp taşıdığı bir takım Juventus. Ronaldo ile karşılaştırılan Messi ise en son Şampiyonlar Ligi finalini 27 yaşında görmüş. Xavi gitti gideli finale bile çıkamamış. Ronaldo ise 27 yaşından 34 yaşına kadar olan sürede 4 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, 1 Avrupa Şampiyonluğu, 1 Uluslar Ligi Şampiyonluğu gördü.

Bakalım Ronaldo ile karşılaştırılan futbolcular 36 yaşında Hint liginde mi, Amerika'da mı oynayacak ...

• Ronaldo geldi, Juventus bitti. Takımı 10 kişi oynatıyor. Koşmuyor ve etkisiz.

Ronaldo bu haliyle ilk 30'da değil.

• Maçları gözüyle seyredemeyen arkadaşlar için biraz daha istatistik verelim. Koşmayan Ronaldo ve hemen hemen Ronaldo ile aynı süre alan ligdeki bazı oyuncuların maç boyunca kat ettikleri mesafeler kilometre cinsinden;

Cristiano Ronaldo 9.1

Lukaku 9.1

Lautaro Martinez 9.1

Belotti 9.2

Chiesa 9.3

Berardi 9.4

https://www.legaseriea.it/en/serie-a/statistics/MediaKm

• quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRiviaCiri16

Adamlar ard arta 7 sezondur şampiyondu gelmeden önce,şimdi lig gitti.

pretz

Hocam futbol cahili arkadaş ile muhattap olmayın sınırınıze hakım olamazsınız banlatır sizi. Futbolu sadece Ronaldo sanıyor. Ronaldo bencil takım oyuncusu değil bireysel bir oyuncu. Ödüller ugruna takımını yakmaya göze alan bir oyuncu ronaldo. Ha yeteneksiz mi asla bitiriciliği harika şimdi olmasada eskiden dribling özelliği harikaydı. Ama Juveyi bozdu bu kadar basit ve net. Alırım diye geldi 3 sezondur final yüzü göremedik saolsun. Tek maçı gercekten yararlıydı oda Atletico şampiyonlar ligi.

@Sadece Ölüler Görür

Lütfen git ronaldo bu kadar savunma ile Ronaldo sana miras bırakıcak. TRonaldo fan club kur.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt

Ronalldo juveyi bozdu mu?Hahahaha Kripto Messici misin hocam?Juve bozuk değildi Ronaldo bozdu anlıyorum.

Rabiot Khedira Arthur 3 lüsünün bir tık üstü ozan tufan mehmet topal josef de souza orta sahasıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ronalldo juveyi bozdu mu?Hahahaha Kripto Messici misin hocam?Juve bozuk değildi Ronaldo bozdu anlıyorum.

Rabiot Khedira Arthur 3 lüsünün bir tık üstü ozan tufan mehmet topal josef de souza orta sahasıdır

Ronaldo gelmeden önce Juventus Şampiyonlar Liginde harikalar yaratıyordu. Finale kalıyordu.

Ronaldo istatistik kasacak diye işleyen çark bozuldu. Ronaldo İtalya'da fena çuvalladı. Kariyeri ağır darbe aldı.

• Ya arkadaş belli futbol seyretmiyorsunuz, sağdan soldan duyduklarınızla burada trollük yapmaya çalışıyorsunuz ama bari açın bi internetten bakın konuştuğunuz şeylerin doğruluğuna.

Ronaldo Juventus'a gelmeden önceki sezon Juventus Şampiyonlar Ligi'ne ÇEYREK FİNALDE veda etmiş. Ronaldo ilk maçta 2, ikinci maçta 1 gol atmış ve turu geçen Real Madrid olmuş. JUVENTUS DA ÇEYREK FİNALDE ELENMİŞ. Hala harikalar yaratıyordu diyor tiplere bak.  

Juventus 25 senede 3 kere finale çıkarak gerçekten harikalar yaratmış Şampiyonlar Liginde.  

• ulan messiciler

ronaldo juventus-atletico maçinda size haddinizi bildirmedi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 25 Mart 2021; 14:15:16 >
  • Nedved, Pirlo gelecek sezon da kalacak demiş. Conte Pirlo'yu ekmeksiz yer. Yemeye devam eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ligdeki son maçtan sonra, Pirlo ve Agnelli soyunda odasinda birbirlerine girmişler. Agnelli, Pirloya bayaği hakaret etmiş. @Paşa Hazretleri

Bugün Juve hesaplarinda Dybalanin bonuslarla 10 milyon net teklifi reddettiğini okudum. 15 net istiyormuş. Dybaladaki bu özgüven nereden geliyor diye sormak lazim.

Ronaldo geldiğinde Dybalayi satmalilardi. Juvenin yaptiği en büyük 2 hatadan birisi. Diğeri de Allegriyi göndermek.

