Şimdi Ara

Justice League hakkında ilk yorumlar paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Justice League hakkında ilk yorumlar paylaşıldı
    DC Comics'in sevilen kahramanlarını bir araya getiren Justice League önümüzdeki hafta vizyona girecek. Bu yılın en heyecan verici filmleri arasında yer alan Justice League için meraklı bekleyiş sürerken, ABD'de bir grup sinema eleştirmeni filmi erkenden izleme şansı yakaladı. Detaylı incelemelerin paylaşılmasını engelleyen ambargo henüz kalkmamış olsa da sosyal medya ambargosunun kaldırılması ile birlikte eleştirmenler film hakkında ilk görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı.

Justice League hakkında paylaşılan ilk yorumlar, bazı kusurlarına rağmen gayet iyi ve eğlenceli bir filmin sinemaseverleri beklediğini gösteriyor. Senaryonun zayıflığı ve filmin kötü adamı Steppenwolf eleştirmenlerden eksi not alsa da oyuncuların performansı ve Justice League ekibinin beyaz perdedeki uyumu bu kusurların kapatılması için yeterli olmuş görünüyor.

Bireysel filmi ile sinemaseverlerin gönlünü kazanan Wonder Woman, Justice League'in de en beğenilen unsurlarından biri olurken, Flash (Ezra Miller) ve Aquaman (Jason Momoa) de eleştirmenlerin beğenisini kazanmış durumda. Ayrıca filmin Batman v Superman ve Suicide Squad'a göre daha renkli ve eğlenceli olması da Justice League hanesine artı olarak yazılmış.

Sonuç olarak Justice League, Wonder Woman'dan sonra DC sinematik evreninin eleştirmenler tarafından en beğenilen filmi oldu. Geoff Johns'un vadettiği gibi daha eğlenceli ve daha umut verici bir tona sahip Justice League ile DC sinematik evreninin geleceği için doğru yönde bir adım atıldığı da eleştirmenlerin hemfikir olduğu konulardan biri.

Justice League'in yönetmenliğini Batman v Superman'i de yöneten Zack Snyder üstleniyordu ancak Snyder asıl çekimlerin tamamlanmasının ardından yaşadığı ailevi sorunlar nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. Filmin ek çekimlerini ve post produksüyon aşamasını Avengers filmlerinin de yönetmeni olan Joss Whedon yönetti.

Başrollerini Ben Affleck, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, J.K. Simmons, Ciaran Hinds, Diane Lane, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Amber Heard ve Connie Nielsen'in üstlendiği Justice League, 17 Kasım'da vizyona girecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Justice League filminden yeni görüntüler

• sansürsüz gelirse izleriz.

• Beklemekten kök saldık teskere bile bundan çabuk geldi
  • Wonder woman filmini sevemeyen azınlıktanım heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 13 Kasım 2017; 20:6:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuk filmi, 10 lu yaşlardakilere iyi seyirler

• Hmm napalım beyler. Abi toplayalım 5-6 karakteri bir araya, konu zaten belli, bunların yolları kesişir klasik sahnelerle, sonra ortak bir düşmana karşı beraber savaşırlar. Biraz efekt, biraz birbirlerine espriler yapma, bir aşk, sonunda kötü adam yenilir, oldu bitti. Fırından sıcak çıktı, afiyet olsun :)

• wonder women ilk filminde o adam ile sevi... sahneden sonra benim için bitmiştir. seviyesini düşürdüler gözümde karakterin resmen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1BilimAdamı

Wonder woman filmini sevemeyen azınlıktanım heraldwie

Sonunu getiremeyenlerden biriyim bende aynı karakter BvS'de iyi oynuyor orada beğendim ama
    Birde hala çocuk filmi filan yazıyorlar ne yapalım yani kurtlar vadisine'mi gidelim recep ivedik'de olabilir
  • Bence beklenildiği gibi olmayacak. İnsanların beklentilerini karşılamayacak.
    Eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

wonder women ilk filminde o adam ile sevi... sahneden sonra benim için bitmiştir. seviyesini düşürdüler gözümde karakterin resmen :)

Kardeşim güncel hayatta da öyle değil mi? Çiçek gibi kadınların yanında mal oğlu mallar olmuyor mu? Örnek vermek isterdim ama başımıza iş almayalım durduk yere. Burada nispeten elemanın tipi karakteri vs daha düzgünü. Film kötüydü ayrı konu.

• quote:

wonder women ilk filminde o adam ile sevi... sahneden sonra benim için bitmiştir. seviyesini düşürdüler gözümde karakterin resmen :)

Wonder woman ı rahibe hayatı yaşayan bir kadın mı sanıyordun..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Wonder woman ı rahibe hayatı yaşayan bir kadın mı sanıyordun..

hocam konu o degilde bir süper kahramanın hatta ve hatta filimde tanrı diye gecen bir Süper kadının o adamın alt... yatm... beni haliyle üzdü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellat87 -- 13 Kasım 2017; 17:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Çoluk çocuk eğlendirir, 9 yaşında ki yeğenim amca illa beni götür diye tutturdu mecburen gidecez.Uyumayı düşünüyorum

Aynı yaşta amca yeğen olarak bir ilksiniz galiba.

Adam sulaleye unvan birakmamis nasil yapmissa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu filmde Superman var mı. Fragmanlara bakıyorum. Henry Cavill'i doğru dürüst göremiyorum. Superman fazla görünmüyorsa gitmeyeceğim. Seyredenler bilgi verebilir mi?
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    Spoiler butonunu seçemedim filmi izlemeyenler aşağıya bakmasınlar.

Filmin 1. devresinin sonuna doğru geliyor.
    Eğer superman fanı iseniz mutlaka gidin çünkü gerçek superman'i bu filmde görebilirsiniz.
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. O zaman gideceğim.
  • Thor un son filmi gibi ufak çocuklara yönelik değil, tamamen yetikinlere yönelik süper bir film olmuş. Sadece senaryo biraz sade ve sonraki film için hiç bir bilgi vermemesi çok basit olmuş.

Ayrıca ilk filmdeki senaryodan kat kat daha iyi.
  • Bir BATMAN zenvikim vardi. yahudi producer`lar dinsizligi yayicaz diye guzelim filmin icine ettiler. olabilecek en gercekci kahraman karakteri idi BATMAN.
  • justaprogrammer J kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalıyorsun, hem yahudi diyon hem dinsiz karar ver.

Ayrıca DCde ve star trek gibi dini konu almazlar asla, her dine saygılı sahneleri olabiliyor ama ASLA DİNİ konu almaz. ÇÜNKÜ din umurlarında değil, kim neye inanıyorsa inansın felsefeleri vardır, star trek bu konuda en iyisini yapıyor.

Sen ise çok saçma bir konuya girmişsin, sen başka evrene git orada belki süper kahramanlar yahudi falandır. Beyin bedava..
  • Benim filmde sevmediğim en kötü yanı şu; sırf gişe için marvel filmlerindeki gibi en ciddi sahnelerde espri yapmaları o kadar salakçaki, o sahnelerde insanların espri yapma veya gülme hisseleri olamaz. bu yönleri marvel filmlerini anımsattığı için çok kötü.

Halbuki tüm esprileri sohbet vs sahnelerin içine sıkıştırabilirlerdi, en gerilimli sahnede komedi olunca gerçekçiliği tamamen kaybettiriyor. Biraz daha zorlasalar thor un son filmi gibi olacakmış...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.