Şimdi Ara

Justice League (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Justice League
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    oyuncu belli olsa idi imdb de resmi cast ler yazardı. bu çağda koskoca sette birini gizlemek ne yazıkki mümkün değil zaten illaki bir oyuncu söylentisi çıkardı. bildiğim kadarı ile bir cast yok. olsa duyulurdu söylentiler.
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam bir ara IMDB'de Flash dizisinde Joe West'i, Zoom yapmışlardı.

İsteseler çok iyi gizlerler.

Spoiler vermeden söyleyeyim: Split filmi buna örnektir.
  • Oyuncu çok rahat gizlenir. Çok örnek var buna yani. Ama ben Green Lantern'ı oynayacak oyuncunun Jake Gyllenhaal olacağını düşünüyorum nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

(
    )

• nemoberk N kullanıcısına yanıt
    Cast konusunda IMDb güvenilebilecek bir kaynak değil. Birçok kişi IMDb'de kafasına göre bilgi girebiliyor. Ayrıca koca şirket için oyuncu gizlemek sorun değil eğer gizlemek istiyorlarsa gizlerler.

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Yok aga setten mutlaka sızardı. He eğer after credits sahnesi falan olursa o zaman az kişiyle çekilir ama filmde önemli bir süre alıcak kişiyi saklamak imkansız. Dedikodu olarak bile çıkardı en azından.
  • Bir sonraki fragmanda alfred in en sondaki lafını kime dediği belli olur mu yoksa filme mi bırakırlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Bir sonraki fragmanda alfred in en sondaki lafını kime dediği belli olur mu yoksa filme mi bırakırlar.

final trailer da gösterirler herhalde. final trailer ne zaman.
  • Çekilen sahnelerde takma bıyık kullanması imkansızmış.

• Gimli Bronzebeard kullanıcısına yanıt
    çok iyi olmuş bu böyle diyaloglar filme tat katar işte. Cıvık değil son derece badass
  • Sondaki kesin Supo,yoksa Hope muhabbetini bastıra bastıra söylemezdi.
  • Alfred'in konuştuğu kişinin Supo'dan başkası olmasına pek ihtimal vermiyorum açıkçası. Hal'ın bu filmde gözükmesini ve tüm olayların içinde olmasını isterim ama Supo part 1'in çileği, Hal ve Shazam de part 2'nin çilekleri olacak sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 26 Temmuz 2017; 23:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Gelen Green Lantern olabilir.

Alfred'in gözlüklerdeki yansımaya bakın.

Supergirl yada Martian Manhunter'da olabilir. Supes'un böyle sönük bir sahneyle geleceğini sanmıyorum. Man of Steel'de annesini Zod'dan kurtardığı gibi epic bir şey olacaktır müzikle falan.

Justice League

Arkadaki bir alettir o. Yüzük parıldaması olmadına imkan vermiyorum. Beyaz ışık bile yeşil gözükebilir gözlük camında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 27 Temmuz 2017; 0:02:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Justice League : War animasyonunda Hal Jordan Dünyaya olağandışı uzaylı aktivitelerini kontrol etmek için geliyordu. Parademonların peşindeydi. Belki de Steppenwolf gelince gelecek?

Ayrıca Batman'in o Lex'in ilk filmde yakalandığı Kripton gemisinde bayağı bir süre geçirdiğini düşünüyorum. Orada bayağı bir şey öğrenmiştir Supergirl, Lanternler falan.
  • Şu hologram Supergirl olamaz aga ya. GORA mı bu adam hologramla fantezi yapacak?
  • Steppenwolf uzaylıdan nasıl insana dönüş yaptı bilen var mı? Gerçi çizgi romanda da JL'de ki gibiymiş de BvS'de bildiğin yaratık gibi duruyordu. Ben o halini daha çok sevmiştim mesela.

Justice LeagueJustice League

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Steppenwolf uzaylıdan nasıl insana dönüş yaptı bilen var mı? Gerçi çizgi romanda da JL'de ki gibiymiş de BvS'de bildiğin yaratık gibi duruyordu. Ben o halini daha çok sevmiştim mesela.

Ilk filmdeki sadece bir ilizyondu, yansimaydi diyebiliriz. Kendisi degildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Steppenwolf uzaylıdan nasıl insana dönüş yaptı bilen var mı? Gerçi çizgi romanda da JL'de ki gibiymiş de BvS'de bildiğin yaratık gibi duruyordu. Ben o halini daha çok sevmiştim mesela.

İlk filmdeki görüntüsü bir çeşit iletişim cihazından çıkan projeksiyonu.

• .

(
    )

Zack ikinci bir warehouse sahnesi hazırlamış

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.