Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Milana güzel bi ders verdi juve evet. puan farkı 4 e iner eksik maçla beraber. chiesa tek başına bitirdi işini. bu milan şampiyon olcak takım değil. inter belki zorlar ama juve geri dönerse yine rahat götürecek. burdan seri başlar bence

• mckennie dk 18 de neden çıktı spikerde bişey demedi pirlo ile bi yüz yüze geldiler ama anlamadım güzelde oynuyodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

mckennie dk 18 de neden çıktı spikerde bişey demedi pirlo ile bi yüz yüze geldiler ama anlamadım güzelde oynuyodu.

ŞAHSİ FİKRİM sakatlık değilse üzerine vazife olmayan işlere soyunması yani ileride çok gol araması

• quote:

mckennie dk 18 de neden çıktı spikerde bişey demedi pirlo ile bi yüz yüze geldiler ama anlamadım güzelde oynuyodu.

sakatlandı

böyle daha hayırlı oldu belkide yerine giren ramsey kurtardı maçı yoksa 10 kişi kalan takımı yenemicekti

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

sakatlandı

böyle daha hayırlı oldu belkide yerine giren ramsey kurtardı maçı yoksa 10 kişi kalan takımı yenemicekti

Alıntıları Göster

mckennie bence ramseyden daha iyi gole daha yakın

• quote:

mckennie bence ramseyden daha iyi gole daha yakın

Alıntıları Göster

ofans olarak evet mckennie zaten sahte forvet gibi bişi sürekli ceza sahasında

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

ofans olarak evet mckennie zaten sahte forvet gibi bişi sürekli ceza sahasında

Alıntıları Göster

ofans olarak aşırı enerjik bi oyuncu bence mckennie çıkmasa ve maç 11v11 olsa alırdı juve yine ramsey çok sönük bi oyuncu arsenaldeki gibi değil o yüzden şaşırdım neden çıktı diye sakatlıksa normal

• Super Kupada Napoli galibiyetiyle ilk kupasını kazanan Pirlo biraz olsun nefes aldı, son günlerde tepkiler geliyordu ancak ilk senesinde bence biraz toleransı hak ediyor. Transfer dönemini beklemek gerekiyor, gerçekten çok zayıf bir kadromuz var, sadece mücadele eden, atak combinasyonları, şut, orta, ikili oyun, derin pas vs vs olmayan düm düz bir takım. McKennie biraz olsun hareketlendirdi ama yetersiz. Neyse Ronaldo da dünyanın en golcü oyuncusu oldu.

Transfer söylentilerinde Yusuf Yazıcı var :)

• Foto arşivde dursun.

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
  • DÜn gene karın ağrısı bir maç izledik. Aynı şeyleri söylemekten bıktım fakat düzelene kadar söyleyeceğim. Bentancur takımda ayrılsa oynayacağı klüp max. Udinese veya Bologna seviyesidir. Bu öngörülerim herzaman tutmuştur, mesela Rugani, Ogbonna, Pereyra gibi oyuncular büyük umutlarla getirlip bu adamdam bir cacık olmaz dediğimiz ve kaybolup gitmişlerdir.

Genel sezon gözlemlerim

Bernardeschi artık sağ bek olmalıdır, hücum yeteneği yok.

McKennie ne kadar kanata giderse o kadar oyundan uzaklaşıyor, o da forvet misyonu almalıdır.

Arthur - Rabiot rotasyonu oturmalı artık.

Merih için teklifler değerlendirilmeli, o bölge için paraya kıyılmalı abartı ama Koulibaly alınmalı.

Son olarak Cuadradonun heykeli yapılsın.

• juventus iki inter maçında da eskiye göre daha sağlam göründü. kapandığı dakikalarda iyi kapandı ve rakibe karşı çok zor durumlara düşmedi. barcelona deplasmanında da benzer oyunu oynamıştı. juventus ilk golü bulan taraf olduğu sürece bu geceki performansıyla ligi yine kazanır. 1-0'ı bulduktan sonra iyi kapanmaya başladı. ama hem ronaldo hem morata'nın sahada olmadığı bir juventus'un gol bulma şansı nerdeyse yok. şampiyonlar ligi'nde de bu defans performansı bayern gibi city gibi takımlara yeter mi, sanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WinteR W kullanıcısına yanıt

umut hocam merih e kıyıp satmayalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

umut hocam merih e kıyıp satmayalım :)

Dün Merih mvp seçilmiş galiba, izleyemedim :) Ben hala ısrarlıyım, topu oyuna sokamıyor, press yiyincehep uzun topla rakibe atıyor, biraz daha teknik ve deneyim lazım, bekleyelim bakalım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Dün Merih mvp seçilmiş galiba, izleyemedim :) Ben hala ısrarlıyım, topu oyuna sokamıyor, press yiyincehep uzun topla rakibe atıyor, biraz daha teknik ve deneyim lazım, bekleyelim bakalım :))

Alıntıları Göster

Chello nun azmi hırsı var hatta daha hızlı .ama dediğin gibi topu oyuna sokuşu zayıf ve pozisyon bilgisi de gelişmeli.Yaşı da hala gelişime açık.

Chiellinin ilk zamanlarını hatırlıyorum fiorentinadan kiralık döndüğünde berbat durumdaydı ne hatalar yapardı.Sonra inanılmaz geliştirdi kendini..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

• yav bu pirlo ne kadar kötü bir hoca. adam sezonun ligde en önemli maclarindan birine sozlesmesi jest olsun diye uzatilan chiellini ile cikiyor. penalti yaptirdi diye soylemiyorum, mac basinda yazacaktim. penalti sanssizliktir olabilir de bu adam artık bitmis. sevdigim begendigim de bir oyuncu ama adam 36 yasina gelmis yakinda 37 olacak. gecen sezon agir sakatlik gecirmis. bu sezon oynadigi her mac golgeden baska bir sey olmamis sahada. rakip forvete eskortluk yapıyor. ayagi iyi top soksun diye oynatiyor desen, verdiği her pas rakibe. bu saatten sonra boyle maclarda niye chiellini'yi oynatirsin? adamin son 5 lig macinda kazandigi ikili mucadele sayisi 1. resmen ligi kaybetmek icin ozel caba harciyor. koulibaly'den mertens'ten yoksun napoliye de yenilerek cabasini taclandiracak. 4-4-2 cikip da chiesayi saga bernardeschiyi sola atip icerdeki iki uzun forvete orta yaptirmak varken ikisini de ters kanatlara koymasina deginmiyorum bile. bernardeschi dedigin adam sol ayagiyla zor bela orta yapiyor, sagiyla mi yapacak? soluna cekse desen soluna cekene kadar dunya kendi cevresinde donuyor. boyle bir hoca juventusun basindayken conte yine sampiyon olamazsa inter yönetimi olsam gorevden alirdim.

• Morata gibileri Las Palmas'ta bile forma bulamayacakken Juventus'ta oynuyor.

• Çıkardığı kadroya bak. Gel de şunun sülalesine küfür etme şimdi...

• ligin izlenirliğini arttırmak için juve ile anlaşma yapıldı,bu seneyi bay geçin sonra zaten devam edersiniz şeklinde.İzlenmesi %50 arttı ligin şampiyonluk yarışı diğer takımlara da sıçrayınca.Bu sezon pirlo ile öylesine takılıyor takım.

• pirlo bir haftada 2 kupadan birden eledi juventusu. bence kupa finalinde atalantaya verir. super kupa finalinde de Insignenin kacirdigi penaltiya dua etsin. belki bu mactan sonra takimin basina bir hoca getirilirse 2. maci cevirir

• 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.