Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.626
Cevap
35
Favori
471.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: quaking

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

torino derbisinden ilginç bir kare

bu arada alemin kralı roma.

yenilsekte yensekte biz romalıyız.
  • ne oldu baros romaya varoşların takımı oldu fena dağıttık kusura bakma
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

ne oldu baros romaya varoşların takımı oldu fena dağıttık kusura bakma

hep biz yencek degiliz birazda siz kazanın.

6-2 unutma.
  • Sen hem İnterlisin hemde GS'lisin demek Pek k40 yılla kalmıcak, çok yaşıcaksın böyle şeyleri, hazır ol.
    Konu dışı fakat Tromso kim filan diyolardı da, kolaymı Norveçde maç alabilmek?? Dönüşte de gol atabilmek. Valerenga,Tromso,Staebek, Viking ve ayrıca diğer iskandinavlar..
    2.konu dışı ,Fenerbahçe inter karşısındaki oyununun %25ini Türkiyede oynasın şampiyon olur demişti Nihat Özdemir, ama bencede inter %25 ile oynamişti, yani gene aynı hesap %100 oynaması gerekcek .
  • Kötü futbol oynarkende kazanabilmek büyük takımların özelliğidir bilmem anlatabildim mi laf yerine gitmiştir.
  • Son haberler;
    Del Piero Milan yolunda (mı) ?
    Sözleşmesi biten ve Juve ile anlaşmaya çalışan Del Piero önerilen teklifleri saygısızlık olarak nitelendiriyor. Bu durumda da klüpten ayrılması söz konusu. Milan teknik direktörü Ancelotti, Del Pieroyu kadroda görmekten mutluluk duyacağını, futbolunun tartışılmaz olduğunu belirttiyor. Del Pieronun kardeşi ve menajeri Stefano Juve'nin teklifini bekliyeceklerini fakat çok uzatmak istemediklerini belirtiyor.
    Bu arada Atletico Madridli Sergio Agüero gene gündemde, Inter'inde gündeminde olan oyuncu için 15£ gözden çıkartılıyor.
  • fiorentina 1-1 Juventus
    Goller : 25.dk. Vincenzo Iaquinta
    89.dk. Adrian Mutu
    Malesef 89.dakikada legrotaglie'nin çok basit bir hatasi sonucu 1 puanla yetindik.Trezegeut'un harcadıgı 2 %100 lük pozisyonlarda ayrıca bi şansızlık oldu takım için.Genel itibariyle iyi bir oyun sergiledigimiz söylenebilir.Sadece son vuruşlarda son paslarda biraz etkisiz kaldık.Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Son haberler;
    Del Piero Milan yolunda (mı) ?
    Sözleşmesi biten ve Juve ile anlaşmaya çalışan Del Piero önerilen teklifleri saygısızlık olarak nitelendiriyor. Bu durumda da klüpten ayrılması söz konusu. Milan teknik direktörü Ancelotti, Del Pieroyu kadroda görmekten mutluluk duyacağını, futbolunun tartışılmaz olduğunu belirttiyor. Del Pieronun kardeşi ve menajeri Stefano Juve'nin teklifini bekliyeceklerini fakat çok uzatmak istemediklerini belirtiyor.
    Bu arada Atletico Madridli Sergio Agüero gene gündemde, Inter'inde gündeminde olan oyuncu için 15£ gözden çıkartılıyor.

Bu adam harika bir futbolcu umarım alabiliriz.Genç ve yenetekli.
    Delpiero içinse er yada geç anlaşacaklar.Sorun biraz juve tarafından kaynaklanıyor.Ücretinde %30 indirim yapmak istiyor sorunun halledilecegini düşünüyorum yakında.
  • 1 inter 17
    2 juventus 14

• yaktın la beni juventus son dakikalarda gol mü yenirmiş
  • Fenomeno Alessandro Delpiero . . .
    http://www.youtube.com/watch?v=vaFB41zz6N0

Birbirinden güzel del piero frikikleri . . .
    http://www.youtube.com/watch?v=1-nO6xFVPJk
  • Çekişmeli maç oldu, orta saha bloğu hala kayıp. Ocak gelmeden fazla kayıp olmasa büyük başarı, liderle 3 puan fark var, sezon öncesi yorumlara, sakatlıklara,transferlere ve şanssız maçlara göre başarılı bir tablo bence.
    Son gelişmeler Tiagonun gönderilceği yönünde, Porto ve Sporting talip.

Maçın Özeti Fiorentina 1 Juventus 1
  • Birde şu videoyu mutlaka izleyin arkadaşlar. Ben maçta canlı takip etmiştim,daha sonra bu görüntüyü çok aramıştım. Del Pieronun koşuya başladığı yer kendi ceza sahası içi, maçta 124. dakika ve oyunda oldugu 110. dakika. Kupadaki en güzel görüntüydü bence.

http://video.libero.it/app/play?id=4a426090bbc7c626b47b734afea63a32
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Birde şu videoyu mutlaka izleyin arkadaşlar. Ben maçta canlı takip etmiştim,daha sonra bu görüntüyü çok aramıştım. Del Pieronun koşuya başladığı yer kendi ceza sahası içi, maçta 124. dakika ve oyunda oldugu 110. dakika. Kupadaki en güzel görüntüydü bence.

http://video.libero.it/app/play?id=4a426090bbc7c626b47b734afea63a32

hocam harika bir görüntü bu bana onun gencligindeki tükenmeyen enerjisini hatırlatttı dur durak bilmeyen performansı inanilmazdi.Şimdi futbolculuk kariyerinin en zor günlerini yaşıyor ne yazık ki.Böylesine bir efsane için çok üzücü bir durum...
  • Beni de listeye ekler misiniz lütfen?
  • Benide Ekle
  • tek buyuk var oda INTER
  • Dostum benide eklyin bende juve liyim forza juve....Bu takımda bide Zlatan İbrahimovic vardı ki ahhhh ahhhhh...Şimdi İnter de kalsaydı keşke juvemiz de....
  • İmza resmi isterseniz, profilinizdeki imza adresini yapıstırın;

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_15725557/mpage_1/key_//tm.htm#15742
  • Pardon imza olarak isterseniz bunu yapıstırabılırsınız :

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.