Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be. Her taraftar konusunda saçma sapan konuşan biri olur. Başta Real ve Barça konularında görürdük bunları. Senelerdir bekliyorum Juve konusunda da çıkacak mı diye, kısmet bu zamanaymış.
  • barçaya karşıda 4-2-3-1 oynasak etkili olur mu?
  • Alegri......................

Dybala'nın sakatlığı umarım ciddi değildir
  • ufukvenom kullanıcısına yanıt
    Ciddi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barca forumundaki en olumsuz uyenin mesaji 80-20 demis o da.

quote:

Originally Posted by BBZ8800 View Post
    I don't have fears, it is 80:20 for us.

Juve may be strong in general, but their strengths won't work against us.

They are not too attacking team, they won't have more possession than us.
    They can only defend well.

I would be more scared of Bayern, Real and Atletico.
    I would be even more scared of Monaco and Borussia against us (than against Juventus). Those guys are crazy attacking teams.
    They can win and lose 4:0 or 0:4 against anyone.
    On their night, Borussia or Monaco could score 2-3-4 goals against us (if we are in horrible form).

With Juve, even if you are in horrible form, it will end 1:0 or 2:0 at max.

Anyway, we are going through.

quote:

I feel alot more comfortable playing 3 at the back against a team like Juventus than one like Dortmund whom would burn us with their pace on the counter. Their team is nothing special, they're just lucky the Milan teams are going through a rough patch. Then again this team isn't all that great either and are capable of losing to any team on a given night.

Juvede bi sey yok, basarisi tamamen Milano takimlarindan cacik olmamasıyla alakali demis bucur dybala disinda barcaya korku salacak kim var abi?? adam hakli

Sampiyonlar Ligi oranlari, aynen kopyalıyorum.

quote:

Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu oranları; 3.10 Barcelona 3.40 Bayern Münih 5.00 Real Madrid 5.00 Atletico 7.00 Dortmund 8.00 Juventus

Juventusu cok abartionuz. Barca cok rahat eler. atletico barcayi elemezse, belalisi, reale yatiolar, barcasya kaplan kesiliolar. barca-real finali goruruz. real hakem, bal ve ramosla acik favori.her mac favoridir real kimle oynasa bu balla. benim oranlarim, real 1.05 barca 1.50 a.madrid 2.40 munih 4 Monaco 4 juve 5 Dortmund 6.Monaco final oynar, juve ve Dortmund oynayamaz.

Luchonun yeni taktigi bi harika. bi taraftan rafael, ortadan rakitic ve iniesta yardirio, soldan neymar, ortadan messi. psgye karsi hakemle emeryle 6 atti, messi cok kotuydu. messi sahne alirsa, juveye 5-6 tane sallar barca. demedi demeyin.

• juve barça ile eşleşti diye cl şampiyonluk oranı yukseldi yoksa real'e yakındı baya.

Juve turlarsa direk 2.favori oluyor Real turlursa Juve 1. favori bile olabilir.
  • Juve son 16 dayken bile

Barca-Bayern ve Realden sonra 4.favoriydi

Juventus, Atletico PSG ve City'nin hep önündeydi ve şuandada daha iyi durumda onlardan

Espn'ye göre Juventus, Real'inde önündeydi. Hatta espn'e göre her ne kadar insanların büyük çoğunluğu barça turlar diyerek oy kullanmış olsada tecrübeli yorumcu Juventus'un turlayacağını söyledi.

Juventus cl de sadece 2 gol yemiş. Avrupanın en iyi defans hattına sahip şuanda chiellini-bonucci-barzagli-benatia-rugani-sandro-alves-lichteiner

Barcelona Juveye fazla gol atamaz çünkü gol atması en zor takımla eşleşti. Ayrıce Juvede Higuain Dybala Cuadrado gibi gole ulaşabilcek isimler var Barçanın zayıf defansına karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smell02 -- 20 Mart 2017; 21:33:57 >
  • Bence de çok abartıyorsunuz bu takımı, başka konularda bu sene Juventus alır kupayı diyenleri falan görünce şaşırıyorum. Final bile büyük başarıydı.
  • aynen abartmaya gerek yok bu takım avrupa nın en iyi 5 takımından biri Evet ama en iyi 3 takımından biri değil orası net..ha 4 ha 5.
  • Bu transfer politikasiyla 5-7 yılımız daha var finalelde iddialı olabilmek için, tabi en iyi takım standartlarında, Barçayı veya Bayern'i yenmek değil hedef.
  • Bence açıkçası takımınızı biraz fazla küçük görüyorsunuz beyler.

