Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Juventus olmak zor, ligde rakiplerini ez gec, clde aynisi ispanyollar sana yapsinlar. Son yillarda kadro kalitesi de dustu, isleri daha da zor olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zamanki Real ile şimdiki aynı değil. Bizim bu sezonki form durumumuz zaten ortada. Birde karşıda tarihin en iyisi var ne yapsın takım? Ben 1-2 veya 0-2 bekliyordum ama tutmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: offside

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Adamları en formsuz döneminde yenmekle ŞL çeyrek finalinde yenmek aynı şey değil. Bir devrede bizden 2 gol yiyen bir de penaltı kurtaran takım dün akşam en az bizim kadar elek olurdu merak etme.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Bunları yazarken Real madrid en son ne zaman gruplarda yenilmiş ona da baksaydın, çatır çatır yenmekle kalmadık üstüne oley çektirdik.

Hem dünkü maçın bizimle alakası ne anlamadım. Kendi rezilliğinizden sonra bize çamur atma ihtiyacı niye hissettin merak ettim. Bi de yarı sahanızdan çıkamadığınız maçla övünmüşsün bari 2.maçla övünseydin.

• quote:

Bunları yazarken Real madrid en son ne zaman gruplarda yenilmiş ona da baksaydın, çatır çatır yenmekle kalmadık üstüne oley çektirdik.

Hem dünkü maçın bizimle alakası ne anlamadım. Kendi rezilliğinizden sonra bize çamur atma ihtiyacı niye hissettin merak ettim. Bi de yarı sahanızdan çıkamadığınız maçla övünmüşsün bari 2.maçla övünseydin.

Dünkü maçın sizinle alakasını anlamak için orta zekalı biri olmak yeter çok da bir şey gerekmiyor aslında. Üstte 2 tane Tottenham'a yazık oldu içerikli mesaj var, kendi mesajımda da belirttiğim gibi bunun üzerine konu size geldi durup dururken değil yani. He tabi hala çeyrek finalde Real'i yenebileceğine inanıyorsan, ondan önce Real'den 3 yiyen şu dandik takıma kendi sahanda yenilmemeyi becerecektin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 4 Nisan 2018; 13:54:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Juventus olmak zor, ligde rakiplerini ez gec, clde aynisi ispanyollar sana yapsinlar. Son yillarda kadro kalitesi de dustu, isleri daha da zor olacak.

Peki Liverpool olmak nasil? Ligde 28 senedir sampiyon olama, Barcanin pilot takimi ol, her sene YNWA ve her sene gelecek sene.
  • sag bek, stoper, CM, birde ust duzey kanat lazim.

PSGnin Verrattiyi satmak gibi dusuncesi yok.

Zaten Realin turu ilk mactan alacagini dun soylemistim. De Sciglio, Barzagli, Khedira ve Bentacurla belliydi zaten.

Juve, eskiden seviye atlatan potansiyeldeki, topculari, genc topculari toplardi, son senelerde cok gereksiz transferler yapmaya basladilar. Bentacur, De Sciglio vs.
  • juvenin kadro bu arena için kötü higuen tombalak gibi nasıl forvet anlamadım hiç kendine bakmıyor mu çok ağır, dybala 'dan yıldız felan olmaz 25 yaşında ne zaman olcak ? küçük maçlarda anca yıldız olur..bufffon reyise yazık sadece tek üzüldüğüm o bide bonicci gidince juve defansının çok dagıldığı net o iki adam çok iyiydi..dediğim gibi kadro kötü juvenin cuadrodo mu nedir böyle adamlar nasıl juvede oynuyor oyuna girdi rezil etti kendini :D
  • kadroyu aşırı gömmeye gerek yok. geçen sene final oynadı bu takım. tabii aynı takım değil ama karalar bağlamak yersiz. higuain-dybala juventus'u daha götürür. douglas costa da iyi oyuncu. cuadrado da var. pjanic de yeterli. juventus'a iyi bir ön libero, iyi bir sağ bek, iyi bir stoper ve iyi bir kaleci yeter. gerisi iyi bir hoca bulmak. allegri ayrılacak sene sonu. diego simeone gelirse öttürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

