Şimdi Ara

Justice League (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Imdb puani en fazla 6,9 at fava bekle

nerden biliyon marvelcı
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Boş konuşmaya ne kadar meraklısınız.

Yandaş mefya gibi lafımı cımbızlayıp yazdığı şeye bak

Kardeşim, biraz mantık. Madem kızın öldü ve devam ettin. Sonuna kadar gelmişsin, birkaç ek sahne için niye bunca ay başardığın işi birden hiç ediyorsun.

Dramatize etmeyi ne kadar seviyoruz her şeyi.

Sanki adamın ölen kızına, acısına laf ettik.

Okumayı öğrenmen, anladığın anlamına gelmiyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Zack bıraksın bu dc evrenini başka projelere yönelsin demek ki kimsenin dc ile sorunu yok Patty Jankins ww ile gayet başarılı bir sonuç aldı işte Zackten Dceu ya hayır yok

+ Sonsuz.
  • Ya Tom la kaç kere tartışmışımdır ama adam gayet mantıklı yazmış WB gibi şirketler tamamen maksimum fayda odaklı çalışır

Bence gayet mantıklı bir teori bu adamlar asla duygusal düşünmez filmi yeterli bulmamışlardır bu intihar olayını basına servis edip Zack i de projeden kibarca uzaklaştırmışlardır

3 aylık sahne çekimi bu teoriyi güçlendiriyor

WB, Disney gibi maksimum kâr odaklı firmalar varken duygusal düşünmeyi bi kenara bırakın bu adamlar para ve kitleleri kendine bağlamaktan başka bişeyi önemsemez.

• Zack SYNDER

• Başında verilmemeliydi Film Zack'e zaten hatanın neresinden dönersen dön kardır.
  • Tutarsızlık olan bir nokta var. Duygusal değilsen en başında kovacağını kovarsın. Dertleri göndermekse bahane bulmaya çalışıcaklarını zannetmiyorum. Bu adama en büyük filmlerini emanet ediyorlar. 20 rotten alıyor. Üstüne tekrar en büyük filmlerini emanet ediyorlar.

Adamın kızı intihar etmiş bu kadar dayanabilmiş. Daha bunun üstüne konuşmaya ne gerek var cidden anlamıyorum.

Kızı intihar etmiş ya gerçekten algılayamıyor musunuz? İçi içini yemiştir acaba ilgilenemedim mi üstüne düşemedim ben mi sebep oldum diye. İnşallah hayatınızda bu seviyede bunu algılamanıza sebep olacak bir şey gelmez de sadece burda yaptığınız utanç verici şeyle yaşarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Başta niye kovsunlar Affleck ve Johns'u yanına vermişler zaten son bir şans filmi olarak değerlendirmişler.

Sonra kızının intihar haberini öğrenince WB gizlice, Zack'in projeyi ne kadar devam ettirebileceğini düşünmüştür alternatif yollar belirlemiştir, filmin ham haline bakıp yeterli bulmamışlardır ve Joss Whedon'u getirmişlerdir filmi 'kendilerince' yeterli seviyeye getirip tamamlamaması için ya da komple yetkiyi ona da bırakmış olabilirler neyse.

İşin özü şahsi olarak Zack'in filmlerdeki genel tarzını beğenmesemde burda kimse bu filmin son durumu yüzünden Zack'i falan suçlamıyor herkes Zack'in yaşadığı trajik ve üzücü olayın farkında burda yaptığımız yorum WB'nin yaptıkları hakkında teori, yoksa film kötü çıktı diye adamı suçlayacak değiliz zor bir duygusal dönemde projeye devam etmeye çalışmış ki başarısız olsa bile kimse neden başarısız oldun demez.

Demagoji yapma yani herkes olayın farkında böyle duygu sömürüsü ile milleti gazlamaya çalışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 18 Haziran 2017; 23:51:5 >

• Kimi gazliycam bilader. Gazlasam ne olacak. Yazdığınız şeyde az mantık olsun. Koskoca evren milyar dolarlar söz konusu ama he kanka buna son bi şans verelim iyi çocuk diyicekler.

