Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldo'nun ilk goldeki koşusu der susarım. Maçın kırılma anıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ronaldo'nun ilk goldeki koşusu der susarım. Maçın kırılma anıydı.
    Lig lideri Juventus, yoluna namağlup devam ediyor. (13G, 1B)

Atılan gol: 28
    Yenilen gol: 8
    Gol yemediği maç: 7
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte ligi aldık, kupayı da alırız geriye tek Şampiyonlar Ligi kalıyor (Şimdi Juveci olmuş diyenlere inat Ronaldo kupayı alırsa sevinirim tabi). Bu arada yazmayı unutmuşsun 10 kez maçın adamı seçildi tabi istatistikleri kendine göre gören insanların yazmaya çekineceği bir istatistik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 1 Aralık 2018; 22:15:20 >
  • quote:

Ne güzel işte ligi aldık, kupayı da alırız geriye tek Şampiyonlar Ligi kalıyor (Şimdi Juveci olmuş diyenlere inat Ronaldo kupayı alırsa sevinirim tabi). Bu arada yazmayı unutmuşsun 10 kez maçın adamı seçildi tabi istatistikleri kendine göre gören insanların yazmaya çekineceği bir istatistik.
    Cümlemde ronaldo ile alakalı birşey yok.

Geçen allegri kötü hoca muhabbeti yapmıştın ya ona istinaden söyledim.

Ha kadro kalitesi açısından zaten beklenen durum , ancak yeni sistem (pass to ronaldo o da boş kaleye atsın)'e geçiş biraz zor olur diyorum. Yanılttı. Nisan'da şampiyon olacak herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Cümlemde ronaldo ile alakalı birşey yok.

Geçen allegri kötü hoca muhabbeti yapmıştın ya ona istinaden söyledim.

Ha kadro kalitesi açısından zaten beklenen durum , ancak yeni sistem (pass to ronaldo o da boş kaleye atsın)'e geçiş biraz zor olur diyorum. Yanılttı. Nisan'da şampiyon olacak herhalde

Alıntıları Göster
    Cümlende hafiften bir iğneleme var neyse önemi yok da sen değil miydin Ronaldo Juventus'a gelince zaten ligi kazanıyorlar bir şey yapmıyor diyen. Şimdi Allegri'yi başarılı mı yaptın 2 dakikada? Sonra ikiyüzlü dedikten sonra bizi suçlu ilan ediyorsun. Neyse geç bunları.

Pass to Ronaldo 5 asiste sahip ligde. Çeneni yeterince kapattı o pass to Ronaldo yoksa burada neler neler yazardın.

• quote:

Cümlende hafiften bir iğneleme var neyse önemi yok da sen değil miydin Ronaldo Juventus'a gelince zaten ligi kazanıyorlar bir şey yapmıyor diyen. Şimdi Allegri'yi başarılı mı yaptın 2 dakikada? Sonra ikiyüzlü dedikten sonra bizi suçlu ilan ediyorsun. Neyse geç bunları.

Pass to Ronaldo 5 asiste sahip ligde. Çeneni yeterince kapattı o pass to Ronaldo yoksa burada neler neler yazardın.

Alıntıları Göster
    Yapmıyo zaten
    Gollerin %70'sı ya boş kale ya penaltı.
    İşin komik yanı asistlerde öyle. Geçen hafta manzo'ya yaptığı iyiydi ama.

Ben allegri'yi her zaman başarılı gördüm , takıntıları var kabul ediyorum ama bu kadar doymuş juve kadrosunu hala zirvede tutabilmesi , mental ve fiziksel olarak hocaya yazar.

Cl'de manu maçında yenildiğinde de hocayı öven mesajım var şimdi de. 2 yüzlü olma konusunu geç o yüzden.

• quote:

Yapmıyo zaten
    Gollerin %70'sı ya boş kale ya penaltı.
    İşin komik yanı asistlerde öyle. Geçen hafta manzo'ya yaptığı iyiydi ama.

Ben allegri'yi her zaman başarılı gördüm , takıntıları var kabul ediyorum ama bu kadar doymuş juve kadrosunu hala zirvede tutabilmesi , mental ve fiziksel olarak hocaya yazar.

Cl'de manu maçında yenildiğinde de hocayı öven mesajım var şimdi de. 2 yüzlü olma konusunu geç o yüzden.

