Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıldır bu eleman acep hiç izlemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

nasıldır bu eleman acep hiç izlemedim
    Baya iyi hızlı İnter maçlarını bir göz gezdirin İtalya liginde nasıl görürsünüz.40 Milyon € etmezdi yoksa bir bek olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Haziran 2018; 11:36:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Baya iyi hızlı İnter maçlarını bir göz gezdirin İtalya liginde nasıl görürsünüz.40 Milyon € etmezdi yoksa bir bek olarak.

Alıntıları Göster
    de sıçıglio dan sonra ilaç gibi gelicektir o halde
  • Evet beyler CR7 konusu ne kadar doğru pek inandirici gelmiyor bana ama yalanlama da gelmedi iki taraftan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 milyonu extra çöpe gidecek para olursa

• CR7 Dünya’nın en başarılı ve en gözde takımında ve Juve’ye gelirse seviye düşürmüş olacak. Gelse çok mutlu olurum ama gerçekleşme ihtimalini yüksek görmüyorum.

• ronaldo sıkıldı artık rma'da

juveye gelirse manu-real-juve 3 farklı ülke takımı ile cl alan ilk futbolcu olabilir (o liglerin kupalarını zaten aldı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

CR7 Dünya’nın en başarılı ve en gözde takımında ve Juve’ye gelirse seviye düşürmüş olacak. Gelse çok mutlu olurum ama gerçekleşme ihtimalini yüksek görmüyorum.
    Çok imkansız değil, adamın korkunç derece de yüksek hırsı var gitmek isteyebilir.Juve'de olursa Cl hariç düşünebileceği hiçbir şey kalmıyor zaten ronaldo hatta dybala olmadan bile şampiyon olabilecek kapasitede bir kadro var.Bu sezon bizim halimiz ortada takım artık miladını doldurdu ve bu kadro ile artık cl'de başarı sağlanamayacağını çok rahat görebilir.

Bizden ayrılmak istediği aşikar, özellikle bu 1-2 hafta dananın kuyruğu kopar.Psg yada size gideceğini az bir ihtimal Manu olabiliceğini düşünüyorum.Bizde kalırsa şaşırırım.
  • Bende Ronaldo'nun Juve'ye gitmesinden yanayım bu hem Madrid için hem CR7 için hem Juve için 10 numara iş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Çok imkansız değil, adamın korkunç derece de yüksek hırsı var gitmek isteyebilir.Juve'de olursa Cl hariç düşünebileceği hiçbir şey kalmıyor zaten ronaldo hatta dybala olmadan bile şampiyon olabilecek kapasitede bir kadro var.Bu sezon bizim halimiz ortada takım artık miladını doldurdu ve bu kadro ile artık cl'de başarı sağlanamayacağını çok rahat görebilir.

Bizden ayrılmak istediği aşikar, özellikle bu 1-2 hafta dananın kuyruğu kopar.Psg yada size gideceğini az bir ihtimal Manu olabiliceğini düşünüyorum.Bizde kalırsa şaşırırım.

Alıntıları Göster
    Ronaldo bize gelirse Higuain’e bir nevi kapı gösterilmiş olur ve bundan dolayı kankası Dybala etkilenip performansı düşebilir. Aynı zamanda tarihin en büyük spor markası olduğu için doğal olarak çok yüksek maaş alacak aynı zamanda gelir gelmez yönetim ve taraftarlar arasında krallar muamelesi görüp kendisine aşırı özel davranılabilir ve bu bazı futbolcuları içten içe rahatsız edebilir bundan dolayı kulüp ve futbolcular içinde kutuplaşmalar ve bazı problemler olabilir.

Ayrıca Manu’da çok rahat durumda değil.

