Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cristiano Ronaldo... Tek başına Madridden daha büyük bir şehir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su uyuz takimi elediler ya cok iyi oldu. Arkadaş defans yapinda bu kadar iğrenç oynanmazki.

• KRAL SÖZÜNÜ TUTTU
  • oh bea atletico elendi ronaldo reyis masaya elini vurdu messiyi çok kızdırdı yarın messiden şow bekliyorum :D
  • ANTİ RONALDO culara gelsinnnnn NELER YAPTI YİNEEEE
  • 11 kişi defans yapam ilerde 2 hızlı oyuncum olsun gol atsın yok yaaa böyle bir mantık olamaz
    Hücumcular daima defansçıları yener
  • Getirin ordan bir Alaves Messi kardeşimiz şov yapacak
  • bakıyorum da kanser messi fanboyları yine ortalıktan kaybolmuşlar adamlar bıkmadı madara olmaktan bide juventus konusunda madara oldular yazık ya
  • BEN BURDAYIMMMM DEDİİİİİİİİİİİİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchigatana

Kralın çocukları gelecek mi acaba bir daha konulara
  • Simeone noldu ???? Öyle hareket yapmakla olmuyo,kral soktu eve gidip ağlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

bakıyorum da kanser messi fanboyları yine ortalıktan kaybolmuşlar adamlar bıkmadı madara olmaktan bide juventus konusunda madara oldular yazık ya
    AYNEN SÜRÜNÜYOR NEREDE VAAN GAAAL ÇAKMASIIIII

HEPSİ SABAHA KADAR UYUYAMICAKLARRRRR

• Mekanın sahibi gelince hat trick oluyor.
    İlk maçın sonunda yapılan 5 harekeritinin cevabını verdi daha ne diyelim winner olursan karşında kimse duramıyor.
    Yalnız şaka maka Juve ilk defa sağlam futbol oynadı acayip keyif aldım.

• MESSİ GİBİ PISIRIK DEĞİL İLK MAÇTA SİMEONE NŞN YAPTIĞI TERBİYESİZLİĞE KARŞILIK KİBARCA AYNI HAREKETİ ÇEKTİİİİİ

BURASI ONUN LİGİİİİİİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 13 Mart 2019; 1:1:55 >
  • İlk maçtan sorma Simeone yaptığı hareketiyle gözümden çok düşmüştü, ilk defa Ronaldo'nun gol atmasına sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Ligi tekeline almış bir takım için lig kurallarından şikayet etmek çok komik olmuş. Sanki kurallar sadece tek takım için gecerliymis gbbi :)
    Neyse o ayrı mevzuu.

Bu takım penaldo denen frosione Hunter'a bağlı olduğu sürece bu tarz rezillikler gelmeye devam edecektir. Maçın uzun özetini bir kez daha tarafsız gözle izledim. Pass to penalto sistemi dışında bi r sistemi kalmamış kimse sorumluluk almıyor. Maçın hakkı normalde 5-0 falan ama VAR ile bu kadar oluyor ancak.

Mr allegri(ki serie a'da ki aktif hocalar arasında en iyisi) bu adamın alınmasını hiç istemedi, bu adama uygun sistem kurulamayacagini, kursa bile arkadaki oyuncu kadrosunun gayet yetersiz ve eksik olduğunu biliyordu.(compared to kroos modric casemiro) yoksa sizin takımdaki çoğu oyuccu italya'da 11 başlar.
    Ah ah mesajların geneline bakıyorum kaleciden forvetine kadar herkesi eleştirmişşsiniz. Kardeşim adamın eline verilen malzeme bu. Frosione hunter yerine kadroyu düzeltebilirdi juve. Yapmadı.

Gel zaman git zaman bu penaldo tekel haline dönen Serie A'da bile bazı maçlarda kanser etmeye başladı. Arkasında her alan hücümcuların tamamının performansını düşürdü. Tek ayakta kalabilen manzo. O da yaşı gereği artık sınırlı performans verebilir.
    Penaldo'nun yaşi gereği performansinin gittikçe düşeceğini hesap edersek daha çok ekmek çıkacak bize. İple çekiyorum iple.
    Frosinone hunter len
    Modric yok harman kaldı len
    Penaldo len

Şu yorumu artılayan 11 kişi kendini belli etse de bloklasak. Boşu boşuna yorumlarını okumaya gerek yok.

• ronaldo efsane lan adam nasıl kafa vurusuyla goller atıyor öyle :D
  • Ronaldo büyük futbolcu tebrikler kendisine .

Ama 2 kafa golü bi penaltı attı diye Messiden iyi olduğunu düşünmüyorum.Ronaldo hala Messiden iyi olduğunu gösteren bir futbol oynamıyor,oynayamayacak da .

Bu sene kupa da Barcada.En son messi-ronaldo cl karşılaşmasında messi ezmişti,çeyrek finalde bir barcalı olarak juventusu istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Frosinone hunter len
    Modric yok harman kaldı len
    Penaldo len

Şu yorumu artılayan 11 kişi kendini belli etse de bloklasak. Boşu boşuna yorumlarını okumaya gerek yok.

Alıntıları Göster
    AYNEN HEPSİNE KOYDUUU

SABAHA KADAR UYKUSUZ KALINNN

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Ronaldo büyük futbolcu tebrikler kendisine .

Ama 2 kafa golü bi penaltı attı diye Messiden iyi olduğunu düşünmüyorum.Ronaldo hala Messiden iyi olduğunu gösteren bir futbol oynamıyor,oynayamayacak da .

Bu sene kupa da Barcada.En son messi-ronaldo cl karşılaşmasında messi ezmişti,çeyrek finalde bir barcalı olarak juventusu istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.