Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Bugün takımla gurur duydum. Bizi gereğinden fazla küçümsemişim, Barcelona'yı da gereğinden fazla abartmışım.
    Şu noktadan sonra Barcelona'nın turu geçme ihtimali %5 falan bence. Birbirini destekleyen iki sebebim var.

Birincisi Barcelona'nın çok rahat gol yediği, 4-0'lık PSG maçının bir istisna olmadıpı kanıtlandı.

İkincisi önümüzde kanlı canlı bir PSG örneği var. Üstüne gidersen Barcelona'ya gol atıyorsun, kapanırsan sakata gelebilirsin. Umarım Allegri İtalyanlar öyle berbat savunma yapmaz mantığıyla kaleye yatmaz PSG'den ders alarak. Dengeli bir oyun oynarsak 1-2 tane de orada atarız.

Tek yapmamız gereken PSG'nin hatasını tekrarlamamak. Geçen sene Bayern'e karşı 2-0'dan sonra kapanarak turu verdik, defansa güven güvenmesine ama sakın tüm işi defansa bırakma Allegri. Gerçi yaptığın değişiklikleri görünce insanın yine güveni sarsılıyor ama.

Ekleme: Bugün de iyi defans yaptık falan ama rakibin karşısında o kadar çekilince pozisyon da verilir. Yani kötü defans 3 gelmeye 1 pozisyon veriyorsa biz 10 gelmeye veriyoruz belki ama Barcelona'yı çok geride karşıladık işte biz de, onun için 2 tane %100 gol pozisyonu verdik. Tek diyebileceğim Nou Camp'a sakın PSG gibi çıkma Allegri.

nasıl cıkmıcak yine bu aynı 11 le çıkar kesin ama oyuncular defans yapcak oda barçanın işine gelir top hep onlarda olcak bügün bile ozsiyon buldular top onlardayken aynısı yine olcak allegri 2-0 milan yenip elenmişti 4 yiyip aynı.

yani belli olmaz nou camp cok farklı barça erken atarsa yine işler değişir :D 3-0 yakalamak sorun degıl barcaya yoksa

• Gözünüzü sevem ikinci maçta elenmeyin.

Tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allegri milanla elenmişti falan diyonuzda o milanın kadrosu ile bu juventusun kadrosu bir mi? juventusun defans hattı dünyanın en iyisi, atak hattıda en kötü ilk 4 tedir.
  • 19 Nisan 2017

reserved

yerimizi alalım önceden
  • Dani'yi biz vermedik kendi gitmek istedi.Çünkü yönetim hatası kontratının uzatılmasını istedi ama uzatmadılar oda +1 i kullanmadan ayrıldı bu maçlarda faturası oldu hala düzgün sağ bek arıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 12 Nisan 2017; 0:46:25 >
  • Rövanşın PSG maçı gibi olacağını sanmıyorum.. Başarılar Juve!!!

• O değilde şu Dybala neden japon liseli genç kızlar gibi kısa çorap çekiyor dikkatimi alıyor hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 12 Nisan 2017; 1:11:59 >
  • Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

ey gidi günler ey... futbolda bazı şeylerin değişmediğini görmek güzel.

juve hep juve, düşse de çıksa da..

İtalya deyince juventus milan lazio inter roma aklıma gelen en büyük takımlar.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Pavel Nedved , Del Piero falan hey gidi günler hey

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

zaten baska buyuk takim yok hocam

• Bu macta iyi savunma yapmadiniz beyler 2. macta efsane defans uclusuyle maca baslayip sut cektirmeden maci bitirmenizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 12 Nisan 2017; 9:51:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Gözünüzü sevem ikinci maçta elenmeyin.

Tebrikler.

Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Sensible'ın bu kadrosuyla oynamıştım, Vialli 11m, Baggio 15m olması lazım. Efsane kadrolardan.
    Defansda sorun yaşadığımız doğru fakat bu şut çektirmede değil, ikinci müdehalelerdeki dikkatsizlik. Bir sonraki maçta da aynı senaryoyu göreceğiz, belki Juve deplasmanda daha iyi oynayacak, Manzo dün reputasyonu için sahadaydı, Marchisio veya Asamoah ile değişecektir.

• Juvenin stoperler kiralık katil gibi. Rincon ne öyle ya çokmu aradınız umarım 2. Maçta kadroya giremez.

• Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Çok iyi

Tebrikler arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
  • Bu maçla Dybala World Class sınıfına girdi.
  • Juventus sevdamı bile birçok dostum dün Dybala'nın golünden sonra bana yazdı aradı falan :D

Golü kendim atmış kadar sevindim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Bu maçla Dybala World Class sınıfına girdi.

Umut hocam temiz 100 kağıt ederi var üstünü bilemem Gelecek sezon skora katkısı daha fazla olsa da bu sene oyuna etkisi aktif-pasif net daha iyi..
  • 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.