Alıntıları Göster
    Goller boş kale asistler boş kale bugünkü 4 tane kilit pas boş kale. Her şey boş kale ama maçı at gözlüğüyle izlemek dolu

Allegri'nin başarılı olması tamamen savunma ve orta saha tandemine bağlı. Fizik gücü fazla olan ve futbolu bilen, futbol aklı olan oyunculara sahip olması onu başarılı kılıyor, kanat oyuncularına değer vermemesi en büyük eksiği. Bakalım o tecrübeli, işini bilen futbolcular gidince de aynı başarı gelecek mi ki hiç sanmıyorum.

Son cümleni geç orada nasıl haksız olduğunu geçenki tartışmada ortaya çıkardım zaten. Boşa tartışmadık o zamanlar.

• quote:

Goller boş kale asistler boş kale bugünkü 4 tane kilit pas boş kale. Her şey boş kale ama maçı at gözlüğüyle izlemek dolu

Allegri'nin başarılı olması tamamen savunma ve orta saha tandemine bağlı. Fizik gücü fazla olan ve futbolu bilen, futbol aklı olan oyunculara sahip olması onu başarılı kılıyor, kanat oyuncularına değer vermemesi en büyük eksiği. Bakalım o tecrübeli, işini bilen futbolcular gidince de aynı başarı gelecek mi ki hiç sanmıyorum.

Son cümleni geç orada nasıl haksız olduğunu geçenki tartışmada ortaya çıkardım zaten. Boşa tartışmadık o zamanlar.

Alıntıları Göster
    Aynen en son ki mesajında xx tarihinde şöyle mesaj atmışsın hocayı eleştirmişssin dedin mesajı buldum gösterdim yanıt yoktu neyse ben haksız olayım hadi

Yalan yok kardeşim bizim de gözümüz var , yalan mı söylediğim?
    Pass to everyone sisteminden pass to ronaldo sistemine geçiş yapıldı. Bu yüzden dybala bernardeschi gibi adamlar çok zorluk çekiyor zaten. Ronaldo lebron james gibi yanındaki herkesin performansını düşürüyor. Bunu görememek için ağır fan olmak lazım , onu olduğunu biliyorum..

Bu savunma hattını kuran ben değildim veya juve'nin önceki hocası da değildi. Allegri'nin kendisi.

Khedira emre matuidi orta sahası mı olur diyenlere en güzel yanıtı zaten sahada veriyor adam.

Kendimizden örnek vereyim perisic politano brozovic vecino radja var ama juvedeki gibi verimliliği nedense alamıyoruz. Buna şapka çıkartmak lazım.

Oyuncuya değil sisteme bağlıydı , şimdi sisteme değil yavaş yavaş oyuncu + sisteme bağlı olma sınavı veriyor. Nazarımda o sınavı geçti.

• quote:

Aynen en son ki mesajında xx tarihinde şöyle mesaj atmışsın hocayı eleştirmişssin dedin mesajı buldum gösterdim yanıt yoktu neyse ben haksız olayım hadi

Yalan yok kardeşim bizim de gözümüz var , yalan mı söylediğim?
    Pass to everyone sisteminden pass to ronaldo sistemine geçiş yapıldı. Bu yüzden dybala bernardeschi gibi adamlar çok zorluk çekiyor zaten. Ronaldo lebron james gibi yanındaki herkesin performansını düşürüyor. Bunu görememek için ağır fan olmak lazım , onu olduğunu biliyorum..

Bu savunma hattını kuran ben değildim veya juve'nin önceki hocası da değildi. Allegri'nin kendisi.

Khedira emre matuidi orta sahası mı olur diyenlere en güzel yanıtı zaten sahada veriyor adam.

Kendimizden örnek vereyim perisic politano brozovic vecino radja var ama juvedeki gibi verimliliği nedense alamıyoruz. Buna şapka çıkartmak lazım.

Oyuncuya değil sisteme bağlıydı , şimdi sisteme değil yavaş yavaş oyuncu + sisteme bağlı olma sınavı veriyor. Nazarımda o sınavı geçti.

Alıntıları Göster
    Yanıt mı yoktu eğer yanıt olmasaydı 15-20 yorumluk tartışma olmazdı. Hep sallıyorsun.

