Şimdi Ara

Justice League İç Savaş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Oyumu kimseye veremiyorum :D

En yakın Supes gibi geliyorsa Shazam'da gözü döndüğünde vede büyüsel güçleri varken Supes a sorun çıkartabilir.. Karar vermek çok zor
    MM i 1 er bidon benzin alarak önleyemezlerse MM siler süpürür dediğiniz gibi anti monitor zırhı olan superboy la dalga gecıyorsa yani anti monitor zirhli superboy benim bildigim kadariyla multi galaktik seviyede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Gerçekten kimseyi kastederek yazdığım bir metin değil. Tamamen konu başlıklarından yola çıkarak yazmıştım. Şimdi mesaj yazan üyeleri gördükçe fikrim değişiyor. O konuya ileride güncelleme yapacağım

• Anladım :D

@YarasaBO ben tam ne yaptığını bilmiyorum Superboy Prime a.. Tek duyduğum Anti monitor zırhlı Superboy prime a orda dur bakalım liseli dediği :D yani böyle ölümüne felan dövdüğü ne yaptı hiçbir fikrim yok :D

• quote:

Anladım :D

@YarasaBO ben tam ne yaptığını bilmiyorum Superboy Prime a.. Tek duyduğum Anti monitor zırhlı Superboy prime a orda dur bakalım liseli dediği :D yani böyle ölümüne felan dövdüğü ne yaptı hiçbir fikrim yok :D
    He dayak falan atmışsa gerçekten baya güçlüdür o zaman ama tabi olayı bilmek lazım

• Bencede bilmek lazım :D

Bide siz Thanos vs Avengers konusu açarmısınız Her iki tarafta bloodlusted olan ? Merak ettim. İnternetim bayağı bir yavaş ben yapamıyorum.. Hata veriyor

• quote:

Bencede bilmek lazım :D

Bide siz Thanos vs Avengers konusu açarmısınız Her iki tarafta bloodlusted olan ? Merak ettim. İnternetim bayağı bir yavaş ben yapamıyorum.. Hata veriyor
    Yarın açabilirim

• Sabaha internetim düzelir hemde daha çok aktif kişi olur.. Sabah açmak daha mantıklı aslında

Dayak atma durumu yok , sadece tüm JL ekibinin olduğu bir ortamda Superboy Prime i yavaşlatmayı başarıyor. Yanılmıyorsam 'Infinite Crisis' serisinde yaşanmış bir olaydı. Okuyalı çok uzun zaman oldu , yarim yamalak hatirliyorum .

• Hocam Shazam için yazı düzenlemeye mi gittiniz hiç konuşmuyorsunuz :D

• quote:

Sabaha internetim düzelir hemde daha çok aktif kişi olur.. Sabah açmak daha mantıklı aslında
    Aynen çok daha iyi olur

• Yarın Shazam ile ilgili başarılarını anlatan bir yazı yazacağım.

Siz de bildiğiniz karakterle ilgili bir yazı hazırlarsanız , konu akar gider

• O zaman öyle çok çok çok güçlü sayılmaz ama Superman'den biraz daha üstün olduğu belli.. Gerçi bloodlusted olsa belki Superboy prime ı o da yavaşlatırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: OnlyJ

Dayak atma durumu yok , sadece tüm JL ekibinin olduğu bir ortamda Superboy Prime i yavaşlatmayı başarıyor. Yanılmıyorsam 'Infinite Crisis' serisinde yaşanmış bir olaydı. Okuyalı çok uzun zaman oldu , yarim yamalak hatirliyorum .
    Superboy prime a bunu yapmıs işte
    Ve zırhıda var

Justice League İç Savaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 9 Ağustos 2018; 2:47:34 >

• sonuç çıktımı yoksa daha konuşuyormuyuz ?
  • Benim iyi bildiğim karakterleri hem eskiden yazmışlar hemde artık nerdeyse herkes biliyordur :D belki yazarın niye olmasın :)

Shazam'ın aslında ne kadar güçlü olduğunu bilmeyenler var onun için yazmanız güzel olur

Hocam şöyle diyeyim , 'Infinite Crisis' serisinde zaten Superboy Prime a tüm JL+ 30-40 kişilik seçkin yeşil fener timi dalıyor. Bu sırada herkes bir şamar vuruyor , MM de bir miktar hasar veriyor. Ama öyle abartılacak bir yani da yok . Zaten bu kadar adama rağmen zar zor yavaşlatıyorlar Superboy Prime i...

Malum Superboy Prime

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

sonuç çıktımı yoksa daha konuşuyormuyuz ?
    Burdan sonuç zor çıkar ben MM ya da Wally derim dokunulamaz olmak çok buyuk bir avantaj ayrıca MM in sayılamayacak bir suru çesitli gucleri de var

• anladım teşekkürler
  • Hala tam karar veremedik.. Shazamda tehdit.. MM için çözüm bulduk Ateş zayıf yönü hem yıldırımlar hem Supermanın heatvisionu mm i zayıf düşürebilir..

Peki Wally i Nasıl durduracaz ? Shazam supermanı büyülü güçleriyle alabilir. O sırada Wally gelip ikisinede tokat vurabilir.. Superman Wallynin bacağından tutup ikiye ayırabilir.. Shazam o sırada Supermanın ağzına vurabilir. Çok karmaşık işler yani

• Herkese iyi geceler beyler

Ben 10 reyiz hepsini sololar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.