Şimdi Ara

Justice League (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BvS'den nefret eden bu filmi sevecek, BvS'yi de gönülden seven insanlar bu filmden nefret edecek. BvS neyse bu film tam tersi olacak çünkü. Ton olarak zaten belli, JL daha basit olacak. Ama eğer iki tarafı da memnun ederlerse iyi bir çıkış yapar film.
  • Kevin Smith'in sunduğu Talk Show'una katılan Geoff Johns, Green Lanterns ve Green Lantern Corps üyelerinin "Justice League 1 ve Justice League 2" Filmlerin parçası olacağını açıkladı.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Bunların da bir dediği diğerini tutmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    İlk dediklerinde Snyder baştaydı, şimdi Geoff Johns sinema evrenin başında
  • Nereden

Nereye
  • StillB0rN S kullanıcısına yanıt
    Daha filmin çekimleri bitmedi ?
    Ne alaka?
    bence senin uyku vaktin gelmiş
  • fanboylar mantıklı cevap veremeyince nasıl da saçmalıyor. Böyle süperkahraman atlayışı veya inişi olmaz.O yüzden koydum.
  • sahne gömmeleri başlamış ve ona paralel olarakta saçmalamalar..

Örnek süperkahraman inişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 14 Ağustos 2016; 11:47:32 >
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Hem sahne arkası hem de marvel Gayet normal yani.
  • mantık off

nereden

nereye

mantık on
  • Sahne arkası atmış
    Geoff Johns başarılı bir yazar ve en sevdiği karakter Green Lantern o yüzden WB ve Zack'e paşam bir dur demiş olabilir.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Zaten JL ile ilgili ilk bilgiler geldiğinde WB, Zack'in görüntü Geoff Johns'un ise senaryo üzerinde baskın olduğunu söylemişti. Bu saatten sonra Geoff Johns'un emirlerine uymak zorunda kalıyor Zack normal olarak.
  • Ben şu wbdaki hiyerarşiyi bir türlü anlayamadım. şimdi geoff johns, şu herkesin yaka silktiği, yönetmenlerin işine burnunu sokan heyetten bağımsız mı hareket ediyor? yoksa heyet ona da müdahale edebilecek mi? hay kısa zamanda yerle bir olasın wb.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yonetmenlere serbestlik saglamayan wb'nin geoff jones'a serbestlik sagladigini sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir DC fanı Mark Hughes'a Twitter'da Justice League'in hala Zack Snyder'in filmi mi olduğunu, Geoff Johns'un ne kadar müdahale ettiğini sordu.

Geoff Johns ve Ben Affleck filmdeki senaryo açısından önemli yerleri tekrar yazdıklarını söyledi.
    Ben Affleck tekrardan yazdıysa bazı kısımları demek ki cıvık bir film olmayacak, güzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Cıviklık da olmaz zaten, Zack Snyder hala yönetmen sonuçta zaten film için doğru tonu baya aramışlar, bu filmin iyi olacağına cidden inanıyorum ben. Ben Affleck ve Geoff Johns sağlam yazarlar. Güzel bir film çıkarırlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.