Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.626
Cevap
35
Favori
471.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

CL için net favori barça mı kardeş? barça yarı final görürse öpüp basına koysun. Juve city liver psg bu 4lüden biri mutlaka cl yi alacaktır.

Alıntıları Göster
    onlara gore barca her sene favori.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

CL için net favori barça mı kardeş? barça yarı final görürse öpüp basına koysun. Juve city liver psg bu 4lüden biri mutlaka cl yi alacaktır.

Alıntıları Göster
    Barcelona final oynadığında bu.mesaji hatırlatırsin bana aslan parçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Barcelona final oynadığında bu.mesaji hatırlatırsin bana aslan parçası.

Alıntıları Göster
    sadece Final oynasın elini bile öperim aslanparçasııı merak etme.
  • quote:

sadece Final oynasın elini bile öperim aslanparçasııı merak etme.

Alıntıları Göster
    El öpme konusunda toplanıp sıraya geçelim. Her yıl bir takımdan 3-4 yiyip eleniyorlar. Acaba bu yıl kimden yiyecekler. Ne olur Juve olsun.
  • şu leş futbola bak be...

ulan haftada bir fenerbahçe ile juventus maçını seyrediyorum futboldan soğuyorum. napoli oyun olarak juventusu 10'la çarpar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

şu leş futbola bak be...

ulan haftada bir fenerbahçe ile juventus maçını seyrediyorum futboldan soğuyorum. napoli oyun olarak juventusu 10'la çarpar.
    Juventus Atm maçı nasıl olacak hayal bile edemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo tamamen takım için oynuyor. 2-1 önde juventus.

bernardeschi

ronaldo gibi birisi şu amatörlerle oynuyor be. dybalayı çıkar adam yok.
  • Allegri'yi beğenmemekte haklıyım. Yine şansa kurtardı maçı. İlk yarı 1 tane şut atamadan bitirdi takım ve 60'a kadar da pozisyon yoktu. Lazio futbolcuları beceriksizlik yapmasaydı 3-0 bitecek maçı yine kazandı. Adam maça yanlış kadroyla başlıyor ama ne hikmetse bir şekilde bu kötü durumdan çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Juventus Atm maçı nasıl olacak hayal bile edemiyorum.

Alıntıları Göster
    2 kere leş bir maç oynanacak futbol adına.
  • Dünyanın net en iyi ikilisi
    Ronaldo - Penaltı

• kariyerinin en kötü maçıdır muhtemelen ronaldo nun..

Bazen takıma da zarar verecek şekilde oynuyor.. Atletico'ya elenirsek zerre kadar süpriz olmaz %51 favori onlar bence.
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    bence çok da kötü oynamadı. özellikle ikinci yarının sonlarına doğru ipi eline aldı. fauller aldı , penaltıdan önceki pası verdi vs.

sorun orta saha kıtlığı. yaratıcılık konusunda vasat bir orta saha. mesut özil , luka modric gibi birisi yok. ve de kanatlar iyi değil. bernardeschi iyi bir kanat oyuncusu değil. ronaldo'nun açtığı ortalar daha kaliteli. özellikle iki tane çok güzel orta açtı ama değerlendiren olmadı.
  • Caceres'i kiralamışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cacares çöpün önde gideni rotasyon için bile..
  • Two goals in a Row By Atalanta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Ocak 2019; 23:30:50 >
  • Allegri derhal kovulmalı. Douglas Costa'nın oyuna girmesi için Juventus'un 2-0 geriye mi düşmesi gerekiyor? Ayrıca De Sciglio'yu stopere çekmek nedir?
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Juventus bu kupayı 4 yıldır kazanıyordu sorun Allegri de değildir belki :)
  • Messi kişisel zaferlerini umursamadan, penaltıları takımın formsuz oyuncularının moralini düzeltmek için harcamaya devam ediyor. Önce Neymar, sonra Suarez, şimdi de Coutinho.

Senin favori oyuncun ise oyuna dönebilmek, form tutabilmek için penaltı kasmaya devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 31 Ocak 2019; 15:13:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

Messi kişisel zaferlerini umursamadan, penaltıları takımın formsuz oyuncularının moralini düzeltmek için harcamaya devam ediyor. Önce Neymar, sonra Suarez, şimdi de Coutinho.

Senin favori oyuncun ise oyuna dönebilmek, form tutabilmek için penaltı kasmaya devam ediyor.
    Messi penaltı atamıyor ki? Topun başına geçmesi suç.
  • En büyük sıkıntı takımın ronaldo odaklı oyun oynaması.O iyiyse kazanmakta sıkıntı yok yalnız merkez forvette oynamamamalı.
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.