Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Schick baya iyi transfer. 25 milyon euro da komik bir para. Aşırı uygun bir fiyat. 2-3 yıla 80-90 olur etiketi. Hayırlı olsun.

Yalniz samdoria'ya helal olsun daha gecen sene 4 milyona aldilar sunu. Skriniar ve linnety var daha. Onlardan once torreira'yi 2 milyona kapattilar. Transferde sov yapiyolar resmen. 20'ye alip 40'a satmak da basaridir ama 1 milyonluk skriniar'i 10 milyon, 4 milyonluk shick'i 25 milyon yapmak daha buyuk meziyet.

yeni zaza olur zaza v2 ve postalarlar her oyuncu her takımda iş görmez

Ben juventus cephesinden degerlendirmedim ki zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alves cok yasli da, Sandro Juve icin buyuk kayip olur. Piyasada 1.sinif beklerden birini gonderiyorsun. Mendy M.Citye gidio. Ondan baska da alinabilecek o seviyede bek yok.

Bakayako tam Juvenin aradigi topcuydu, Mautidi ve N'zonziden birini alacakmis Juve. Bakayoko varken Juve kacirmayacakti. N'zonzi 29 birde.

Juvenin olusu İtalyan ligini kimseye bırakmaz da Sampiyonlar Ligi hedefi icin, 1.sinif topcu transferleri lazim abi. N'zonzi, D.Costa olmaz. Bernardeschi olur, A.Sandroyu da tut. Daha iyi bir on libero al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Herkese saglikli iyi bayramlar

Renato Sanchez transferi simdilik iptal oldu.

Hocam, senin yorumlarini cok begenirim. Bu cocuk hakkinde ne dusunuyorsun merak ettim. Goruslerini yazarsan beni mutlu edersin. Tesekkurler.

Bende kendi gorusumu yaziyim. Top saklamasi, dikine gidebilmesi, rahat calim atmasi iyi meziyetler. Tarzini Modrice benzetiyorum, ondan daha kuvvetli. lakin cocukta is yok. 2 metre oteden savunma yapio, sahada yuruyor. U21de izliyorum, 2dakkada 1, sacini duzeltio. Bu cocuktan bence ust düzey topcu olmaz. yeni Balotelli olur en fazla.

İyi bayramlar.
  • quote:

quote:

quote:

Schick baya iyi transfer. 25 milyon euro da komik bir para. Aşırı uygun bir fiyat. 2-3 yıla 80-90 olur etiketi. Hayırlı olsun.

Yalniz samdoria'ya helal olsun daha gecen sene 4 milyona aldilar sunu. Skriniar ve linnety var daha. Onlardan once torreira'yi 2 milyona kapattilar. Transferde sov yapiyolar resmen. 20'ye alip 40'a satmak da basaridir ama 1 milyonluk skriniar'i 10 milyon, 4 milyonluk shick'i 25 milyon yapmak daha buyuk meziyet.

Merak ettim kaç maçını izledin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merak ettim kaç maçını izledin ?

çok bu oyuncular orta sınıf takımlara çağ atlatır büyük takımlarda arka planda kalır göreceksiniz

• quote:

quote:

quote:

Bu çocuğun kaç maçını canlı izledin? Attığı gollerin kaç tanesini gördün? Sırf yorum olsun diye yorum yapma Allah'ını seversen.

• Lemina ile Watford ve Udinese'nin ilgilendiği söyleniyor.

Konuşulan rakam ise 15 milyon euro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

quote:

quote:

Bu çocuğun kaç maçını canlı izledin? Attığı gollerin kaç tanesini gördün? Sırf yorum olsun diye yorum yapma Allah'ını seversen.

niye kötü olduk böyle hayırdır

• quote:

Orijinalden alıntı: 1993Kaan1993

quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Herkese saglikli iyi bayramlar

Renato Sanchez transferi simdilik iptal oldu.

Hocam, senin yorumlarini cok begenirim. Bu cocuk hakkinde ne dusunuyorsun merak ettim. Goruslerini yazarsan beni mutlu edersin. Tesekkurler.

Bende kendi gorusumu yaziyim. Top saklamasi, dikine gidebilmesi, rahat calim atmasi iyi meziyetler. Tarzini Modrice benzetiyorum, ondan daha kuvvetli. lakin cocukta is yok. 2 metre oteden savunma yapio, sahada yuruyor. U21de izliyorum, 2dakkada 1, sacini duzeltio. Bu cocuktan bence ust düzey topcu olmaz. yeni Balotelli olur en fazla.

İyi bayramlar.

Selamlar kardeşim, Renato için çok bariz bir görüşüm yok fakat dikine oynayan box-to-box ortasaha, bire birde kısmen savunma yapsada alan savunmasında başıboş geziyor. Ofansif gücü de bitiriciliğini Pogbaya benzetirim, pas yetenekleri de gelişiyor. Juvenin almasi iyi olurdu tabi, high rated, 2 sene sonra Manu alırdı :) Juvede iş yaparmı dersen maddi olarak evet takım olarak az.

• Deplasman formamız gayet güzel bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juventus have made a 20 million offer for ceballos to betis
    Radio Sevilla

Munih baskani aciklamis, sanchese 1 yil daha sans vereceklermis. Juve yerine Ceballosu alacakmis. Yakisir juveye. Real, Jamesi satip, yerine onu alma pesinde.James yetersiz onlarin seviyesi icin, yerine Cebalossu alip yetistirecekler.

Juve insallah gidipte danilo, de sciglio gibileri almaz. Milan dahi gidip Contiyi aliyor. Koskoca Juventusa Danilo, De Sciglio yakisir mi? En fazla yedek olur onlardan. Mautidi, Juveye sahane gider. saga Bernardechi sola Douglas. sag beke Cancelo.

Buffon
    Cancelo Bonucci Chiellini Sandro
    Mautidi Pjanic
    Bernardechi Dybala Douglas costa
    Higuain.

Juvenin min. boyle kadro kurmasi lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Sol bek yok bence suan onun duzeyinde

Marcelo F.Luis Alaba Alba.

Tabi dördünü de almak imkansız şuan.

Ama Marcos Alonso yada Kurzawa alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Sol bek yok bence suan onun duzeyinde

Marcelo F.Luis Alaba Alba.

Tabi dördünü de almak imkansız şuan.

Ama Marcos Alonso yada Kurzawa alınabilir.

Marcelo F.Luis Alaba dediğiniz gibi imkansızlar suan o yuzden saymadım. Kurzawayı çok beğeniyorum onu unutmuşum mesela ama PSG bırakırmı verattiyi alamıyoruz daha
  • layvin kurzawayı monacodan beridir takip ederim iyi bir bek ama psg verir mi muamma
  • Bernardeschi de bu hafta biter, Fiorentina'nın teklifini reddetmiş. Costa ile birlikte bu hafta sonuçlanır. Nzonzi'ye alternatif Matuidi daha ön plana çıktı.
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    Schick - Bernardeschi inanılmaz katkı verir ilerleyen yıllarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernardeschi nin italyan olması iyi takımda tutabilme ihtimalimiz yüksek ilerliyen yıllarda da
  • Pjaca dan ne haber? Sezona yetişir mi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Pjaca dan ne haber? Sezona yetişir mi ki

Antremanlara başlamış yakşalık 10 gün filan olmuştur, 3 aydan eski haline gelir
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    Del piero nun kopan bağlar sonrasına dönmesin de aman.
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.