Dybala zorluk çekiyor diyorsun da zamanında Dybala kim ki Arjantin'de oynasın diyen de sendin. Kesin o kişilerden biri sendin inkar etme. Dybala zaten oynayamıyor değil aşırı bencil bir futbolcu. Valencia maçında o olmasa farka gidecekken 1-0 zor kazandı Juventus onun saçma sapan top kayıpları ve topu ayağında uzun süre tutmasıyla. İyi bir 10 numara topu ayağında uzun tutmaz, çabuk düşünür ve takımı atağa kaldırır.

Ronaldo Lebron James gibi yanındaki herkesin performansını arttırıyor demeliydin. Çünkü Mandzukic o gelmeden önce gol bulamazken Ronaldo gelince gol yağmuruna başladı. Sende her şeye bir kulp var. Ayrıca Lebron da Ronaldo da all round oyunculardır ve senin hazımsızlık yaşama sebebin bu olsa gerek.

Allegri gelmeden önce Conte varken veya daha önceleri bu savunma yok muydu? Savunma oyuncularından bahsediyorum. Allegri hazıra kondu desen daha az saçmalardın. Chiellini kaç senedir bu takımda ya da Bonucci?

Bu arada fark şu ki Ronaldo bazı kısa boylu futbolcular gibi Dybala oynamasın beni gölgeliyor ya da benim performansımı düşürüyor demiyor. Kim olduğunu herkes biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 2 Aralık 2018; 1:21:21 >

• özeti şimdi izledim. bentancurun golünde asist dybaladan da olsa golün %70 i ronaldoya yazar. tek koşuyla 2 kişiyi kendinee çekip bentancurun önünü açıyor kral.
  • quote:

Yanıt mı yoktu eğer yanıt olmasaydı 15-20 yorumluk tartışma olmazdı. Hep sallıyorsun.

Dybala zorluk çekiyor diyorsun da zamanında Dybala kim ki Arjantin'de oynasın diyen de sendin. Kesin o kişilerden biri sendin inkar etme. Dybala zaten oynayamıyor değil aşırı bencil bir futbolcu. Valencia maçında o olmasa farka gidecekken 1-0 zor kazandı Juventus onun saçma sapan top kayıpları ve topu ayağında uzun süre tutmasıyla. İyi bir 10 numara topu ayağında uzun tutmaz, çabuk düşünür ve takımı atağa kaldırır.

Ronaldo Lebron James gibi yanındaki herkesin performansını arttırıyor demeliydin. Çünkü Mandzukic o gelmeden önce gol bulamazken Ronaldo gelince gol yağmuruna başladı. Sende her şeye bir kulp var. Ayrıca Lebron da Ronaldo da all round oyunculardır ve senin hazımsızlık yaşama sebebin bu olsa gerek.

Allegri gelmeden önce Conte varken veya daha önceleri bu savunma yok muydu? Savunma oyuncularından bahsediyorum. Allegri hazıra kondu desen daha az saçmalardın. Chiellini kaç senedir bu takımda ya da Bonucci?

Bu arada fark şu ki Ronaldo bazı kısa boylu futbolcular gibi Dybala oynamasın beni gölgeliyor ya da benim performansımı düşürüyor demiyor. Kim olduğunu herkes biliyor.

Alıntıları Göster
    Yokmuş.

Geçmiş sayfalar açık kontrol edebilirsin.

Higuain di maria agüero ve daha bilimum arjantin'in prangaları varken dybala niye oynamıyor demişliğim var. Dybala'nın en formsuz olduğu günlerde ise niye oynuyor demişliğim var. Performans isimden daha önemli. İyi oynamıyorken niye oynasın diyeyim?

Valencia maçında felaketti evet , ama bizim lautaro gibi çocuk oynamayınca veya az süre alınca kendini kanıtlamak için daha fazla topu tutmak skora katkı sağlamak yardım etmek istiyor. Gereksiz hatalar top kayıpları geliyor. Mesela fb'de valbuena örneği.
    Ki bu gayet normal boş kale geldi , yanındaki herkesin performansını geriye çekti. Dybala'da bunlardan biri. Allegri'de oynatarak oyuncuyu kazanmaya çalışıyor. En doğrusu.

