Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cngzhn20 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
17.202
Cevap
33
Favori
406.904
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
Giriş
    3317 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    3668 Mesaj
    4-3-1-2 sistemi devam ettiği sürece kanser futbolunda öteye gidemez Juve son 10 dk izledim yol abi bir şey takım kağnı modunda sebebiyse kanat oyuncu yok takımda ne bindirme var ne dribbling var ne çalım var Juve kanat oyuncu eksikliği çekiyor İtalyada çoğu takım 3-5-2 oynuyor bu sisteme dönse zevk veren hızlı bir Juve izleme imkanımız olur lakin Müptezel Sarri nin kafa ne var çözmek zor.

Ramsey'in pozisyonu vardı son dakikalarda bide Ronaldo'nun kafa vuruşları olmadı yani olmayacağıda çok belliydi düşünün bak Ronaldo bile Juve nin gol sorununu çözemedi neden belli bir sistemleri yok CR ye göre sistem kuramadılar atayım 1 tane 89 dk defans yapayım o futbol 15 sene önceydi bitti o bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Juventus gercekten cok abartilan takim yaptiklari hic birsey yok tek buffona sempati duyuyorum zaten. Ne zaman juventus macini izlesem bir gram zevk yok su fena topcu su ne guzel izler yapiyor denen tek adam yok.

Ronaldo hangi kafayla buraya gelmek istedi anlamadim ingiltere varken.maas ii galiba yada realden ne alaka ayrildi.Bugun maci izliyorum sassulo juveyi dagitti..

Yani buyuk takim su bu o kadar top kaybi yapiyorlar ki en basit topu bile kaptiriyorlar..Ronaldo seneye transfer yapabilir yine mutsuz baya hem takimdan hem hocadan bence..Nerde realdeki adam nerde smdiki.

Isin ozu sarri kovulur seneye.inter ligi alir conte ile..cl de elenir juve ilk gelen iyi takimda..zaten depte birsey yapamazlar iyi takimla oynarken.

|
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Er
    5 Mesaj
    50 yaşındaki adamı 11 de başlatıyor yenilen 2 golde de bariz hatası var buffonun jubileni yap git işte ne diye rezil ediyorsun kendini Emre Can denen kazma yüzünden berabere kalindi dün kaç tane top ezdi adam

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Sarri çok şaşırttı beni geldiğini duydugumda sevinmiştim güzel futbol oynatır diye.Adam orta saha 3 lüsünü DMC lerden kurdu şaka gibi..
    Hiç sevinmemiştim zaten Chelseadede başarılı değildi bence. Conte kat kat daha iyi olurdu.

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yarbay
    8481 Mesaj

O da skor hocası allegri,conte,sarri vs bunlar aynı bkun lacileri..

Dünya futbolunda göze hoş gelen futbolu başarıyla oynatan hocalar cok az ve belli gerisi traş..
    |
    |
    yuzi_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [22 Aralık 2019 13:47:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Adam şaka yaptı ne kadar abartıldı. Zaten birebir çeviri değil rakibim değil ifadesi.

|
    |
    blackxcx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Messiye verilmesi saçmalık. Lukaya verilirken hal eden ronaldoydu. Şl kazanmis gol.krali.olmustu..messi ne yapti? 3-) dan mac veren takimin oyuncusuydu. Realde 3-0 dann mac verecekken ronaldo sirtlamisti.

|
    |

Aa eyvallah, doğru doğru. Emrullah abi benim bir arkadaşım var tencere imalatçısı, aynı yaştayız. Lavuk atlıyor burdan uçağa taylanda gidiyor, karıyı üstüne işetiyor, yıkanmadan geri geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    blackxcx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1103 Mesaj

Ronaldo şl icin geldi. Ona soz verdiler. Allegriyi kovup sarriyi getirdiler ama leş takim. Daha da kötü. Gecen sezon ronaldo god mode acmisti ajaxa atleticoya ayari vermisti. Tek sikinti allegri maliydi. Simdi ise sıkıntı sarride.

Bu takımın çözümü belli.

Pogba,eriksen ve poşet.

|
    |
    gladyo38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sembroni

Messiye verilmesi saçmalık. Lukaya verilirken hal eden ronaldoydu. Şl kazanmis gol.krali.olmustu..messi ne yapti? 3-) dan mac veren takimin oyuncusuydu. Realde 3-0 dann mac verecekken ronaldo sirtlamisti.
    modric milli takım ile dünya kupası finaline çıktı, onun etkisi de fazlaydı. sınayder ve ribery facialarını örtbas etmek için modric seçilmeliydi ki bu da ronaldo'nun şanssızlığı oldu

messi'nin geçen sezon kötü oynadığı maç yok, aksine damga vurduğu çok maç oldu

Mbappede kazandi dünya kupasini.

Sonucta.modricin olağanüstü oyunuyla finale cikmadi ki

|
    |
    Die Ärzte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Binbaşı
    1103 Mesaj
    Hala kovulmadi mi bu müptezel

|
    |
    Demiral: "Ronaldo, Cancelo ile Portekizce konuştuğumu görünce hemen yanıma geldi. "Oooo Turco Portekizce konuşuyormuş" falan dedi. O günden sonra hep Portekizce konuştuk. Çok sıcak bir insan. Bana yeni Portekizce kelimeler öğretiyor."@demarkesports

Demiral: "Saha içerisinde ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı oluyor. Yanlış yaptığım şeyler olursa uyarıyor. Sporting'de beraber çalıştığımız hocalardan konu açılınca onları konuşuyoruz. Bence Ronaldo dünyanın en iyisi. Onunla aynı takımda olmak benim için büyük şans."@demarkesports

Demiral: "İlk geldiğim günlerde Emre abi kulübü tanımam için bana çok yardımcı oldu. Mental anlamda ise Cristiano hep yanımda bulundu."@demarkesports
    https://twitter.com/demarkesports/status/1202211936395517952

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshin12 -- 4 Aralık 2019; 19:54:28 >
    |
    |
    Sarri derhal kovulmalı.Gitsin bankada veznede dursun.Derhal kulüp dinamikleriyle uyuşacak,İtalyan futbolunu sevdiğimiz 90'lı yıllar ve 2000'lerin başına geri getirecek SAYIN AYKUT KOCAMAN getirilmeli
    |
    |

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Sarri nin gideceği yer belli değil mi ?

Alıntıları Göster
    Napoli şu şampiyonluğu versinlerde muradına ersin sırf onun için getirdiler sanırım juveun başına.
    |
    |
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.