Real-Barça-Bayern 3lüsü diye birkaç senedir sayıyoruz tabii de bunların hiçbiri 3-5 sene önceki güçlerinde değiller. Onlar geriledi. Siz ilerliyorsunuz. Oynanan oyun biraz İtalyanlığın etkisiyle kağıt üzerinde onlar kadar da dominant görünmeyebilir. Ama şu anda Juventus'un Bayern haricinde karşısında zorlanacağı takım yok. Zorlanacağı takım yok derken Real'i, Barça'yı tokatlarsınız anlamında demiyorum da bu takımlardan daha küçük değilsiniz, daha kötü oynamıyorsunuz. Dişe diş eşleşmeler olur.

2015'te Real'i elediniz. Barça bundan daha iyiyken finali son anlarda kaybettiniz. Maçın büyük kısmında istediğini yapan takım sizdiniz.
    Geçen sene Vidal-Pirlo gittikten sonra bile Pep dönemindeki en iyi Bayern'le kafa kafaya geldiniz. Allegri 2. maçta Morata'yı çıkarma hatasını yapmasa yolunuza devam edecektiniz.

Prestij olarak 2000lerin başındaki şaşalı dönemi yeniden yaşamanız mümkün değil çünkü genel olarak İtalyan futbolunun kalkınması lazım. Sizlik bir mevzu değil o bence.

Şu an Avrupa'daki güç dengesi şahsi görüşümce şöyle;
    1. Bayern
    2. Juve-Real-Barça
    5. Atletico

• Tombiş dayı olmuş bildiğin

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Bu adam bi kilo alıyor bir veriyor gol makinesi ama bu aralar durgun. Ve kilosuna yine dikkat etmeli ilk geldiğindede alay konusu olmuştu sonra bir ara düzeldi şimdi yine aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Bu adam bi kilo alıyor bir veriyor gol makinesi ama bu aralar durgun. Ve kilosuna yine dikkat etmeli ilk geldiğindede alay konusu olmuştu sonra bir ara düzeldi şimdi yine aynı

Aktif antrenman temposunda kilo almayi nasi becermis onu anlamadim ben , yazin yine kilolu gelmesi cok anormal degildi

• Ekmeksiz yemek zorunda
  • Higuain'e şişmam şişman dediniz bak ne oldu şimdi?
  • Dombili Gonzalo iki tane sallamış eski takımına ilk golu çok tuhaf kaleci hatasımı yetenekli sutmu anlam veremedim.

Bizim yediğimiz 2. Gol Neto nun buyuk hatası var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Dombili Gonzalo iki tane sallamış eski takımına ilk golu çok tuhaf kaleci hatasımı yetenekli sutmu anlam veremedim.

Bizim yediğimiz 2. Gol Neto nun buyuk hatası var .

Higuainin ilk golünde topu ilk anda göremiyor kaleci hamleyi yaparken geç kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımda formunu koruyan ve hızla yükselten Mandzukic'in azmine hayranım. Umarım terslik olmaz ve barça'yı zorlanmadan geçeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furk8

Takımda formunu koruyan ve hızla yükselten Mandzukic'in azmine hayranım. Umarım terslik olmaz ve barça'yı zorlanmadan geçeriz.

sanmıyorum bende italyada juve taraftarıyım takım seçimlerimde de var barcelona görülebilir ama şu bir gerçek ki büyük (kritik) maçlarda juventus bu dönem güven vermiyor bunu inter milan yenilgisinde gördük juveun artık eskisi gibi ligde tam ağırlığı yok hatta romaya da kaybedebiliriz deplasmanda bu bir gerçek napoliye bile oyun bazında üstünlük sergileyemiyoruz skor avantajı yakalayabiliriz ama oyun çok kötü buna esasla barcelonayı içerde yenebiliriz ama nou campta mahvoluruz

• 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.