Wb film değerlendirme kurumu felan da değil. Film değerlendirmeden anlasalar şuan şu durumda olmaz koskoca firmanın tek umudu Dc ve Hp olmazdı. Ayrıca Affleck BvS de de projedeydi. Filmde oynuyor olması yönetmenliğe karışması anlamına gelmiyor

Film kötü olursada tabiki suçlusu Zack Snyder dır ta ki Whedon yeni sahneler çekene kadar. İntihar olayı asıl çekimler bittikten sonra postp. kısmında oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 18 Haziran 2017; 23:59:36 >
  • Zack Babam yine eleştiri odağı olmuş demekki zamanında iyi film koymuş.

Justice League
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Tutarsızlık olan bir nokta var. Duygusal değilsen en başında kovacağını kovarsın. Dertleri göndermekse bahane bulmaya çalışıcaklarını zannetmiyorum. Bu adama en büyük filmlerini emanet ediyorlar. 20 rotten alıyor. Üstüne tekrar en büyük filmlerini emanet ediyorlar.

Adamın kızı intihar etmiş bu kadar dayanabilmiş. Daha bunun üstüne konuşmaya ne gerek var cidden anlamıyorum.

Kızı intihar etmiş ya gerçekten algılayamıyor musunuz? İçi içini yemiştir acaba ilgilenemedim mi üstüne düşemedim ben mi sebep oldum diye. İnşallah hayatınızda bu seviyede bunu algılamanıza sebep olacak bir şey gelmez de sadece burda yaptığınız utanç verici şeyle yaşarsınız.

Benim anlamadığım bir nokta var. Kızı intihar etmiş, içi içini yemiş ama kimsenin haberi yok. Bana inandırıcı gelmiyor. Hiç mi arkadaşı yok bu adamın n'oldu diye sormuyor? Uğraşmamış mı cenaze vs. ile? Böyle bir adamın kızı ölecek, üzüntüden kahrolacak, medyaya sızmayacak hiçbir şekilde. Kimse yaşamasın böyle acıyı da profesyonellikten çok gamsızlık var sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 19 Haziran 2017; 4:57:16 >

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Sızmaması bana da garip geliyor. İllaki birileriyle paylaşmıştır ama ihtimallerin bile haber yapıldığı medyadan böyle bir şey nasıl kaçmış bilmiyorum. Ailesi başka bir yerdemi yaşıyor kimse adreslerini mi bilmiyor sadece karısı ve kendi arasında bir sır mıydı hiç bir fikrim yok.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Zamanında tesadüfen Beren Saat ile aynı restaurantta yemek yemiştik, Fatmagül'ün Suçu Ne zamanları.

Birisi ile muhabbet ediyordu, sanırım aynı dizidenmiş (televizyon izlemiyorum). Bu sırada foto-muhabir geldi, birkaç fotoğraflarını çekti ve sonra yanlarına gitti (sanırım Beren Saat'in fotoğrafının çekilmesinden rahatsız olduğunu anlayınca). Konuşmaları duymadım ama hareketlerinden fotoğrafçının fotoğrafları gösterdiği, Beren Saat'in de kibarca yayınlanmasını istemediğini anlattığını anladım. Sonra da Beren Saat'in o restaurantta olduğuna dair haber bile okumadım.

Demem odur ki magazinciler çoğu haberde böyle ilk önce habere konu olan kişiyi haberdar ediyorlar zaten; bizim o sızdırma dediklerimizin de çoğu "sızdırma" değilse asparagas çıkıyor zaten. Büyük ihtimalle Zack Synder yakınlarına ve WB'ye rica etmiştir olayın basına düşmemesi için, WB de nüfuzunu kullanarak olayın basına yansımasını önlemiştir şimdiki gibi resmi bir duyuru olana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

19 temmuza dünya varya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Umarım Steppenwolf hiç gösterilmez yine, fragmanın sonunda da superman'i çok ufak bi görsek güzel olur.
    Hatta şöyle bi sahne güzel olur

Justice League

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Senin yüzüne n'olmuş
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    bence hiç göstermesinler süpermanı bir başladılar mı tv spot falan durmuyorlar sonra süpriz olsun filme
  • Steppenwolf mutlaka gösterilir fragmanlarda ama Superman'in gösterileceğini zannetmiyorum.
  • bende öyle düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.