Manzo konusu ayrı. İyi parmak basmışsın. Geçtiğimiz senelerde higuain yüzünden kanatta oynamak zorunda kaldı. O fizikteki birinin içeri kat eden kanat olarak oynaması ne kadar mantıklı idi?
    Baktım bu sezon 15 maç 7g 2a yapmış. Boş kale ile forveti dönüşümlü oynadıkları için gol yüzdesi artmış. Olumlu

Conte ile allegri'nin sistemleri dahi farklı. Birisi 352 343 361 gibi sistemleri yaparken ötekisi 4'lü savunma tercih ediyor.
    2011-2012 20
    2012-2013 24
    2013-2014 23
    2014-2015 24
    2015-2016 20
    2016-2017 27
    2017-2018 24
    2018-2019 8(şimdilik)

27 gollük roma'nın ekstrem sezon geçirdiği yıl harici sürekli ortalama da kalmış. Üstelik 3 çakılı stoperden 2 stopere + bonucci'yi 1 yıllığına kaptırmasına rağmen.
    O yüzden hala allegri'nin savunmasının > conte ve daha önceleri olduğunu düşünüyorum. Tabi conte döneminde lig farmer leagueydi bunuda unutmamak lazım.

• Hay CR’niz ve hakkındaki tartışmanız batsın arkadaş. Juventus taraftar konusu burası. CR’yi emmeye de gömmeye de yer arayan gelmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Hay CR’niz ve hakkındaki tartışmanız batsın arkadaş. Juventus taraftar konusu burası. CR’yi emmeye de gömmeye de yer arayan gelmiş.
    Sezon öncesi çok uyardılar bizi Sevende nefret edende gelir konunuzu batırır dediler dedikleri kadar varmış.
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Asistleri felan basit görüyorsunuzda adam napsın?juventus Man ünited şampiyonlar liginde adam 3 4tane güzel gollük paslar attı takım arkadaşları golü atamadı. Şimdi o paslarıda asist mi sayalım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse en azından hatalı olduğun konuları kabul edebilmişsin bu da bir başlangıç. Senin sorununu herkes biliyor. Allegri'yi övüyorsun övmediğin eleştirdiğin konuda bile işin içine Ronaldo'yu katıp bunu yapıyorsun yani tükürdüğünü yalamamak için Ronaldo'yu işin içine çekiyorsun bu kadar basit.
  • Önceden ne güzel, ergen veletlerin olmadığı nezih bir konuydu bu konu. Şimdi haftada bir açıp direkt kapatıyorum konuyu.
  • Akşam İtalya'nın 2. en büyük derbisi var.

Psv maçı daha önemli , zatne aslar ile çıksak dahi puan alamayacağız bari fazla yemesek.

Deplasman tribünündeJuve merda pankartı görebilir veya tezahuratı işitebilirsiniz zira biletler sold out olmuş.

Anlamı;

It is basically related to an Italian Football club named Juventus. Here, Juve means Juventus and Merda in Italian language means SHIT, it can be simply translated as “SHIT JUVENTUS”. It came into frame because of #halamadrid fans because of transfer of Ronaldo from Real Madrid to Juventus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 7 Aralık 2018; 8:35:33 >
  • quote:

Akşam İtalya'nın 2. en büyük derbisi var.

Psv maçı daha önemli , zatne aslar ile çıksak dahi puan alamayacağız bari fazla yemesek.

Deplasman tribünündeJuve merda pankartı görebilir veya tezahuratı işitebilirsiniz zira biletler sold out olmuş.

Anlamı;

It is basically related to an Italian Football club named Juventus. Here, Juve means Juventus and Merda in Italian language means SHIT, it can be simply translated as “SHIT JUVENTUS”. It came into frame because of #halamadrid fans because of transfer of Ronaldo from Real Madrid to Juventus.

hocam sizin taraftarlar merdayi daha cok milan icin kullaniyor.milandan daha cok nefret ediyorlar.

italyanlarda merdanin kullanimi cok. her takim taraftari rakipler icin kullaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 7 Aralık 2018; 10:24:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Önceden ne güzel, ergen veletlerin olmadığı nezih bir konuydu bu konu. Şimdi haftada bir açıp direkt kapatıyorum konuyu.
    Bullpowerın gazabıyla karşılaşmak nasıl bi duyguymuş anlayın hocam artık

Adam real konusuna 1,barca konusuna 10 tane mesaj atıyordu şimdi size de dadandı.
  • Boş kale (penaldon) 0 oynadı.

Hoca farkını görüyorsun değil mi? rezalet oynayan oyuncuları çıkardı yerine skoru korumak belki de ultimatom vermek için düzgün adamlar aldı maç böyle bitti.
    Ha hak etti mi hayır?

Ayrıca çöpü yalamayı bırak , büyük takımlara karşı vasat üstü bile performans göstermiyor artık.
    @BullPoweR7
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.