Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
17.564
Cevap
35
Favori
419.033
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
Giriş
    627 Mesaj
    Cristiano Ronaldo bugün attığı 2 golle birlikte son 7 lig maçında 7 gol 4 asist yaparak tam 11 gole katkıda bulunarak başarılı performansını devam ettirdi

Orijinalden alıntı: SG Wick

Cristiano Ronaldo bugün attığı 2 golle birlikte son 7 lig maçında 7 gol 4 asist yaparak tam 11 gole katkıda bulunarak başarılı performansını devam ettirdi
    şl'yi de bence juve alacak

sonra messiciler gelip diyecekler : sıkıyosa 3., 4.lig takımına gidip onu üst lige çıkarıp sonra şl kazandırsın. messi daha iyi lem.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 18 Kasım 2018; 20:8:44 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gladyo38

juve her zaman skora yatar ama ronaldo varken yatmaması lazım normalde, her zaman aynı buda hocadan kaynaklı bence.. barça juve finali olsa iyi olur cl'de
    Juve o zaman Napoli'ye döner her maçta fix gol yer Juve'un sistemi bu.
    |
    |
    Millette Ronaldo var bizde Bale, Modric Tottenham kardeşliği :D
    |
    |
    kral serie a ya alismaya basladi.

bana kalirsa 5 buyuk lig icinde en zoru serie a en kolayi laliga :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Gerçekten izliyorum tüm juve maçlarını tempo çok düşük sürekli geri dönüyorlar ve ciddi anlamda beceriksizler zaten alex sandro tam çöp ya marcelodan sonra düzgün bir orta kesemiyor matuidi de olmasa Ronaldo gol atamıcak hiç beğenmiyorum juve yi. Ronaldoyu bu atmosferde başarılı buluyorum ama eski ronaldo değil oyun kurma konusunda bazı maçları da çok iyi oynadı. İtalya futbolu daha hareketli juve sürekli kaleye dönüyor böyle mi büyük takım olucaklar ispanya da 5 dk da bir gol pozisyonuna giriyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Chievo nun puanı neden - 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ronaldo iyi gidiyor ilk 3 maçta golü olmamasına rağmen yalnız Juve nin futbolu ne garanti ne de zevk veriyor CL de dişli rakipler gelince göreceğiz ne durumda diye hani Ronaldo gelmiş olabilir ama takımın ona uyumlu bi sistemi halen yok.

quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Ronaldo iyi gidiyor ilk 3 maçta golü olmamasına rağmen yalnız Juve nin futbolu ne garanti ne de zevk veriyor CL de dişli rakipler gelince göreceğiz ne durumda diye hani Ronaldo gelmiş olabilir ama takımın ona uyumlu bi sistemi halen yok.
    Ronaldo yu satan kulüp bile var.. dunyada akılsızlığın zirvesi bu olsa gerek.
    |
    |

Aynen liverpool man city bayern gibi takımlar ağzına sıçar juvenin manchestar şuan takım değil. Çok aşırı savunma var ve takım ileri çıktıpında da ritmi yok finale çıkmamız büyik sürpriz sadece ronaldoyla olmaz manzukic olmayın ilerde top tutulmuyor

|
    |
    CR7_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Juventus son 7 senedir şampiyon oluyor.. dikkat ediyorum o kadar şampiyon olmasına rağmen bir tane gol kralı yok.. en son Del piero gol kralı olmuş.. İlginç bir durum..
    |
    |
    Yaklaşık 4 yıldır bu konuya mesaj atıyorum ve özellikle Allegri gitmeli diyorum kimseye anlatamıyorum, adam 2 CL finali 4 Şampiyonluk aldı diyorlar fakat Teknik Direktörsüz dahi ligde yine şampiyon olur, CL Finallerine çıkarkenki eşleşmelerine bakınca da büyük bir iş yapmış gibi görünmüyor.

Artık çoğunluğun benim gibi düşündüğünü görmek beni mutlu etti.
    |
    |
    3 Not
    Bu Allegri'yi bir tek ben beğeniyorum herhalde. Evet bazen oyuncu tercihleriyle çıldırtsa da millet o anki sinirle adamı yerden yere vuruyor, sanki boş beleş bir hocaymış gibi davranılıyor.

boş beleş değil kesinlikle 2 kez ŞL finali oynatan bir hoca boş olamaz üstelik favori değilken..Ama şu an Juve dünyanın en iyi 2-3 takımından biri beklenti artık daha yüksek futbol kalitesi olarak da.
    |
    |
    Lord Joker. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun temposu yok napoli akıyor resmen yani bu oyunla zor biz napoli gibi akmalıyız

|
    |
  • Binbaşı
    1716 Mesaj
    İtalyanlar beğeniyor Allegri'yi

|
    |
    |
    |

'⁩ Icardi shots in serie a for his 6 goals ⚽️⚽️⚽⚽️⚽️⚽️⚽️

Cristiano shots in serie a for his 7 goals ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽️⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽️⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽️⚽⚽⚽⚽⚽⚽️⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽️⚽⚽⚽⚽️⚽⚽⚽⚽⚽⚽️

Aradaki fark yukarıdan anlaşılabilir bence.

Lastik Avcısı
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.