Ronaldo, Benzema tipinde bir forvet ve assistçi ortasaha transferi istemiş La Gazettaya göre. Pogba ve Locatelli Juve ortasahasini adam eder. Benzema tipi bir forvet ve sol beke Dortmundtaki Guerreiro da şart. O zaman farkli bir Ronaldo izleriz.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt

Mesele Ronaldo'dan ziyade Juventus'un durumu. Ronaldo zaten 36 yasinda bitime 10 kala 30 gole ulasti yine. Üst üste 2 sezondur 30+ gol yapıyor. Ona göre bir şey yok skor olarak, ortasaha adam olsa 40+ da yapardı bu yaşında. Mesele koskoca Juventus'un hali.

Allegri defansci hocaydi ama defans yaptirabiliyordu en azından. Gonderdiler hucumcu Sarriyi getirdiler. Ama adamin eline verdikleri oyuncular Rabiot, Ramsey falandi. Sarri gecen sene bundan cok daha kotu bir takimla şampiyon oldu. Ve elendiği takım City'yi de eledi. Sarri gecen sene 11'de Matuidi, Bernardeschi, Higuain gibi cenazeleri oynatmak zorunda kalıyordu. Ona rağmen kovdular adamı. Pirlo'ya Sarri'den daha iyi kadro verildi. Bu kadro harika demiyorum ama, McKennie Matuididen iyi. Morata Higuainden iyi. Chiesa Bernardeschiden cok cok iyi. Kulusevski Douglas Costa sakatindan iyi.

Bu kadro da yetersiz ama Sarriyi hemen paketleyip Pirloda israr etmenin anlami ne? Sarrinin bir kariyeri vardi en azindan. Pirloyla devam edecegiz demiş Nedved. Ederlerse rezillik zaten de etmezlerse de ayrı bir komedi. Pirlo'yu ben Araliktan beri elestiriyorum. Nasil bir degisim bekliyorlar da devam ediyorlar acaba. Tamam bu kadronun CL kazanmasi imkansız da, basinda bir hoca olsa su an İnterle kafa kafayaydi, Portoyu elemisti. Lig sonunda İnter 15 puan takinca mi anlayacaklar Pirlonun hoca olmadigini?

Zaten yonetim de ayni kafada devam ediyor. Pogba Ronaldo gitmeden gelmeyecekmis. Onun parasiyla almayi dusunuyorlarmis. Sadece Locatelli gelecek. O da iyi olur. Ama Locatelli ile bitmez bu is. Bu takımın sol beki bir karadelik. Her seyden once oraya ihtiyaç var. Chiellini beni mezara koyun diyor, hala sozlesme yenileme ihtimalleri varmis. Ramsey Rabiot ile bir sey olmaz. Ayrica bir tane daha forvet alternatifi lazim. Tum bunlar olursa, Juve CL'yi yine kazanamaz da, en azindan Porto macindaki gibi rezil olmaz. Sarri kovuldugunda aciklama yapmisti, bu takim egitilemez diye. Gecen sene Juventusta as oynayan Higuain ve Matuidi, bu sene ABD'de oynuyor. Dusun iste koca Juventusun halini. Su an Alex Sandro, Bernadeschi, Danilo, Chiellini Avrupanin hiçbir ust duzey takiminda oynayamaz. Super Ligde oynarlar. Chelseaden Atleticodan kovaladiklari Morata bile fark yaratti. Oyle rezil duruma getirdi yonetim takimi. Ustteki arkadaslar da Ronaldodan once cok iyiydi demisler. Ronaldo geldi diye kotu saniyorlarsa Ronaldo 1 seneye ayrilir. Bu yönetim anlayisiyla izlesinler Juventusu, nereye gidecek kulup

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Mesele Ronaldo'dan ziyade Juventus'un durumu. Ronaldo zaten 36 yasinda bitime 10 kala 30 gole ulasti yine. Üst üste 2 sezondur 30+ gol yapıyor. Ona göre bir şey yok skor olarak, ortasaha adam olsa 40+ da yapardı bu yaşında. Mesele koskoca Juventus'un hali.

Allegri defansci hocaydi ama defans yaptirabiliyordu en azından. Gonderdiler hucumcu Sarriyi getirdiler. Ama adamin eline verdikleri oyuncular Rabiot, Ramsey falandi. Sarri gecen sene bundan cok daha kotu bir takimla şampiyon oldu. Ve elendiği takım City'yi de eledi. Sarri gecen sene 11'de Matuidi, Bernardeschi, Higuain gibi cenazeleri oynatmak zorunda kalıyordu. Ona rağmen kovdular adamı. Pirlo'ya Sarri'den daha iyi kadro verildi. Bu kadro harika demiyorum ama, McKennie Matuididen iyi. Morata Higuainden iyi. Chiesa Bernardeschiden cok cok iyi. Kulusevski Douglas Costa sakatindan iyi.

Bu kadro da yetersiz ama Sarriyi hemen paketleyip Pirloda israr etmenin anlami ne? Sarrinin bir kariyeri vardi en azindan. Pirloyla devam edecegiz demiş Nedved. Ederlerse rezillik zaten de etmezlerse de ayrı bir komedi. Pirlo'yu ben Araliktan beri elestiriyorum. Nasil bir degisim bekliyorlar da devam ediyorlar acaba. Tamam bu kadronun CL kazanmasi imkansız da, basinda bir hoca olsa su an İnterle kafa kafayaydi, Portoyu elemisti. Lig sonunda İnter 15 puan takinca mi anlayacaklar Pirlonun hoca olmadigini?