kadroyu aşırı gömmeye gerek yok. geçen sene final oynadı bu takım. tabii aynı takım değil ama karalar bağlamak yersiz. higuain-dybala juventus'u daha götürür. douglas costa da iyi oyuncu. cuadrado da var. pjanic de yeterli. juventus'a iyi bir ön libero, iyi bir sağ bek, iyi bir stoper ve iyi bir kaleci yeter. gerisi iyi bir hoca bulmak. allegri ayrılacak sene sonu. diego simeone gelirse öttürür

buffon kötü kaleci mi ? çogu genç kaleciden 1000 kat iyi adam efsane daha oynar istersen buffonluk olay yok geçen yıl final oynadı diyorsun bonicci vardı o zaman ? defans dağıldı o adam chellini ile çok sağlam ikiliydi şimdi hep gol yiyorlar.. bana kalırsa yetersiz avrupa için seria a için kolay aldıkları adamları ben beğenmiyorum şahsen mathudi cuadroda felan bitik

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

kadroyu aşırı gömmeye gerek yok. geçen sene final oynadı bu takım. tabii aynı takım değil ama karalar bağlamak yersiz. higuain-dybala juventus'u daha götürür. douglas costa da iyi oyuncu. cuadrado da var. pjanic de yeterli. juventus'a iyi bir ön libero, iyi bir sağ bek, iyi bir stoper ve iyi bir kaleci yeter. gerisi iyi bir hoca bulmak. allegri ayrılacak sene sonu. diego simeone gelirse öttürür

buffon kötü kaleci mi ? çogu genç kaleciden 1000 kat iyi adam efsane daha oynar istersen buffonluk olay yok geçen yıl final oynadı diyorsun bonicci vardı o zaman ? defans dağıldı o adam chellini ile çok sağlam ikiliydi şimdi hep gol yiyorlar.. bana kalırsa yetersiz avrupa için seria a için kolay aldıkları adamları ben beğenmiyorum şahsen mathudi cuadroda felan bitik

kotu değil. bu sene bırakacak

• A.Sandro satiliyor(PSGme insallah), yerine Juan Bernat aliniyor. Kaynak Tuttosport. Tuttosport yazdiysa dogrudur.

Bernat iyi topcu, Munihte yedek kaldigi icin kuvvetten dusunuyor, form tutamiyor. Top teknigi yuksek, calim yetenegi iyi, cok bindirme yapar, ortalari kisa ve kotu biraz, onlari duzeltirse, saglam katki yapar.
  • Bernat'ı ben bizim tottenham'a çok istiyorum, kontratı da 2019da bitiyor o yüzden bayern ucuza bırakır. Umarım poşet hocam görür. Tam bizim ölücü profile uygun bir adam. Ama Juve de ölücü takım bakalım kimi tercih eder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 6 Nisan 2018; 13:47:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bernat'ı ben bizim tottenham'a çok istiyorum, kontratı da 2019da bitiyor o yüzden bayern ucuza bırakır. Umarım poşet hocam görür. Tam bizim ölücü profile uygun bir adam. Ama Juve de ölücü takım bakalım kimi tercih eder...
    Vidalin sozlesmesi de 2019da bitiyor, ona 60 istiyorlar. 20-30a biter Bernat heralde en fazla. belki, 15 falan.

Tottenhama da cok uyar.
  • Caldara
    Bernat

Ben olsam, Munihten Rafinhayi da alirim. 2 sene sag beki goturur. Piyasada sag bek yok. Yetistirmelik bir sag bek alirsiniz, ondan sonra o ilk11 oynar 2 sene sonra.

Bence ortasaha gobegini cok kuvvetlendirmeniz lazim. Emre Can iyi topcu da, tek basina yetmez, 1 tane ust duzey biri lazim CMye.

2011deki gibi saglam bir iskelet kurmasi lazim Juvenin.
  • tuttosport italya'nın fotomacıdır :)
  • Akşam tarihin en büyüğü canımıza okuyabilir yine. Maça çıkmasak mı ne yapsak

• Hadi juve mucize bekliyoruz senden

• Aman tanrım didim.
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.