Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mebasta

Geçen sezon boğaz patlatıyordum "İyi bir takımız ama insanlar anlamsız yere çok abartıyor bizi. Real finalde mahvedecek bizi" diye ve gerçekten de Real maçında balonumuz patlamıştı. Şimdi de patlıyor. Serie a'da şampiyon oluruz anca.

Ligde şampiyon olabileceğimize inanmıyorum.
  • Cok kotuydu Juve bu kadar tahmin etmemistim adam akıllı bi atak yok ilk 10 dk dısında.

Ulen bu takım kac mac gol yememisti ne bicim savunma yapıyordu hayır Barcada bir sey yok zaten klasik topunu oynadı iste Messinin cabalarıyla 3 oldu.

Sonuc:Juve cok kotuydu cokta takılmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-0 ağır oldu biraz ama evimizde ona benzer bir skorla yeneriz Barça'yı.

• De Sciglio, Barzagli dede, Benatia, Bentancur, Sturaro Juvenin ilk11 topcusu olamaz.

Howedes Rugani, Chiellini gelirse, Juve cok daha iyi olur.

Caldara gibi topcusu var Juvenin, sahane defans. Kiralik Atlantada.
  • Ekstra sağ bek transfer etmedin bari Lichtsteiner'i kadroya kaydet? Kötü kadro tercihi, başka bir şey demeye gerek yok bence. Barzagli, Benatia, Chiellini, Höwedes, Rugani beşlisinden birisinin yerine Lichtsteiner'i alsaydı kadroya. Sturaro yetersiz adam, Bentancur'un daha çok yol alması gerek.

Ben yine de Serie A'yı Juventus alır diye düşünüyorum, UCL'de en fazla çeyrek final tahminim.
  • 2takımda zaten grubun favorisi muhtemelen çıkarlar.Juve zaten turnuva takımı 2li maçları daha iyi oynuyor.Gruplarda Juve o kadar iyi sonuç almıyor zaten grup liderliği pekte önemli değil.

Barcelona 3 gol attı Juve sıfır çekti ama Barça kış arası önemli takviye yapmassa gene çeyrekten ötesi zor.Juveda ise baya sıkıntı var gibi gene ama ilerde düzelir sanki
  • Bu hafta deplasmanda ligin yeni ekibi Sassuolo ile oynayacağız. Maç yarın 13:30'da

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

#ForzaJuve! ⚫⚪💪

• Dybala Show!
    Dersliklere salinmali goller atti Sassuolo macinda. 250+ mln fiyati var su an icin. Helal olsun!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • D Y B A L A N D I N I Z .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Dybala Show!
    Dersliklere salinmali goller atti Sassuolo macinda. 250+ mln fiyati var su an icin. Helal olsun!

sassulo, chievo gibi takimlara istatistik kasarak mi 250 milyon fiyati oldu? Gecen sene Barca macinda sansa 2 gol atti, bombos biraktilar. ondan sonra buyuk maclarda ortalarda yok.

Neymarin 222 ettigi yerde, Dybala en fazla 150 eder. aslinda o kadar da etmez.

Surasi da var. Dembelenin 150, Coutinhonun 150 ettigi yerde, Neymar 1 milyar, Dybala 500 de eder.
  • Paulo bizim elmasımız. Lakabı "La Joya" Ispanyolca'da "elmas" demektir.

Ben, Messi'nin laboratuvar'a sokulup, yeteneklerinin bir kısmının alınmış hali olarak görüyorum onu. Asla ve asla ayrılmayacak kulüp ve taraftar kendisini çok seviyor, o da burada mutlu. Şu anki Barça'ya gidecek kadar keriz değil afedersiniz. Anca Real Madrid onun aklını çelebilir ama o gitmeyi ister mi bilmiyorum. Bence istemez.

Bugün hattrick yapmış. Serie A da. Bu sezon 4 maç, 8 gol. Önceki sezonlarda istatistikleri çok iyi sayılmazdı ama artık bundan sonra en azından 0.8 gol ortalamasıyla oynamasını bekliyorum.

10 Maç, 8 gol

20 maç, 16 gol

40 maç, 32 gol gibi gibi...

• dybalanin ilk gol fena. hali sahada falan denerdim de top hayatta oraya gitmezdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seninle ayni fikirde degilim. Dybala su an dünyanin top 3-de yer alan bir topcu! Diger ikili Younusse Sankhare ve Moussa Konate! Umarim bu oyuncularin varligindan haberdarsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Seninle ayni fikirde degilim. Dybala su an dünyanin top 3-de yer alan bir topcu! Diger ikili Younusse Sankhare ve Moussa Konate! Umarim bu oyuncularin varligindan haberdarsin...

Olmaz mı? Eminim haberdardır.
  • Kardeşim genele vurduğumuzda bu forumda Barcelona taraftarları her takımın sayfasına gidip yok Coutinho bizim olacak, yok keşke Dybala'yı alsaydık, yok Dembele yakında bizde onu kendi sayfanda konuşacaksın niye sen Liverpool sayfasına girip Liverpool'u ezmeye çalışıyorsun veya Juventus'u ? Benim kimseden nefret ettiğim yok ama genele vurduğumuzda durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

dybalanin ilk gol fena. hali sahada falan denerdim de top hayatta oraya gitmezdi.

işte gitmediğinden sen forumdasın o juve de hocam
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    şuan aktif futbolcular içinde de topa gelişine öyle vuracak adam azdır. ayrıca alex çok gol atardı öyle. hemde ters ayağıyla.
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    alex deme dün guliano'yu izledikten sonra hem de :(
  • Juvenin hatasi, takimi tasiyan topcular yaslandi. kac tane yildiz topcuyu sattilar,yerlerine Sandro, Higuain haricinde daha iyisini almadilar. Ondan Juve zayifladi.
  • bişey oldugu yok juventus'a yahu 1 maçla yine başlanmış asıp kesmeye öldürmeye :) . 2 tane stoper i eksik olunca savunma çöktü hepsi bu. Chiellini,höwedes ve sağ bek lich. olsaydı başka olurdu savunmanın durumu.
  • 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.