Zaten yonetim de ayni kafada devam ediyor. Pogba Ronaldo gitmeden gelmeyecekmis. Onun parasiyla almayi dusunuyorlarmis. Sadece Locatelli gelecek. O da iyi olur. Ama Locatelli ile bitmez bu is. Bu takımın sol beki bir karadelik. Her seyden once oraya ihtiyaç var. Chiellini beni mezara koyun diyor, hala sozlesme yenileme ihtimalleri varmis. Ramsey Rabiot ile bir sey olmaz. Ayrica bir tane daha forvet alternatifi lazim. Tum bunlar olursa, Juve CL'yi yine kazanamaz da, en azindan Porto macindaki gibi rezil olmaz. Sarri kovuldugunda aciklama yapmisti, bu takim egitilemez diye. Gecen sene Juventusta as oynayan Higuain ve Matuidi, bu sene ABD'de oynuyor. Dusun iste koca Juventusun halini. Su an Alex Sandro, Bernadeschi, Danilo, Chiellini Avrupanin hiçbir ust duzey takiminda oynayamaz. Super Ligde oynarlar. Chelseaden Atleticodan kovaladiklari Morata bile fark yaratti. Oyle rezil duruma getirdi yonetim takimi. Ustteki arkadaslar da Ronaldodan once cok iyiydi demisler. Ronaldo geldi diye kotu saniyorlarsa Ronaldo 1 seneye ayrilir. Bu yönetim anlayisiyla izlesinler Juventusu, nereye gidecek kulup

Juventus Ronaldo'yu Cagliari'ye 3 gol atsın diye almadı. Şampiyonlar Ligini kazandırması için aldı.

Ronaldo ne yaptı? Porto, Lyon, Ajax gibi vasat altı takımları bile eleyemedi. Lig de elden gitti.

Ronaldo Juventus'ta başarısız oldu. Nokta.

• Not: Ronaldo Ajax'a ve Lyon'a 2, Atletico Madrid'e 3 gol atarken takımın geri kalan 25 futbolcusu grup aşamasından sonraki bu 5 karşılaşmada gol atma başarısı gösterememiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yurtsever1453

Juventus Ronaldo'yu Cagliari'ye 3 gol atsın diye almadı. Şampiyonlar Ligini kazandırması için aldı.

Ronaldo ne yaptı? Porto, Lyon, Ajax gibi vasat altı takımları bile eleyemedi. Lig de elden gitti.

Ronaldo Juventus'ta başarısız oldu. Nokta.

Alıntıları Göster

Juve, Ronaldoyu ŞLyi kazanmak için kadro kuracağiz diye getirdi. Fakat, ŞLyi kazanmak için kadro kuruldu mu? Hayir. Başarisiz olan Juventus yönetimidir.

Juve büyük paralar harcamayi birakalim, ortaya bir futbol akli koyup, düşük maaliyetli en azindan ihtiyaci görecek adamlari da almadi.Bir hoca getirmeyi bile beceremediler. Fakat, size göre Ronaldo başarisiz.

Senelik 138 milyon maaş alan, Barçayi çiftliği gibi yönetip, Ronaldoyu ŞL sayisinda yakalamak için Barçaya büyük paralar harcatan ve Barçayi iflas noktasina getiren Messiyi Ronaldodan daha başarisiz bulduğunuza eminim. Çünkü, Ronaldo 3 yaş daha yaşli ve Juve Barçanin çeyreği kadar para harcamadi.

• olm mahvetmissiniz juve konusunu bu ne böyle ya. tsu hocam psg yi bırakıp juveye sarmıs iyice kendini karıştırdı.

• Sırbistan- Portekiz maçını izledim.

Şaka değil Ronaldo gerçekten bitmiş. Yusuf Yazıcı bile daha iyi şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 28 Mart 2021; 1:5:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yurtsever1453

Ronaldo bitik durumda. Takıma da zarar veriyor.

Beleşçi bir adama dönüştü . Çok ağır.

O gelmeden önce şampiyon olan , finaller oynayan takım şimdi perişan.

Ronaldo İtalya'da başarısız oldu .

yeni troll bebe forumun bu arkadaş sanırım

• Benim söylediklerimin aynisini Romeo Agresti de söylemiş.İnşallah, bir şekilde kaynak yaratip Locatelli, Pogba, Benzema tipi forvet ve iyi bir sol bek alinir.

• Juventus, sol bek transfer için uğraşiyormuş. Emerson ve Gosensten birini istiyorlar.

Guerreiro ve Gayadan birini almak varken yine gidip vasat adamlarin peşinde koşuyorlar. Juventus yönetimi akillanmaz.

• 
Sayfa: önceki 904905906907908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.