Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufukvenom

2-1 aldık ocak ayında caldara spinazzola de vrij gimenez vs alınması lazım savunmaya

Caldara Juvenin topcusu diil mi? o, hepsinden iyi stoper.

sag bekte lazim, spinazzolayla olmaz.
  • D.Costa oyuna girdigi gibi, maci kazandirmis. o gol olmasa, Juve zorlanabilirdi 2.olmak icin.

Rugani niye oynamiyor?

Asamoahla ilgili haber var mi İtalyan basininda? Su aralar Rasenball ve PSG disinda ulke basinlarini takip edemiyorum. Gsye gelecek mi?
  • dakka 26 da mandzukice kırmızı çıktı 10 kişi kalan juve deplasmanda udineseyi 6-2 yendi. Khedira hat trick yaptı Ruganiyide sonunda oynattı allegri iyiydi bu maç
  • Bu mac incelenmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Bu mac incelenmeli

bu hafta 2-5 skor çok gördüm bu hafta çok iş döndü bir tek bunla kalmıyor.
  • takım 6 gol atmış higuain danasında tık yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

takım 6 gol atmış higuain danasında tık yok

vay lan 2-5 ti diye bırakmıştım 6 olmuş 6 yı ne ara attı yav.
  • Napoli ve Barcelona maçları öncesi mümkünse SPAL ve Benevento'ya yenilmemiz Sporting ile ise berabere kalmamız lazım, başka türlü Napoli ve Barcelona'yı yenemeyiz.

Bu sene Allegri olduğu sürece şampiyonluk gitti gözüyle baktığım için şampiyon olmamız için Inter ve Napoli maçları öncesi Teknik Direktörün değişmesi lazım, Napoli ve Inter maçlarını yenerek puan farkını rahatlıkla kapatabiliriz.

Ayrıca maçları izlememe kararı aldığımdan bu yana sadece özetleri izliyorum ve Türk futbolunu takip etmeye başladım, şunu söylemem gerekir ki:

TUDOR İLE ALLEGRİ HER MAÇ ÖNCESİ TELEFONLA BİRBİRLERİ İLE KONUŞUP HANGİMİZ DAHA SAÇMA OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİRİZ YARIŞINA GİRİYORLAR YOKSA BU İKİ LÜZUMSUZUN YAPTIKLARI OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİNİN AÇIKLAMASI YOK ÖZELLİKLE DE ÖNEMLİ MAÇLARDA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReturnOfThePhoenix

Napoli ve Barcelona maçları öncesi mümkünse SPAL ve Benevento'ya yenilmemiz Sporting ile ise berabere kalmamız lazım, başka türlü Napoli ve Barcelona'yı yenemeyiz.

Bu sene Allegri olduğu sürece şampiyonluk gitti gözüyle baktığım için şampiyon olmamız için Inter ve Napoli maçları öncesi Teknik Direktörün değişmesi lazım, Napoli ve Inter maçlarını yenerek puan farkını rahatlıkla kapatabiliriz.

Ayrıca maçları izlememe kararı aldığımdan bu yana sadece özetleri izliyorum ve Türk futbolunu takip etmeye başladım, şunu söylemem gerekir ki:

TUDOR İLE ALLEGRİ HER MAÇ ÖNCESİ TELEFONLA BİRBİRLERİ İLE KONUŞUP HANGİMİZ DAHA SAÇMA OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİRİZ YARIŞINA GİRİYORLAR YOKSA BU İKİ LÜZUMSUZUN YAPTIKLARI OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİNİN AÇIKLAMASI YOK ÖZELLİKLE DE ÖNEMLİ MAÇLARDA.

Allegri'nin 2 maç kaybetti diye yollanması imkansız gibi bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Napoli ve Barcelona maçları öncesi mümkünse SPAL ve Benevento'ya yenilmemiz Sporting ile ise berabere kalmamız lazım, başka türlü Napoli ve Barcelona'yı yenemeyiz.

Özellikle SPAL ve Benevento dedim hocam yoksa normal 2 maç ile asla gitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradeida -- 25 Ekim 2017; 19:21:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Özellikle SPAL ve Ben events dedim hocam yoksa normal 2 maç ile asla gitmez.

Allegri daha Montellayı kovduracak.Wenger kovulmadı Koemanı kovdurdu.Şimdi sıra Allegri'de Montella şutlanır o maçla.

• Yarın 120. Kuruluş yıl dönümümüz.

Juve, storia di un grande amore, bianco che abraccia il nero! ⚫⚪

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 31 Ekim 2017; 5:1:43 >
  • Şampiyonlar Ligi 4. Hafta maçlarında Sporting Lizbonla deplasmanda 1-1 berabere kaldık. Gol Higuain'den geldi. Önümüzdeki maç Barça ile sahamızda oynanacak.

Messi hattrick yapsın bizde 4 tane atıp 4-3'lük temiz bir galibiyet alalım.

#ForzaJuve!⚫⚪💪

• Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Efsane 120 yaşında.

Juve, storia di un grande amore, bianco che abraccia il nero! ⚫⚪🇮🇹👑

Juve, siyahın beyazı kucakladığı büyük bir aşk hikayesi! ⚫⚪🇮🇹👑

• Bu arada Allegri defolup gider umarım.

• juve 120 yaşında benim ona sevgim de 20.yasında 1997 de basladı hikayemiz hey gidi yıllar hey panini çıkartması hey

• quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Bu arada Allegri defolup gider umarım.

3 yılda 2 kez şl finali oynatmış bir hoca bazen kabız etse de başarısı saygıyı hakediyor

• quote:

quote:

3 yılda 2 kez şl finali oynatmış bir hoca bazen kabız etse de başarısı saygıyı hakediyor

Oynattığı finallerde rezil rüsvay olması da cabası. Tarihin en kötü Milan'ına ve Lazio'ya kupa vermesini unutmadık. Real Madrid'e final maçında böcek gibi ezilmesini unutmadık gerçi o maçta klasik Real balı devreye girmişti.

• Conte gelir dedim'de yok olmaz.Conte'de balon bence Simeone ya Chelsea'ye ya Juventyus'a yada Milan'a gelmeli.
  • quote:

quote:

quote:

Oynattığı finallerde rezil rüsvay olması da cabası. Tarihin en kötü Milan'ına ve Lazio'ya kupa vermesini unutmadık. Real Madrid'e final maçında böcek gibi ezilmesini unutmadık gerçi o maçta klasik Real balı devreye girmişti.

Conte'nin gruptan cıkamama facaiasını unuttun mu peki veya 3 yıl boyunca ŞL'De bir kez bile yarı final oynatamamasını ki o zaman ki kadrolarımız bence daha iyiydi.

Son 3 yılda dünyanın en iyi 2 takımından biri olduğumuz için finale çıkmadı ki bu takım o halde finaldeki başarısızlıklar aslında gerçekte süpriz olan başarılı sonuçlardı.Juventus şuan da da avrupa nın en iyi 3 takımından biri değil ama ilk 5'te o yüzden ŞL finallerinde netice nolursa olsun oraya cıkartan hocaya başarısız denmek doğru değil bana göre.İtalya kupalarına değinmiyorum bile koftiden kupalar onlar..

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.