Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle Barzagli gelecek sezon sadece rotasyon oyuncusu olabilir hatta o bile şüpheli.

Chiellinin de yaşı ilerledi olası sakatlıklar da pili bitebilir.

Benatia - Rugani nin de cok güven verdiğini düşünmüyorum stoperler bizi bu noktalara getirdi yerlerini bunlara yakın oyuncularla dolduramassak eyvah ki ne eyvah..
  • Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

fena para kaldırıyoruz bu sene..
  • Mario Mandzukic neden ilk 11 de çıkıyor hala anlamış değilim, dünkü oyunda yoktu önceki maçlarıda az cok takip ettim fark yaratan birşey yapmadı.Finalede ilk 11 de çıkarsa biletini keserler juvenin
  • Dünyada en çok örnek alınması gereken takımdır Juve.. Adamları küme düşürdüler hiç bi oyuncusu satmadı ve şampiyon olup ligdede arka arkaya şampiyonluklar yaşadı ve finale geldiler 2 şl'de.. Yani daha efsanevi bi geri dönüş varmıdır bilmiyorum.
  • Veratti söylemleri artıyor, Barça da istiyor. Dediğimiz gibi Chiellini - Barzagli - Bonucci - Buffon efsanesini son bir iki yılı, entegrasyonun çoktan başlaması gerekiyordu.
  • Juventus küme düştüğünde zorunluluktan oyuncu satmıştır, bunlardan Zambrotta ve Cannavaro zorla gönderildi, özellikle Zambrotta zorla gönderildi, diğer oyuncular kendileri istediler ayrılmayı.
    Del Piero, Nedved, Buffon, Camoranesi ve Marchisio büyük sorumluluk almışlardı.

Zlatan Ibrahimovic 24,80 Mill. €
    Émerson Émerson 16,00 Mill. €
    Gianluca Zambrotta 14,00 Mill. €
    Patrick Vieira 9,50 Mill. €
    Adrian Mutu 8,00 Mill. €
    Fabio Cannavaro 7,00 Mill. €
    Lilian Thuram 5,00 Mill. €
  • Orta saha ve forvete oyuncu bulunur da defans ve kaleyi nasıl yapacaklar merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukvenom

monaco iyi bir rakip ama ilk maçtan fişleri çekmek lazım 2-0 alak maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

quote:

Orijinalden alıntı: ufukvenom

monaco iyi bir rakip ama ilk maçtan fişleri çekmek lazım 2-0 alak maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Juventus hem şampiyonlar ligi hemde süper kupayı alır double double yapar bitiriri buffonda zirvede tamamlar artık dünya kupasıyla veda eder son olarak seneye

İtalya mt'nin dünya kupası alma şansı yok yakın gelecekte.

kastettiğim o değil buffon dünya kupasını kaldırdı zaten bir tek şampiyonlar ligi var çok almak isteyip alamadığı onuda alıp dünya kupasına son kez katılıp veda edecek artık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

quote:

Juventus hem şampiyonlar ligi hemde süper kupayı alır double double yapar bitiriri buffonda zirvede tamamlar artık dünya kupasıyla veda eder son olarak seneye

İtalya mt'nin dünya kupası alma şansı yok yakın gelecekte.

kastettiğim o değil buffon dünya kupasını kaldırdı zaten bir tek şampiyonlar ligi var çok almak isteyip alamadığı onuda alıp dünya kupasına son kez katılıp veda edecek artık.

he o ayrı.

• Verratti'yi alabiliriz aslında cidden. Verratti zaten Juve hayranıymış diye duydum çocukluğundan beri, şimdi sağlam gelirde elde ettik iş yapmayan bi iki oyuncuyuda gönderip alırız Verratti'yi kendiside gelmek istiyorsa.

• .

(
    )

• Buffon: "Bu seviyede oynamayı hak ettiğimi göstermeliyim. Kariyerimi öyle bir zamanda noktalamak istiyorum ki, insanlar bıraktığıma üzülsün"

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    cok iyi
  • Juventus... Vallahi en büyük saygı duyduğum takımlar arasında. Umarım şampiyonlar ligini alır. Şu an İtalya'da şampiyon oldu mu ?
  • Jellal Fernandes kullanıcısına yanıt
    1-2 haftaya oluruz. Takip etmiyoruz artık İtalya'yı. Twitter'dan falan şampiyonluk kutlaması görüntüsü düşünce anlıyorum ben matematiksel olarak garantilendiğini.

• Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

• Juventus şampiyonlar liginde son 6 maçtır gol yemiyormuş. Helal olsun gerçekten. Kupayı alırlar büyük ihtimalle.

• Karikatürler çok iyi, tam da olan bu :) Port Hercules :)

Bu arada Atacante'nin paylaştığı karikatürü arıyordum buldum, en çok beğendiğim oldu :)

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 4 Mayıs 2017; 23:57:59 >
  • 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.