Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (744. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.626
Cevap
35
Favori
471.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 90+3'teki pozisyonda penaltıdan ziyade arkasındaki futbolcuyu hisseder hissetmez. Kendini yere bırakan bir emek hırsızı görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 12 Nisan 2018; 1:21:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Ben 90+3'teki pozisyonda penaltıdan ziyade arkasındaki futbolcuyu hisseder hissetmez. Kendini yere bırakan bir emek hırsızı görüyorum.
  • Net penaltı hala niye ağlıyorlar anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu mesaj silindi.
    Gereksiz işlerle uğraşıyorsun. Kaçtır bu konuda kışkırtıcı mesajlarını görüyorum ve şikayet etmiyorum bunuda etmeyeceğim ama senden ricam bu konuda bu tarz şeyler yazma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Ben 90+3'teki pozisyonda penaltıdan ziyade arkasındaki futbolcuyu hisseder hissetmez. Kendini yere bırakan bir emek hırsızı görüyorum.
    Simdi ne goruyorsun?

Benatia nin sag eline dikkat!!

Penalti degil ha? Lucas kendini atmaya hazir diyenler Benatia nin sag eline bakin

https://twitter.com/I4mG3rman/status/984193478556049409?s=09

• Sizi bilmem ama sensible soccer günlerinden beri Juveyle alakalı aklımda şu düşünce var. Özel Fibonacci sayıları gibi Juventus ismi de sanki harflerin bir araya gelmesiyle oluşan en güzel ve şekil takım ismi.

Ben bu kadar karizmatik başka takım adı görmedim. Benim akrabalar italyan takımlarından hep Milan'ı sever ama ben hep Juve derdim.

Real'i eleselerdi çok sevinecektim inanın. Şu Real tekelinin yok olmasını istiyorum.
  • Net penaltı değil.

Sırtına iki parmağı değmişte

Bıraksaymış vuracakmışta.

Her ceza sahasında şut çekene puan mı veriyorlar.

Her şut çeken kesin gol mu oluyor.

Basketbol mu bu.

Penaltı değil.

Not:juveyi sevmem
  • pozisyonda kafayla topu indiren Ronaldoda faul yapıyor o zaman

Böyle komik penaltı olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Sizi bilmem ama sensible soccer günlerinden beri Juveyle alakalı aklımda şu düşünce var. Özel Fibonacci sayıları gibi Juventus ismi de sanki harflerin bir araya gelmesiyle oluşan en güzel ve şekil takım ismi.

Ben bu kadar karizmatik başka takım adı görmedim. Benim akrabalar italyan takımlarından hep Milan'ı sever ama ben hep Juve derdim.

Real'i eleselerdi çok sevinecektim inanın. Şu Real tekelinin yok olmasını istiyorum.
    İlginç Valencia da hafiften güzel bir isim. Bazı futbolcu isimleride çok hoşuma gidiyor mesela "Mondragon", "Quaresma"

• complimenti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu mesaj silindi.
    Bir insanın neden forumun A’dan Z’ye tüm konularındaki mesajları anasına sövdürtmek üzerine olur ki?

Hayır ne yaptı bu kadıncağız sana, neyin intikamını alıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bir mucize gerçekleşecekti, her şey inanılmaz gidiyordu, yıllar sonra harika ve imkansız bir olayı izliyorduk ama hakem her şeyi bitirdi, hadi diyelim penaltı çaldın, buffon'a kırmızı kart göstermek nedir, resmen Juventus'u harcadılar...

Buffon da çok güzel demiş, keşke kafa atsaydı hakeme, yoktan yere atılmamış olurdu...
  • Juventuslu oyuncular forrmalarını çıkarıp kalenin önüne bırakıp stadı terk etmelilerdi.
    Buffon'un yerinde olsam 2. Zidane Materazzi olayını gerçekleştirir ve tarihe geçerdim.
  • resmen takımı harcadılar, yazık oldu

Buffon için belki son sahne bu müsabaka

• Kafayı çakıp emekli olsaydı keşke reis, efsane olurdu. Real işte klasik kayırılmaya devam
  • Kupa direk verilsin RMA'ya. Geçen sene Münih maçında da aynısı oldu.

• Ah be Juve hepimizi üzdün

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

vazquez kendini sartlamis gibi geldi bana. benatia mudahale etmeden kendini yere birakmaya baslamis realli oyuncuyu. bu hakeme uzun sure mac verilmemeli bir takimin emegini caldi

• quote:

Orijinalden alıntı: LMakani20

vazquez kendini sartlamis gibi geldi bana. benatia mudahale etmeden kendini yere birakmaya baslamis realli oyuncuyu. bu hakeme uzun sure mac verilmemeli bir takimin emegini caldi

Alıntıları Göster
    Kaleci ile karsi karsiya orda, Cene hizasinda ki topa kafa atacak adam. Pozisyonu izle.
  • 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.