Birisi Perez’le ciddi ciddi konuşup inadını kırdırması lazım. Hatta hem Ronaldo hem Perez ile konuşup arabuluculuk yapılabilir. Eğer Ronaldo giderse Real Madrid çok şey kaybeder ayni şekilde Ronaldo’da çok şey kaybeder. Zaten artık genç olmadığı için eskisi kadar hızlı ve çevik değil; fiziksel dayanıklılığı da normal olarak azaldı bundan dolayı 2007-2014 yıllarındaki gibi gol atmanın dışında da sahada önemli ve görsel anlamda ilgi çeken işlere imza atamıyor. Özellikle son 2 senedir dümdüz bir kalasa dönüşüp nokta santrafor oldu. Juve’de onu iyi besleyebilir mi futbolcular bilmiyorum zaten tek sorun bu değil.

Duygusal olarak gelmesini çok isterim ama mantık olarak KALMASI hem onun için hem Real ve Juve için daha uygun.

• yani 100 m euro ya gelecek kendisi de yıllık 25-30 milyon alıcak 4 yıl sözleşmeyle beraber maliyeti 250 milyon euro civarı olur ki hiç mantıklı değil bize sportif başarısından ziyade reklam finans olarak geri dönüş sağlayabilir o da belli bir ölçüde.

@mebasta nın dediği gibi kimse için böyle bir maceraya gerek yok karlı cıkmaz taraflar bu işten..
  • Ronaldo'dan nefret ederim ama gelmesini isterim. Öncelikle bu bizim üstümüzdeki küçük büyük algısını kırmaya çok yardımcı olur ve yıllar sonra hazır, olmuş büyük bir futbolcu almış oluruz.
    Higuain'e 100 milyon verildi, Ronaldo'ya 100 verilse ne olur Higuain kadar katkı sağlayamaz mı yani? Bizim artık bir CL almamız lazım, oynadığımız finallerin değeri var tabii ama o kadar da değil, Liverpool, Dortmund da final oynadı son yıllarda, Atletico da bizim gibi iki kere oynadı. Artık bir üst seviyeye geçmemiz lazım bir şekilde.

Sadece reklam için gelse bile fena iş olmaz ki katkı da vereceğine eminim. Diğer liglere göre çok düşük yayın gelirlerimiz var, bunlar artabilir. Forma sponsorumuz falan çok düşük bunları bile artırabilir.

Tek kötü yanı bir sürü velet Juveli dolar ortalık işte ondan nefret ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 4 Temmuz 2018; 10:30:51 >

• yayin geliri anlasmasi yapildi italyanin, uzun sureli yapiliyor, ona bir etkisi olmaz.

• Ronaldo juveye gelirse,

10 senedir real ve barçalı oyunculara verilen ballon dor seriside bitmiş olucak.

aralıkta juveli ronaldo alıcak ballon doru.
  • Ronaldo geldiğine gore yavas yavas buraya gecmenin vakti geldi

Selamun aleykum zebralar.

Kral her ligin en iyi takiminda oynadigi gibi italyaninda en iyi takiminda oynayacak. Sampiyonlar ligi ve yeni italya gol kralligi hayirli olsun.

Dybalanin messi bucurunden goremedigi abiligi ronaldo gösterecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-078AFC984 -- 5 Temmuz 2018; 20:45:8 >
  • ronaldo ve şl şampiyonluğu h.o.
  • ufukvenom kullanıcısına yanıt
    ballon'u alır da dor'u alamaz

• Juventus Sportif Direktörü Marotta, şu an Juventus'un Milano ofisinde Real Madrid'e ödenecek €100M'u ve ödeme planını netleştirmek için Mendes'i bekliyor. Juventus, 4 yıllık sözleşme ve yıllık €30M maaşı kabul etti. (Di Marzio)
  • Şaka maka juve ye mi gelicek bu adam şimdi şahsi düşüncem yanlış bir hamle olur zira uefa nın juve ye hakem desteği vereceğini sanmıyorum tabi ronaldoya kıyak geçerlerse iş başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 5 Temmuz 2018; 19:17:48 >
  • 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.