Şimdi Ara

Justice League (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • batman e şöyle arkham serisi tadında 3, 4 tane film çeksinlerde gerisi umrumda değil valla. Batman i harcamasinlar yeter diğerlerinde istedikleri gibi saçmalayabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

batman e şöyle arkham serisi tadında 3, 4 tane film çeksinlerde gerisi umrumda değil valla. Batman i harcamasinlar yeter diğerlerinde istedikleri gibi saçmalayabilirler.

En son Arkham Asylum da geçecek bir sürü düşmanı olacak diye söylentiler vardı umarım öyle olur.
  • Batman solo filminde scarecrow ve killer croc ana dusmanlar olacakmis..deathshoot ta batman'e yardım edecekmis soylentiye göre..

• huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt
    Scarecrow tamam da Killer Croc'un yerine Arkham Knight gibi karakterler olsun bence. Ama yeni Batman dedektif olacak diyordu Ben Affleck, bence Arkham Asylum filmi yapılacak.
  • ComicCon da sahneye çıkarken yuhlamışlar Snyder'ı, sesleri duyunca yüzü düşüyor.

• Justice League tutarsa herkes önünde eğilir adamın
  • huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt
    Scarecrowdan gına geldi arkadaş onun ne işi var filmde. Zaten daha önceki üçlemede görmüştük şimdi bundada görücez. İnşallah şu Justice League bari bir şeye benzerde iyi bir film izleriz.
  • Justice League filminden sonra kovulur merak etmeyin. Nasıl olsa o filmde bekleneni vermeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Justice League tutarsa herkes önünde eğilir adamın

Eğilenler bu haliyle bile eğiliyor. Snyder'e laf atılınca gelen bir replik var sanki adam onu filme bilerek koymuş, "bunu koyayım filmi beğenmezlerse buna sığınırım" demiştir herhalde.

"İnsanlar anlamadıkları şeylerden korkarlar."
  • Zack Synder = ADAM

• quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

ComicCon da sahneye çıkarken yuhlamışlar Snyder'ı, sesleri duyunca yüzü düşüyor.

/>

Sevmezsin anlarım,hatta benim de gözümden düştü biraz ama yuhlamak nedir?Terbiyesizliğin son noktası.

• Riddler da fena olmaz aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ComicCon da sahneye çıkarken yuhlamışlar Snyder'ı, sesleri duyunca yüzü düşüyor.

/>

Olanlar malum ancak gene de üzücü bi durum herhangi bi insan için de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kardeşim tamam bende beğenmdim de yuhalamak nedir alt tarafı kıçı kırık bi film işte bu fanlar hasta yemin ediyorum.

Zack'in bu filmlerdeki tarzlarını pek sevmesemde kişilik olarak röportajlardan falan belli adam gibi adam.

• Joker-Riddler-Red Hood derken Killer Croc gibi ikinci sınıf bir düşmanla reboot yapmazlar bence. Şu ana kadar çıkan söylentilerde nerdeyse tüm karakterlerin ismi geçti, en azından JL bitmeden o filmle ilgili somut gelişmeler olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 10 Ağustos 2016; 11:20:01 >
  • quote:

/>

Zack adamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Justice League tutarsa herkes önünde eğilir adamın

Eğilenler bu haliyle bile eğiliyor. Snyder'e laf atılınca gelen bir replik var sanki adam onu filme bilerek koymuş, "bunu koyayım filmi beğenmezlerse buna sığınırım" demiştir herhalde.

"İnsanlar anlamadıkları şeylerden korkarlar."

Nefret ederler hocam korkarlar değil.

• Gelen haberlere göre Geoff Johns haftalardır Justice League setinden ayrılmamış. Ve Suicide Squad'a gelen eleştiriler ekibi daha çok motive etmiş.

Bu evreni Geoff kurtaracak,demedi demeyin

• Geoff Johns fena birisi. Yazdığı hikayeler ölü karakterleri diriltiyor resmen. Aynısını DC Evreninde de başaracak bence.
  • Günümüzün çizgi romanların zeki yazarı Geoff Johns DC sinematik evrenini Ben Afleck ile adam edecekler. Bu filmde Geoff johns ve Ben Afleck ile güzel bir DC filmi olacaktır. Tahminim Marvel avengers'dan daha kaliteli film olacağını tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.