Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (602. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.626
Cevap
35
Favori
471.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takimin en iyi 3 oyuncusu gitti.. Bu skor normal.. Ozellikle Tevez'in yeri kolay dolmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dybala elimizde patlamaz umarım soru işaretleriyle dolu kafamda şu ana kadar.
  • İyi oldu, dört yıl Serie A kazan ŞL'de final oyna sonra saçma sapan transferler yap. Beter olsun hiçbir şey olmaz bu yönetim anlayışından. Coman ve Mandzukic, vay anasını takıma bak be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer şart. Bu takımla Serie A'da gider elimizden.

• Kadroyu görünce puan kaybı demiştim zaten. Ancak ben yine 0-0 falan bekliyordum.
  • Sayenizde İtalya Ligi'ne renk gelecek. Şampiyonlar Ligi'nde final yapmış bir takımın en iyi üç oyuncusunun yerlerini dolduramaması düşündürücü.

• abi juve madzukiçi neden aldı ki yani madzukiçin eti budu belli ne olduğu, geçen sene atm-real eşleşmesinde o kadar hırs yapmasına rağmen tehlike bile oluturamadı real'e, o iki maçtan birinde gol atsa şapka kaldıracaktım, beni yanıltacaktı, ama tehlikeli bi oyuncu olmadığını bir kez daha kanıtladı. tevezden sonra madzukiç damdan düşmek gibi bişey.
  • Mandzukice verilen para çöpe atılmış.

--

Cuadroda kiralanmış bu arada hayırlı olsun.
  • İki efsane..

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
  • Juventus, Marsilya'nın 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Mario Lemina için Fransız ekibinin kapısını çalacak. İtalyanlar'ın 12 milyon avroluk bir teklif yapması bekleniyor.

Kaynak: Canal+
  • Cuadrado kiralmisiz diyorlar sizce nasil chelsea de hic tutmadi.

• Cuadrado'yu takip etmiş olan var mı faydalı olur mu ? Mevkiisi de sağ açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Cuadrado'yu takip etmiş olan var mı faydalı olur mu ? Mevkiisi de sağ açık.

çok çok iyi bir futbolcu,dünya kupasında altın gibi değerlendi,hatta guardiola bayern'e,enrique de barça ya istemişti cuadrado yu,adamı sağ beke koysan sırıtmaz,kaldı ki bayern ve barça sağ bek için istiyorlardı,önde basan çok rahat çalım atan inanılmaz hızlı ciğersiz bir futbolcu,premier lig de tutmadı ama herkes tutacak diye bişey yok,juve eğer bonservisi ile birlikte alırsa en iyi 2 transferinden biri olur

• Cuadrado gelirse 4-3-3'e dönülür mevzular karışır ama harika olur. İleri üçlü Dybala - Morata - Cuadrado...
  • Berardi ile Zaza arasinda bir secim sansi varmiydi bilmiyorum ancak Zaza oynamadan gidiyor kiralik olarak, buyuk kazik yedik. Berardi 4 3 3 mukemmel bir oyuncu hatta 4 2 3 1 icin bile etkili.

• Cuadrado hayırlı olsun. Bu arada Calciomercato'da Montolivo için Paratici, Milanla görüşüyor diye gördüm gözlerim beni yanıltmıyorsa. Bu sene garip işler yapıyoruz Allegri'nin ertesi sezon sendromunu umarım yaşamayız.

• Beyler 4-3-3 oynarmıyız ne diyorsunuz ? Dybala ve Morata kesinlikle ilk 11 başlamalı ileri üçlü bence dybala-morata-cuadrado olmalı mandzukic iyi yedek olur xs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukvenom -- 25 Ağustos 2015; 18:31:37 >
  • beyler bu zaza olayı nedir?adam 18 milyon euro ya geldi şimdi kiralık mı gitti?bu ne saçmalık yahu?berardi çok yetenekli topçuydu bu sene ileri üçlü de cuadrado morata ve dybala ile birlikte büyük katkı verirdi

• Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
  • Bizim transfer politikadini anlamak cidden guc 3 tane harika superstar gonderiyoruz yerleri dolmuyor alternatifler ilk on bir oluyor anlamak cidden guc.

• 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.